Ce parfumuri va plac? (13)

Ce parfumuri va plac? (13) | Autor: mephala30

Link direct la acest mesaj

Capitole anterioare: 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

si eu am fost tentata de Infiniment de la Chopard, dar dupa ce am mirosit Wish , ma mai gandesc! desi nu este obligatoriu sa semene.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noa spune:

Buna!
Am o mare nelamurire legata de autenticitatea unui parfum si va rog sa ma luminati si pe mine.
Sotul meu a primit un parfum Black XS barbatesc de la cineva care a fost in Dubai si sustine ca l-a cumparat din Duty free.
Pe fundul cutiei e codul de bare ,iar sub el scrie:
80% vol.-reference 816154
copyright paco rabanne parfums 2005
Mi se pare ciudat si nu cred ca e original.
Voi ce ziceti?
Multumesc!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Am primit si eu ieri Just Cavalli Her - e dragutel , cam dulceag ... nu ma asteptam!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Ramas bun, EMMA! Nu te vom uita niciodata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

si eu am fost tentata de Infiniment de la Chopard, dar dupa ce am mirosit Wish , ma mai gandesc! desi nu este obligatoriu sa semene.





Dupa parerea mea, cele doua nu au nimic in comun.
Am testat astazi Infiniment, mi-a placut dar din pacate pana la pranz cand am luat legatura cu tipul de la esente se vanduse deja.
Mi-a dat stocul, mai avea putine de tot, a vandut intr-un ritm ametitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Eu am si Wish si Infinment si daca m-ati pune sa aleg intre ele as alege negresit Wish!
Dar, nici fara Infinment n-as sta. Persista amandoua foarte bine, nu au nimic in comun decat faptul ca sunt Chopard.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliya spune:

Amira2, nu am comandat de pe perfumeemporium. Eu sunt de parere ca pe fragrancex si bigdiscountfragrances sunt cele mai bune preturi la parfumuri.

nepotica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Ieri am fost si eu la mirosit de parfumuri. Am testat din nou Elixir des Merveilles-Hermes EDP si imi place, cam puternic mirosul de www.fragrantica.com/perfume/Hermes/Elixir-des-Merveilles-3168.html" target="_blank">caramel, am testat din nou Escada Incredible me, sali ai dreptate, nu e ceva remarcabil, am testat Fleur Defendue - www.fragrantica.com/perfume/Lolita-Lempicka/Fleur-Defendue-3004.html" target="_blank">Lolita si nu mi-a placut in mod deosenit, in schimb am testat din nou tot de la Lolita un parfum in sticla mov, iar cutia e galbena, e puternic vanilat, mi-a placut. De la Escada am testat www.fragrantica.com/perfume/Escada/Escada-2005-633.html" target="_blank">Escada, nu mi-a placut.
Mi-a placut mult acest www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Van-Cleef-1102.html" target="_blank">parfum. Inca nu am uitat ce oribil e First, ce diferenta!!!
Am mai incercat cateva, dar nu mai retin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

mi-am aruncat privirea pe http://www.bigdiscountfragrances.com/.
e super fain.
dar, nu sunt probleme asemanatoare cu cele de pe fragrancex ?
preturile par foarte tentante.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

mi-am aruncat privirea pe http://www.bigdiscountfragrances.com/.
e super fain.
dar, nu sunt probleme asemanatoare cu cele de pe fragrancex ?
preturile par foarte tentante.


Nu sunt probleme deloc cu bigdiscount pt ca nu livreaza in Romania. Dar, pt asta , s-au inventat intermediarii, nu?

Eu am mai incarcat putin comanda la esentedelux, asa ca de adio..........marile iubiri se despart greu, nu?
Asa ca pe langa Ungaro, am luat si Paco Rabane - Pour Elle EDP( nu stiu cum miroase dar Paco are ceva ce -mi place) si Premiere Jour- Nina Ricci, tot EDP.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui amira2

mi-am aruncat privirea pe http://www.bigdiscountfragrances.com/.
e super fain.
dar, nu sunt probleme asemanatoare cu cele de pe fragrancex ?
preturile par foarte tentante.


Nu sunt probleme deloc cu bigdiscount pt ca nu livreaza in Romania. Dar, pt asta , s-au inventat intermediarii, nu?

Eu am mai incarcat putin comanda la esentedelux, asa ca de adio..........marile iubiri se despart greu, nu?
Asa ca pe langa Ungaro, am luat si Paco Rabane - Pour Elle EDP( nu stiu cum miroase dar Paco are ceva ce -mi place) si Premiere Jour- Nina Ricci, tot EDP.




Ce reducere ai primit? Glumesc, sa nu scrii...

Mergi la inceput