Ce parfumuri va plac? (22)

Ce parfumuri va plac? (22) | Autor: mephala30

Link direct la acest mesaj

Capitolele anterioare:

1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16, 17, 18, 19, 20, 21,

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

mephala, multumim pentru capitol

Ai luat Organza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleni_ spune:

Buna seara, parfumatelor!
Eu va citesc din umbra asa si in seara asta mi-am zis ca trebuie sa postez aceasta intrebare, ca ma macina, de :)
A comandat cineva Wish - tester de pe esentedelux? Vine cu capacel sau nu? :)
E prima oara cand fac comanda pe acel site, de fapt online pt un parfum, si sper ca dl Dumitru sa fie serios :)
Multumesc frumos, va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

Citat:
citat din mesajul lui eleni_

Buna seara, parfumatelor!
Eu va citesc din umbra asa si in seara asta mi-am zis ca trebuie sa postez aceasta intrebare, ca ma macina, de :)
A comandat cineva Wish - tester de pe esentedelux? Vine cu capacel sau nu? :)
E prima oara cand fac comanda pe acel site, de fapt online pt un parfum, si sper ca dl Dumitru sa fie serios :)
Multumesc frumos, va pup!


eleni, bine ai venit

eu am comandat wish tester de pe esente, e fara capac. Parfumul e minunat, vine Carmena si iti spune

sa ne spui impresii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleni_ spune:

Dana, merci din suflet pt promptitudinea raspunsului
Parfumul l-am testat deja la un duty free, ii stiu aroma si sper sa fie exact cum il stiu.
Joia care vine mi s-a promis ca il voi avea la posta
De-abia astept! Cum il primesc, va dau de stire.
Multumesc mult pt primire, muah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Dana, cu placere.
Organza si-l dorea o prietena de-a mea, dar a renuntat...
Wish-ul il am si io, dar nu-mi place, nu reusesc sa mi-l apropii. Daca intereseaza pe cineva un schimb, astept pm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmena spune:

Eleni bine ai venit! Wish pentru mine e super, eu ma impac super cu el...Ca idee e varianta mai soft a lui Angel, dar daca zici ca l-ai testat stii deja.
De esentedelux nu ne mai indoim, toate care am cumparat de aici am fost multumite deci deocamdata ramane"babanu" subiectului mai ales de cand cel din urma e ca neserios cu fetele

Eu am inceput sa ma imprietenesc cu Casmirul Tot la fel, imi plac f mult notele de baza, ma supara cele de mijloc, dar de, uneori nu le poti avea pe toate.

Pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eleni_ spune:

Merci mult pt impresii,carmena
De-abia astept sa primesc Wish-ul Cat despre Casmir, nu am apucat sa il testez, pt ca de fiecare data cand ajungeam la Douglas nu aveau tester, ba era gol-golut
Tot de la Chopard imi place Happy Spirit,care mi se pare o idee ascutit la inceput, insa notele de baza, la fel cum ai spus si tu, tare ma incanta. Il poseda cineva? Este longlasting?
Un week-end placut, fetelor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui eleni_
Tot de la Chopard imi place Happy Spirit,care mi se pare o idee ascutit la inceput, insa notele de baza, la fel cum ai spus si tu, tare ma incanta. Il poseda cineva?


pe aici mai mult ele( parfumurile) ne "poseda" pe noi decat noi pe ele!

eleni, welcome!
imi amintesti de mine cand am inceput sa scriu aici si ma "certam" cu danamiha pe originalitatea parfumurilor de la esentedelux!

pe multe ai mai convins, dana draga!

happy spirit nu e persistent pe pielea mea, 2 sau 3 ore!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danamiha spune:

sali, chiar zilele trecute mi-am amintit cand ai venit tu aici...nu credeam atunci ce draga o sa-mi fii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Citat:
citat din mesajul lui danamiha

sali, chiar zilele trecute mi-am amintit cand ai venit tu aici...nu credeam atunci ce draga o sa-mi fii


iti dai seama, avem deja amintiri stranse la subiectul acesta...
fug la odihna inainte de a deveni sentimentala...ca tr sa fiu in forma maxima pt maine, cand sunt consemnata incepand cu ora 6 dimineata in procesul de votare!
o sa ma uit ce ati mai scris abia luni!

ma gandesc cu ce parfum ma dau ca sa nu bulversez votantii!

Mergi la inceput