Club chic (46)

Club chic (46) | Autor: camelia_daniela

Link direct la acest mesaj



Capitolele anterioare:

1, 2 , 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 43, 44,45



Bursa Parfumurilor

Carmena are:
- Guerlain - Shalimar - 75 ml - consumati cam 10 ml - este tester

manumanu
- Dune-Dior, 30 ml, sigilat
- Eau de Shalimar - 35 ml dintr-o sticla de 50, EDT, editia 2008

sanse
- Samsara edp-100ml
- Davidof Cool Water de 50ml.E consumat putin(cam un degetel)-bonus o cremuta mica tot de la el

geniest
- Cerruti Fraicheur D'Ete - 100 ml EDT dat din el doar 2 pufuri. E intact.
- Calvin Klein - Eternity Moment, EDP, 30 ml, pufait 1 data, in ambalaj original.
- Body Mist Victoria's Secret - Sexy little Things Noir (pufait de 2 ori)www.victoriassecret.com/ss/Satellite?ProductID=1265321527484&c=Page&cid=1284548320208&pagename=vsdWrapper" target="_blank">link
Parfumul este luat de pe fragrancedirect.co.uk, iar Apa de corp din America.
Pretul se discuta pe PM.
Accepta schimb cu Paco Rabanne - Lady Million.

Mihaeladm- Noua Fleur, Cacharel - 100 ml - folosit o singura data;

mephala30 - Agent provocateur

camelia daniela
- Alexander McQueen - Kingdom - este de 30 ml din care a consumat cam 15 ml

ioanaiub- Nina Ricci "L'Air du Temps", de 30 ml, e luat din duty-free, l-am desigilat dar nu am consumat din el decat cateva pufuri



Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello!

Doamnelor, imi cer scuze ca n-am mai apucat sa schimb capitolul, insa am fost prinsa cu marel concert! Da, am fost la Bon Jovi!! A fost demential , atat de sexy si seducator ...
Uitati aici un super "articol" despre show-ul de ieri - http://agenda.liternet.ro/articol/12530/Iuliana-Iustina-Stanculescu/Sex-cu-50000-de-spectatori-Concert-Bon-Jovi-2011.html

Reiau aici postarea, pentru ca voiam sa va povestesc ce parfum am "purtat" la concert... Deci, cu toata caldura de afara am purtat - Tom Ford - Tabacco Vanilla Great combination!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

camiiiiiiiiiiiii, nu imi amintesc, ne-ai spus cand l-ai cumparat?

intr-adevar, alegere perfecta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rose_selavie spune:

Camelia ! You rock, girl! Ce-as fi vrut sa fiu si eu acolo sa ma dezlantui un pic !
Buna alegere ai facut cu Tobacco Vanille, banuiesc ca parfumul a ajuns si la narile lui Bon Jovi de i s-a descris atat de elogios in articol senzualitatea, l-o fi luat valul....

Dana desi spui ca Love is NOT in the air cu Portofino, poate gasesti in el migdala, coaja de lime, floarea de portocal, aroma de ienupar si cedru si il ierti ca nu se ridica la nivelul Verbenei. Si lasa-ma sa te felicit pentru achizitie. Oricat de scurta i-ar fi "escala" la tine in colectie !!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

multumesc!

am fost cam aspra cu Portofino, recunosc, l-am judecat dupa primele aparentesi acum se simte asa bine pe piele, ceva citric, o fi coaja de lime.

Citat:
citat din mesajul lui rose_selavie

Camelia ! You rock, girl! Ce-as fi vrut sa fiu si eu acolo sa ma dezlantui un pic !
Buna alegere ai facut cu Tobacco Vanille, banuiesc ca parfumul a ajuns si la narile lui Bon Jovi de i s-a descris atat de elogios in articol senzualitatea, l-o fi luat valul....

Dana desi spui ca Love is NOT in the air cu Portofino, poate gasesti in el migdala, coaja de lime, floarea de portocal, aroma de ienupar si cedru si il ierti ca nu se ridica la nivelul Verbenei. Si lasa-ma sa te felicit pentru achizitie. Oricat de scurta i-ar fi "escala" la tine in colectie !!!


mamica de Mara Roselyn (18.06.2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Fetelor,
Sunt reduceri interesante pe Strawberry la parfumuri!


mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

camiiiiiiiiiiiii, nu imi amintesc, ne-ai spus cand l-ai cumparat?

intr-adevar, alegere perfecta!


Dana, am luat o "mostra" (5 ml parca) de pe ebay acum vreo 3 luni si tin la ea "ca la ochii din cap"! Nu mai stiu cat am dat, destul de mult totusi pentru o asa "cantitate".


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“The child must know that he is a miracle, that since the beginning of the world there hasn't been, and until the end of the world there will not be, another child like him.” (Pablo Casals)

Pixy's Style - BIJUTERICILE MELE ...

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Fetelor,
Sunt reduceri interesante pe Strawberry la parfumuri!



intr-adevar....asta mi-a spart si mie fatza:
http://ro.strawberrynet.com/perfume/thierry-mugler/alien-sunessence-edition-saphir/107555/?CatgId=76

dar parca nu a prins TOP 3 geniest vs. mugler asa ca...nu stiu daca sa mi-l iau.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns manumanu spune:

Sali, suna bine, intr-adevar Eu am comandat la ei niste maruntisuri cosmetice de la oferta aia 1+1 gratis si un parfumel din oferta trecuta ca sa-l fac cadou si pachetul imi vine prin Suediaaa (am verificat pe site-ul postei romane)

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Sali, suna bine, intr-adevar Eu am comandat la ei niste maruntisuri cosmetice de la oferta aia 1+1 gratis si un parfumel din oferta trecuta ca sa-l fac cadou si pachetul imi vine prin Suediaaa (am verificat pe site-ul postei romane)

mamica de Anastasia si Radu, 23 noiembrie 2008



de cand ne-a dat geniest pontul cu fragrancedirect.uk nu mai duc grija vamilor. a sosit pachetul in mai putin de o saptamana si transportul, indif de valoare, este cam 2 lire. am vazut ca au oferte si promotii aproape zilnic.
la mine a durat mai mult completarea formularului de inregistrare decat timpul livrarii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui manumanu

Fetelor,
Sunt reduceri interesante pe Strawberry la parfumuri!



intr-adevar....asta mi-a spart si mie fatza:
http://ro.strawberrynet.com/perfume/thierry-mugler/alien-sunessence-edition-saphir/107555/?CatgId=76

dar parca nu a prins TOP 3 geniest vs. mugler asa ca...nu stiu daca sa mi-l iau.

"Smells are surer than sounds or sights to make your heartstrings crack." - R.Kipling


sali eu zic sa-l lasi naibii de top si sa-l iei. Este cel mai bun pret pt. un alien pe care l-am vazut eu in viata mea...

Oricum strawberry m-a dat gata cu ofertele astea. De exceptie...

http://chicboutique2011.blogspot.com/

Mergi la inceput