Abdomen extraplat (53)

Abdomen extraplat (53) | Autor: hannen

Link direct la acest mesaj





Cap.1,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,
Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17,Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22,Cap.23, Cap.24,Cap.25,Cap.26,Cap.27,Cap.28,Cap.29,Cap.30,Cap.31,Cap.32,Cap.33,Cap.34,
Cap.35,Cap.36, Cap.37, Cap.38,Cap.39,Cap.40,Cap.41,Cap.42, Cap.43 , Cap.44 ,Cap.45 , Cap.46, Cap.47,Cap.48, Cap.49 Cap.50
Cap.51
Cap.52


Sfaturi pentru slabire si tonifiere

Sarbatorim cu drag
Ianuarie: XIO - 5, Madachan - 26
Februarie:Elena - 2, Ramyteo - 3, Deus - 17,Eunice-27, Chiquitita - 29,
Martie: Puskin-7,
Aprilie: Macrina - ?, Teos - 20
Mai: Iarina - 8, Conchita - 24
Iunie: Allure - 25, Lumi - 26, Hannen - 30,
Iulie: Mephala30 - 6, Baby-Boom - 19, Elle - 22
August: emaaimee -8,
Septembrie: SabinaY- 10, Carina-28,
Octombrie: iulix-9, Nikole - 29
Noiembrie: Shakti - 4
Decembrie: Claucia - 2, anca_27 - 19

Adresa noastra comuna de e-mail este abdomenextraplat@yahoo.com


Asta e proba,sa vaz de merge.





************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Buna dimineata!Gata,merge!de fapt a mers din prima dar am vrut sa verific .
Georgia ,al meu a luat "Savas" uite asta http://www.amazon.co.jp/gp/product/B000I6BOTM/ref=pd_lpo_k2_dp_sr_2?pf_rd_p=466449256&pf_rd_s=lpo-top-stripe&pf_rd_t=201&pf_rd_i=B000I6BOVA&pf_rd_m=AN1VRQENFRJN5&pf_rd_r=16ZJ39B9K149002KSNCN

cu gust de iaurt cica
Dar uite ce de info ne`a oferit Elena Ah,deci e adevarat cum ca s`ar putea sa slabesti daca bei un shake cu proteine.Buna ideea cu banane si lapte & ce mai ai la indemana.
Georgia,Elena idem si eu.In sus ca in sus,sunt acceptabila(cel putin la incheieturi zici ca ma rup acush,acush ,vorba maica`mii "vrabia tot pui moare") dar la pulpe si la "dos",aoleu!E jale cu J
Al meu deja a prestat sportul pe ziua de azi,a plecat la munca.Eu nexam,abia am dus`o pe pitica la gradi ,am dat cu aspiratorul si voriam ca la 10 sa ajung si eu la munca...daca ma apuc de sport,nexam sanse.
Ce sa fac,ce sa fac?Tai fruza la caini pina ghicesc raspunsul.

Elena,ce mai citesti zilele astea?Eu am citit "This Body of Death" de Elizabeth George si "the wood cutter" de Reginald Hill.
Vinerea trecuta n`am mers la librarie(devenise un ritual) din motive financiare si am fost o zi intreaga precum drogatii.Sambata si duminica am trintit si`am pufnit de zor...sper ca zilele astea sa vina ceva "income" ca sa dau fugaaaaaaaaaaa la librarie.
Am ajuns doi obsedati,eu cu cartile ,al meu cu fiarele(georgia,inca unul ,pune`l pe lista)
Va pup, si spor la sport sa aveti.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

I am a muslim!Kill me and call it
COLLATERAL DAMAGE
Imprison me and call it
SECURITY MEASURE
Exile my people en masse and call it
NEW MIDDLE EAST
Rob my ressourses ,invade my land.Alter my leadership and call it
DEMOCRACY!
**************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Neata!
Hannen multam de capitol nou.
Mai ce fete sportive!! Ma bucur tare ca sunteti asa ca sa ma motivati si pe mine. Ma duc sa pap ceva si pe urma ma iau la tranta cu domnul Tony sa vedem ce iese.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Gata sportul; am facut 1.30 h cu nenea Tony si a scos untul din mine... mai ce ma munceste nenea asta; abdomene, kenpo, incalzire si core synergetics. Dar e super!! I LOVE P90X!!!
Ma duc la dus si pe urma la cumparaturi!
See you tomorrow!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Iulix,tu esti o draguta ca ma bagi la un loc cu fetele muncitoare,adevarul fiind altulEu chiulesc de vineri(?).Sambata si duminica am fost cu febra musculara ,ma miscam ca Robocop.De luni am tot gasit motive sa sar peste sport
Ai facut 1.30h??????????????Super!Eu nu am reusit niciodata performanta asta.Bravo tie,felicitari!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

