Ce parfumuri va plac !? (11)

Ce parfumuri va plac !? (11) | Autor: camelia_daniela

Link direct la acest mesaj

Capitole anterioare:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Sa aveti o primavara frumoasa!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Cresc si iar cresc ... !

“God could not be everywhere and therefore he made mothers.”

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa EMMA in fiecare zi ora 13 !!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Multumim pt un nou capitol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

pt barbati: A*MEN, DE LA THERRY MUGLER
pt femei : EUPHORIA, CALVIN KLEIN

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Loc 1 - Jadore de la Cristian Dior
Loc 2 - Noa de la CacharelGabrielafericita de MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MICKYN spune:

Imi Plac : Cerutti -1881 ( cel galben), Christal Noir si Christal Briht (Versace).Am mirosit Angel ou demon -si desi aveam o parere buna despre el -dupa opiniile din forum, nu mi-a placut. Destul de dulce si specific parfumurilor Givency.De la Versace mai am Red Jeans - mi se pare un pic dulce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

loc I: Chanel Allure
loc II: Chanel Allure
loc III: Chanel Allure





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mathilda spune:

poison de christian dior

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo30967 spune:

intreba cineva de un parfum cu frezie ...aseara mi-a venit my couture de la givenchy si are note de : frezie iasomie lacramioara , e floral si duuulce e de vara si o sa mi placa pana la urmatorul ...
azi m-am dat cu el ca nu era sa astept vara si parca e cam subtil mie imi plac alea puternice ...da ma gandesc ca e inca iarna si de asta il simt asa ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Ciudat, la mine se intampla altceva cu parfumurile mai fine. Vara nu le simt deloc, dar deloc, si m-am dat in iarna asta cu ele si parca nu mi-a mai fost asa ciuda ca am dat banii pe ele.
Si aici ma refer la Lolita Lempicka, Infinment, Brit, The Beat. Cel putin Lolita m-a impresionat placut, asta vara nu mirosea nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo30967 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Carrye

Ciudat, la mine se intampla altceva cu parfumurile mai fine. Vara nu le simt deloc, dar deloc, si m-am dat in iarna asta cu ele si parca nu mi-a mai fost asa ciuda ca am dat banii pe ele.
Si aici ma refer la Lolita Lempicka, Infinment, Brit, The Beat. Cel putin Lolita m-a impresionat placut, asta vara nu mirosea nimic...


aceeasi problema o am si eu cu parfumurile de vara ! imi plac floralele fine subtile delicate si ...le cumpar !
apoi constat ca nu le simt peste zi, dar colegele mele ma intreaba cu ce te-ai dat ca mirosi a flori
in iarna asta le-am incercat si eu si intr-adevar am simtit mirosul 12 ore dar nu imi placeau cum miros ...adica mergeau bine alea de iarna puternice si dulci !
e de la vreme sa stii !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

oare e adevarat ca dupa ce nasti nu iti mai plac aceleasi parfumuri? stiu ca acum vreo 6-7 ani, poate, am mirosit si testat Premier Jour -N.Ricci. si mi-a placut tare mult am zis ca v-a fi urmatorul parfum pe care il voi cumpara pt.mine. dar nu a fost aa, mi-am luat un altul, dar acum, ca pleca sotul peste ocean, l-am rugat sa mi-l cumpere de acolo(ca o fi mai ieftin , ash-de unde) si imi tot spunea ca nu il gaseste. si io, nu si nu ca pe asta il vreau, nu altul. si de 1 martie merg sa-l mai testez 1 data. pai ce ziceti? nu imi mai spune nimic, da' nimic. asa ca am comandat altceva, Absoluty IRRESISTIBLE. si mi l-a luat de 75ml - 70$

mi se pare cam mult, avand in vedere preturile pe care le-am vazut apoi pe "esente". voi ziceti ca sunt de incredere? au parfumuri originale? sau sa-i zic sa imi mai ia unul tot de pe acolo?

si nu in ultimul rand...hello



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput