Ce parfumuri va plac !? (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

am comandat Jaipur Saphir dar de la esentedelux. am citit ca si voi ati cumparat de acolo si ati fost multumite. marti ridic pachetul.abia astept

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

imi place si Flawebomb - Victor&Rolf .
ati folosit?
cineva mai sus se plangea de seriozitatea celor de la esentedelux. ce sa cred?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Citat:
cineva mai sus se plangea de seriozitatea celor de la esentedelux. ce sa cred?


Cine sa plans?Poate nu am observat eu .....
Am comandat la ei si sunt ok.
M-ai facut curioasa...ma duc sa caut in urma....



MIRELAmami de doua zuze ANA MARIA si ANDREEA
POZICI

KG MELE

INTREBARI SI RASPUNSURI MONTIGNAC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

imi place si Flawebomb - Victor&Rolf .
ati folosit?
cineva mai sus se plangea de seriozitatea celor de la esentedelux. ce sa cred?


Eu sunt foarte multumita de tot ceea ce am cumparat de la esentedelux, peste 20 de parfumuri

Flowerbomb il am si eu, e un parfum f.f. elegant, are o tenta dulceaga, dar nu genul lui Angel, poti citi despre notele acestui parfum www.fragrantica.com/perfume/Viktor-Rolf/Flowerbomb-1460.html" target="_blank">aici

Cu ceva timp in urma am fost si eu tentata sa cumpar www.fragrantica.com/perfume/Marc-Jacobs/Daisy-1361.html" target="_blank">Daisy - Marc Jacobs, dar din ce am citit si pe alte site-uri, parfumul nu persista. Eu nu cred ca parfumul nu e ok...Ar trebui sa suni la esentedelux si sa le spui nemultumirea ta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Le-am scris mail, de dimineata inca, de cand am desfacut coletul primit de la ei si le-am spus de lipiturile grosolane ale tiplei in care era imbracata cutia... Ma gd daca era pt un cadou...ce faceai?!


Am mai luat in decembrie un Dior si un Ghivenchy si nu m-am plans, tocmai de aceea am avut curaj sa dau a doua comanda.

Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

ce-o fi ;o fi!
marti il iau si miercuri va pove-.
am citit ultimile capitole scrise de voi;am aflat ca au fost fete care au comandat de la parfumeria ro. din pacate parfumul pe care il doream nu il aveau.preturile sunt mai mari.nu stiu daca merita sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amira2 spune:

dar Bvlgari-Bvlgari Voile de Jasmine. banuiesc ca cineva de aici l-a testat. nu?


saptamana asta in sala de asteptare de la dentist am rasfoit o revista frantuzeasca. mi-au atras atentia cateva parfumuri

http://www.fragrantica.com/perfume/John-Galliano/John-Galliano-4056.html

http://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Feerie-4077.html
si PRELUDE TO LOVE-KILIAN

stie cineva ceva despre ele?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi30 spune:

Citat:
citat din mesajul lui claujro

Am ridicat acum Daisy de la Marc Jacobs de la posta, comandat pe esentedelux. Cred ca l-am luat mai mult pentru sticla...continutul...hm, nu-mi spune mare lucru desi l-am mirosit la sephora si acolo mi-a placut. Tipla era lipita prost, la prima vedere zic ca e contrafacut. O sa vedem daca si tine!


Daca nu, pe mine m-au pierdut de client.

Mara si Matei

Pai trimite-l inapoi daca nu esti multumita si crezi ca e contrafacut.......si mie mi s-a intamplat odata cu un BLV-homme si am primit banii inapoi....a fost singurul cu "probleme",se vedea de la o posta ca nu-i ok
gabi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

dar Bvlgari-Bvlgari Voile de Jasmine. banuiesc ca cineva de aici l-a testat. nu?


saptamana asta in sala de asteptare de la dentist am rasfoit o revista frantuzeasca. mi-au atras atentia cateva parfumuri

http://www.fragrantica.com/perfume/John-Galliano/John-Galliano-4056.html

http://www.fragrantica.com/perfume/Van-Cleef-Arpels/Feerie-4077.html
si PRELUDE TO LOVE-KILIAN

stie cineva ceva despre ele?


Feerie e superb, l-am testat in parfumeria Douglas, Bvlgari Voile de Jasmine nu imi place, de fapt nu imi plac parfumurile Bvlgari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns malinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui amira2

imi place si Flawebomb - Victor&Rolf .
ati folosit?
cineva mai sus se plangea de seriozitatea celor de la esentedelux. ce sa cred?


daaaaaaaa, imi place si mie Flawebomb.Nu l-am cumparat...dar ma gandesc ca ar fi cazul.

Un gand bun pt Ginye si Stefanut .

_
"You gotta sing like you don't need the money /You gotta love like you'll never get hurt
You gotta dance like there's nobody watching/ It's gotta come from the heart/If you want it to work" Adam Brand

Alina, mama de bebe David (10 noiembrie 2008)
poze

Mergi la inceput