I am a muslim!Kill me and call it
COLLATERAL DAMAGE
Imprison me and call it
SECURITY MEASURE
Exile my people en masse and call it
NEW MIDDLE EAST
Rob my ressourses ,invade my land.Alter my leadership and call it
DEMOCRACY!
**************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Vad ca apar "convertitele" la p90x..bravo, Iulia!!!

Eu am fost la inot azi, 20 de ture, din care cateva asistate..m-am tinut cu mainile de o chestia d-aia mica, plutitoare (sa mor daca stiu cum se numeste).

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

36 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

hey,hey,hey!Ce faceti astazi?Chiuliti?
Eu ma laud,azi am luat`o dis de dimineata cu sportul.La 7:40 cine era echipata si hotarata?Eu,of course.Am facut putin cu Tony legs&back dar nu prea ma "frezeaza".Au tractiuni la bara si se intelege ca eu nu posed asa ceva.Apoi chestia aia unde stai lipit cu spatele de perete...in doi nu prea avem loc(si nici pereti,numai geamuri si mobile) asa ca am trecut la Chalean.Imi da femeia asta un chef si o energie.Pina la 8:30 am facut apoi am renuntat ca fii`mea se milogea de mine sa o duc la gradi.Al meu a continuat cu Shaun (tras de fiare) pina la 9:00.Daca e sa ma apuc asa de dimineata zilnic,am sanse sa reusesc ,daca apuc si ies din casa apoi nu prea mai am chef si nici timp.
Restul fetelor ce au facut azi?Hai ,sa aud!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

I am a muslim!Kill me and call it
COLLATERAL DAMAGE
Imprison me and call it
SECURITY MEASURE
Exile my people en masse and call it
NEW MIDDLE EAST
Rob my ressourses ,invade my land.Alter my leadership and call it
DEMOCRACY!
**************************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Vin si eu la raport; doar 40 de minute cardio cu Tony ca trebuie sa plec si mi-am zis sa ma misc un pic ca prea mie drag.
Gata, fug la ale mele treburi. va .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pearl84 spune:

Raport: 18 ture de bazin + plimbare.

Si sa va zic ca, in ciuda faptului ca ma ung constiincios cu crema, mi-au aparut vo 3 vergeturi mari si frumoase sub buric...offfff...de kile si celulita mai scap eu cumva..de vergeturi n-am cum!

Pearl

Toata lumea stie exact ce trebuie sa faci cu viata ta, dar nu are nici o idee ce trebuia sa faca cu propria-i viata.

36 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Eeeee alta viata pe aici! Asa imi place sa va vad, hotarate
Bravo

Eu sunt gata de plecat in parc la sport.. tine numai o ora dar alerg pana acolo si inapoi pt inca jumate de ora in total, asa ca se aduna ceva miscare

Cu mancarea sunt asa si asa.. mai scap in borcanul cu Nutella cateodata! dar mai am putin si-l termin si scap de ispita hehehe

Hannen, eu trag de o carte deja de mai bine de-o luna cred, ceva f necaracteristic mie, ca de obicei in 2 sapt erau gata citite (ca nu citesc decat seara la culcare) Dar astaaaaa e crima! (Unbroken de Laura Hillenbrand) Avea reviews atat de bune, cea mai cea din cele mai cele carti si cand colo nici la jumate nu am ajuns lol. E o povestire adevarata a unui supravietuitor din WW2, dar are atatea detalii tehnice!! ce ma intereseaza pe mine din ce e alcatuit un bombardier?? uff cred ca o las balta ca numai ma enerveaza.. o sa citesc despre cartile tale sa vad despre ce e vb
Sorry de offtopic

Asa deci, saracii copii, uita parintii de ei cu atata sport hehehe

V-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Ah, am uitat.. am citit un blog al fostei mele antrenoare si mi-a placut ce zicea pe acolo despre nutritie, calorii, etc asa ca il pun aici daca va intereseaza

http://bynstrainingblog.blogspot.com/2011/05/how-much-should-you-eat-for-your-goals.html

Mergi la inceput