Club chic (26)

Club chic (26) | Autor: mephala30

Link direct la acest mesaj

Capitolele anterioare:

1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Carmen, multumim de nou capitol.

Stai pe bara, nu mai zici nimic?

Mihaela, Truth-ul eu una nu-l pot folosii decat in perioada rece, este un parfum mai aspru.



"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

intru doar casa va spun ca maine o dam pe frantuzesti, ramane stabilit, da?


mihaela, toata ziua am vrut sa ti zic si tot am uitat, pune tu CARTIER-ul la bursa, vezi ce iese!

tumpi, merci pt EDERA, ca nu am apucat sa ti zic!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo30967 spune:

geniest sa inteleg ca esti sora mea mai mica? asa noi mai directe, mai putin "sensibiloase""...albu-i alb si negru-i negru!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teo30967 spune:

parfumateloe da din mostreele mele nu vrea nimeni nimic? vi le pun in plic recomandat le faceti posta si daca mai ramane ceva mi le trimiteti acasa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Tumpi, stii care-i subiectul la care ma desfasor io.
Aici imi place sa le citesc pe fete si sa nu-mi consum energia, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia718 spune:

Am ajuns ca primul lucru cand deschid calculatorul sa intru aici, la voi, sa-mi delectez simturile "virtual" cu nebunii de arome! si-am ajuns sa-mi doresc cu ardoare parfumuri pe care nu le-am mirosit in viata mea! Primul pe lista e Hypnoticul, urmat de ciocolata asta dupa care va lingeti toate degetelele. Asadar, "musai" sa-mi iau si eu, mai intai Hypnoticul. daca voua va place asa de mult, pe cai! Desi recunosc, am ceva emotii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaeladm spune:

Am descoperit www.aoro.ro

Stiti ceva despre acest site?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina85 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sali

[purple]intru doar casa va spun ca maine o dam pe frantuzesti, ramane stabilit, da?


Oooo,ce bine,Sali!Chiar vroiam sa te intreb daca imi dai unda verde la "frantzuzisme" sau trecem direct la "romanisme"...Nu intelesesem prea clar...

Deci,buna dimineata la cafeluta!Va doresc sa va simtiti ca la Paris!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina85 spune:

Fetelor ,am si eu o curiozitate in miez (aproape dimineata) de noapte...

As fi curioasa sa stiu de cat timp va cunoasteti,ca subiectul cu parfumurile de pe forum am vazut ca a inceput in 2007.


Dana,Sali,de cand va stiti?Va intreb pe voi primele pentru ca relatia voastra pare a fi cea mai inchegata.

Clarisss,cand le-ai cunoscut pe fete?Dar tu,Teo?

Daca va cunoasteti de mai mult timp,atunci cum de nu v-ati vazut inca? Sau stiti defapt cum aratati si toata chestia asta cu "datul cu presupusul" e doar un joc frumos ...

Mi se pare o chestie super "grupuletul" asta ,format ,efectiv, din persoane aflate in toate colturile tarii (si cateodata chiar ale Europei),care isi destainuie lucruri uneia-alteia,care au incredere si isi fac mici bucurii prin simpla impartasire a unei arome...
Va dati seama ce lucru minunat este?

Sunt curioasa,dupa ce se vor centraliza foto,cum se va numi contul sub care vor figura... PARFUMATELE CHIC,poate?...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina85 spune:

Si pentru ca am o dispozitie melancolica in noaptea asta....



Mergi la inceput