Ce parfumuri va plac !? (11)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns geniest spune:

Citat:
citat din mesajul lui nemary

oare e adevarat ca dupa ce nasti nu iti mai plac aceleasi parfumuri?




Da, e adevarat. Cel putin in cazul meu asa a fost. Inainte eram pasionata de Bulgari, Very Valentino....acum mi se apleaca numai cand ma gandesc cat de duuulci sunt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Bulgari nu sunt asa dulci, cel putin fatza de altele...
Eau the vert sau omnia jade sunt chiar fresh.



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

mie mi s-a intamplat ceva mai ciudat...

am testat gucci by gucci, si EDT si EDP (tre sa ma hotarasc la unu) si stiind ca EDP sunt mai puternica si rezistente, nu lam mai simtit pa mana dua 2 ore, pe cand EDT inca il simt

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carrye spune:

Annie, mama are EDP si persista foarte bine, o simt si seara cand ajunge acasa si este fumatoare inraita.
Si mie imi place tare mult cum miroase dar n-as sti ce sa fac cu sticla aia in geanta.
Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

fetelor, ati cumparat parfumuri de la parfumeria.ro?
oare sa risc si sa comand de la ei? imi trebuie Jaipur Saphir de la Boucheron.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

fetelor, ati cumparat parfumuri de la parfumeria.ro?
oare sa risc si sa comand de la ei? imi trebuie Jaipur Saphir de la Boucheron.




Un parfum deosebit, il port cu multa placere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Cat am fost fumatoarea parfumul meu preferat a fost Organza de la Givenchy, dar dupa ce m-am lasat de fumat nu l-am mai putut suporta.

Acum imi place f mult:For her de la Narciso Rodriguez si de la bvlgari- Rose Essentielle

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annie80 spune:

Carry, am ales varianta EDT daca edp nu vrea sa stea pe pielea mea

si Dior Addicted 2 are frezii ,

pe cele care cumpara testere, pe flacon scrie ce note contine parfumul ? aici abia acum am observat, sunt insirate frumos, cred ca in ordinea simturilor..

For her , Naciso rodriguez e un Must have si pt mine, dar mai astept pana pe la toamna, si plus de asta apare in aprilie, un Limited edition : essence for her (sper ca nu ma insel)

------------------------
Someone's pleasure is another's pain!
Alergic at stupidity.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Am ridicat acum Daisy de la Marc Jacobs de la posta, comandat pe esentedelux. Cred ca l-am luat mai mult pentru sticla...continutul...hm, nu-mi spune mare lucru desi l-am mirosit la sephora si acolo mi-a placut. Tipla era lipita prost, la prima vedere zic ca e contrafacut. O sa vedem daca si tine!


Daca nu, pe mine m-au pierdut de client.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Am ridicat acum Daisy de la Marc Jacobs de la posta, comandat pe esentedelux. Cred ca l-am luat mai mult pentru sticla...continutul...hm, nu-mi spune mare lucru desi l-am mirosit la sephora si acolo mi-a placut. Tipla era lipita prost, la prima vedere zic ca e contrafacut. O sa vedem daca si tine!


Daca nu, pe mine m-au pierdut de client.

Mara si Matei


este prima oara cand ai luat de la ei?



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput