Ce parfumuri va plac? (13)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui amira2

mi-am aruncat privirea pe http://www.bigdiscountfragrances.com/.
e super fain.
dar, nu sunt probleme asemanatoare cu cele de pe fragrancex ?
preturile par foarte tentante.


Nu sunt probleme deloc cu bigdiscount pt ca nu livreaza in Romania. Dar, pt asta , s-au inventat intermediarii, nu?

Eu am mai incarcat putin comanda la esentedelux, asa ca de adio..........marile iubiri se despart greu, nu?
Asa ca pe langa Ungaro, am luat si Paco Rabane - Pour Elle EDP( nu stiu cum miroase dar Paco are ceva ce -mi place) si Premiere Jour- Nina Ricci, tot EDP.




dar Romania este in lista

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui amira2

mi-am aruncat privirea pe http://www.bigdiscountfragrances.com/.
e super fain.
dar, nu sunt probleme asemanatoare cu cele de pe fragrancex ?
preturile par foarte tentante.


Nu sunt probleme deloc cu bigdiscount pt ca nu livreaza in Romania. Dar, pt asta , s-au inventat intermediarii, nu?

Eu am mai incarcat putin comanda la esentedelux, asa ca de adio..........marile iubiri se despart greu, nu?
Asa ca pe langa Ungaro, am luat si Paco Rabane - Pour Elle EDP( nu stiu cum miroase dar Paco are ceva ce -mi place) si Premiere Jour- Nina Ricci, tot EDP.




Ce reducere ai primit? Glumesc, sa nu scrii...


Ba chiar as putea a scriu intrucat eu le-am luat pe ultimele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

Citat:
citat din mesajul lui sali

Citat:
citat din mesajul lui amira2

mi-am aruncat privirea pe http://www.bigdiscountfragrances.com/.
e super fain.
dar, nu sunt probleme asemanatoare cu cele de pe fragrancex ?
preturile par foarte tentante.


Nu sunt probleme deloc cu bigdiscount pt ca nu livreaza in Romania. Dar, pt asta , s-au inventat intermediarii, nu?

Eu am mai incarcat putin comanda la esentedelux, asa ca de adio..........marile iubiri se despart greu, nu?
Asa ca pe langa Ungaro, am luat si Paco Rabane - Pour Elle EDP( nu stiu cum miroase dar Paco are ceva ce -mi place) si Premiere Jour- Nina Ricci, tot EDP.




dar Romania este in lista


Ro este doar la billing address
la shipping nu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Am fost azi pe la parfumuri.
Mi-au placut doua parfumuri Guess. Unul mirosea a lacramioare si celalalt a ciocolata.
Cam astea le-am testat pe piele, apoi a venit cineva sa ma ajute la testat si mi-a pulverizat pe hartie Omnia Green Jade si ultimul Versace Versense. Asa ca nu am inteles nimic din acestea doua, eu nu ma impac bine cu hartia.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaeladm

Am fost azi pe la parfumuri.
Mi-au placut doua parfumuri Guess. Unul mirosea a lacramioare si celalalt a ciocolata.
Cam astea le-am testat pe piele, apoi a venit cineva sa ma ajute la testat si mi-a pulverizat pe hartie Omnia Green Jade si ultimul Versace Versense. Asa ca nu am inteles nimic din acestea doua, eu nu ma impac bine cu hartia.


Mihaela


Gues, cel cu miros de lacramiosa ,era argintiu si roz?
ma intereseaza tot ce este cu lacramioare. inca nu am achizitionat unul cu acest miros,dar sper sa o fac cat de repede.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

Citat:
citat din mesajul lui mihaeladm

Am fost azi pe la parfumuri.
Mi-au placut doua parfumuri Guess. Unul mirosea a lacramioare si celalalt a ciocolata.
Cam astea le-am testat pe piele, apoi a venit cineva sa ma ajute la testat si mi-a pulverizat pe hartie Omnia Green Jade si ultimul Versace Versense. Asa ca nu am inteles nimic din acestea doua, eu nu ma impac bine cu hartia.





Gues, cel cu miros de lacramiosa ,era argintiu si roz?
ma intereseaza tot ce este cu lacramioare. inca nu am achizitionat unul cu acest miros,dar sper sa o fac cat de repede.


Da, uite aici poza:
http://www.myperfumesource.com/WGUESSPAGE.htm


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Imi pare rau ca nu am inteles nimic din Bvlgari Omnia Green Jade si ultimul Versace Versense.
Am hartiile aici cu mine si incerc sa descifrez cate ceva. Din pacate nu am doar doua hartii.
Voi le stiti pe astea doua? Poate ma ajutati.
Eram chiar curioasa cum sunt.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

nu stiu daca v-am povestit; asta vara am cumparat un Cherry Blossom.
a fost foarte placut. miros de flori de cires. delicat si foarte potrivit pt vara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliya spune:

DKNY vine cu o noua editie, Be Delicious Fresh Blossom. http://www.fragrantica.com/perfume/Donna-Karan/Be-Delicious-Fresh-Blossom-5609.html
Testati-l daca il gasiti in parfumerii, sunt curioasa ce parere aveti. Eu din pacate nu l-am gasit pentru al testa.

nepotica mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

Paste fericit!

Mergi la inceput