"Abdomen extra-plat (32)"

"Abdomen extra-plat (32)" | Autor: chiquitita

Link direct la acest mesaj

Cap.1,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,Cap.13,Cap.14,
Cap.15, Cap.16,Cap.17,Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22, Cap.23, Cap.24,Cap.25, Cap.26,Cap.27,Cap.28, Cap.29, Cap.30,Cap.31


07/07/2010
LUMI
data nastere: 26.06.1980
inaltime: 1,60 cm
kg :48,5
target: 46,5 kg
bust, talie, coapse: 88cm-58cm-88cm
targetul este in 2 saptamani pana plec la mare...astept rosii, oua crude in cap daca nu ajung acolo


07/07/2010
XIO
data nastere :05.01.1985
Inaltime: 1,69 m
Greutate:54,5-55 kg
Target...nu mai mult de 55

07/07/2010
Baby-Boom
data nastere:19.07.1982
Inaltime: 1.62 m
Greutate: 50,5 kg
Target: sa fiu usoara ca fulgul si sa-mi pot ridica dosul pe orice traseu vreau muschii mei. Si n-as fi suparata dac-as avea 48 kile, ca asta ar ajuta dosului sa se ridice mai usor. Deocamdata nu am streseaza deloc, daca vine, bine, daca nu, iara bine.

07/07/2010
Deus
data nasterii: 17.02.1975
inaltime: 1.70 m
greutate: 59 kg
target - 57-58, nu ma supar daca raman la 59 doar sa fiu cat mai tonifiata

07/07/2010
ELE
data nastere: 22.07.1977
inaltime: 1,70 m
greutate: 64 kg
talie 72 cm
target 60 cm

07/07/2010
NIKOLE
data nasterii:29.10.1979
inaltime:1,69
greutate 52,6 kg(am slabit, aveam 54 acu vreo doua luni in urma)
bust:87(dupa o repriza de alaptat)
talie:70
sold:90 fix
target:55 kg(macar)!

07/07/2010
MACRINA
data nasterii: Aprilie '76
inaltime:1,62
greutate 64
bust 100
talie 88
sold 90

07/07/2010
ELENA RData nastere: 2 Februarie 1984
Inaltime: 1.64 m
Greutate: 55 kg
Masuri: bust 86, talie 67, coapse 90, pulpa sus 52 cm
Target: greutate 48-50 kg, talie 60 si vreo 2-4 cm jos din pulpa si coapse

07/07/2010
Hannen
Data nastere 30.06. 1978
Inaltime:(avui 1.64) aku nu cred ca ies mai mult de 1.61(m-am strimbat de la atita carat copchii in brate)
Greutate:oscileaza permanent 62-63kg
Target:54kg(macaaaaaaaaaar)

07/07/2010
ALLURE
Birthday: 25/06/'73 (dinozauraaaa!!)
greutate:
Inaltime: creca 1.75 daca nu am intrat la apa intre timp
targetul meu creca suna asa: sexy, toned/fit, no cellulite, well proportioned desirable

07/07/2010
ramyteo
Data nasterii: 03.02.1982
Inaltime: 1.57m
Greutate: 53kg
Bust: 87
Talie: 71
Sold: 94

07/07/2010
IARINA
data nastere: 08.05.1979
inaltime:1.70
greutate:53 kg
Bust-talie-solduri: 88 - 68-92
Pai target...sa raman la aceeasi greutate dar sa scap de celulita de pe fund si sa-mi tonifiez picioarele, ma rog, daca s-ar ingrosa putin ar fi genial, ca zici ca-s 2 coceni.

Sarbatorim cu drag

Ianuarie : XIO - 5
Februarie : Elena - 2, Ramyteo - 3, Deus - 17
Aprilie : Macrina - ?
Mai : Iarina - 8, Conchita - 24
Iunie : Allure - 25, Lumi - 26, Hannen - 30
Iulie : Baby-Boom - 19, Elle - 22
Octombrie : Nikole - 29

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

eu vin rapid cu raportul..Pure cardio cu Shaun 40 de min, am baut o tableta de aia,baie si o sa ma culc

inca o intrebare..creatina aia se ia zilnic,sau numai cand faci greutati??

v-am pupat

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!
Make your mind the leader of your body!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related


me,me,me
http://picasaweb.google.com/jasmine24




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

va pup in viteza,mai ales pe chiquitita care a venit din vacanta cu gindul la noi si ne-a salvat (ca noi am uitat de capitol nou)

Azi beut un suc de morcov,portocale,grefa rosie,ananas,pepene galben si putina telina.
Nu stiu daca am timp de sport ca am multa treaba dis de dimineata ..pina pe la 17:00 iar dupa ora aia nu ma pot mobiliza.Dar sa vedem.

Am sa notez si eu sfaturile tale Deus,asadar (aminoacizi,creatina,magneziu..) si mai ce?creatina asta e diferita de carnitine-ul din engleza?Ah,se cunoaste ca`i prea devreme pt. neuronul meu obosit.

Elena,felicitari pt. febra!
Ne vedem/citim,mai tirziu.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

buna dimineata o sa-i scriu chiquititei un mesaj sa ne puna listuta:-)

Hannen- pt cine face sport constant si efortul este sanatos este de recomandat sa manance alimente bogate in potasiu, sa suplimenteze dieta buna cu calciu si magneziu daca doresti ca eforturile sa-ti fie sustinute si sa arzi grasimile mai repede, sa construesti fibra atunci iei aminoacizi si creatina plus mananci dupa efort proteina ( doua oua, un gratar cu salata, etc)
L-Caritinin - se consuma in special de cei care doresc sa arda grasimile mai repede - am citit multe stdii care spun ca totusi nu s-a dovedit eficienta ( este ca si apa sfintita, daca face bine este ok, daca nu, rau nu face)

Lumi- creatina si aminocizii ii iei cu 1 ora-45 min inainte de efort ca sa fie in sistem. Nu trebuie sa fie sala obligatoriuam observat si la fratele meu, plus la alti sportivi ca incep treptat cu doza mai mica din prospect si vad ce simt dupa care trec la doza din prospect:-) ce zice prospectul tau?

revin la ore mai acceptabile

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Buna dimineata am venit in fuga cu cafeluta pentru voi
Deus esti o dulce cata rabdare ai cu noi si eu voi lua calciu numai ca numai calciu din cochili de stridii pot sa iau ca daca iau de ala efervescent mi-e rau, nu stiu de ce...doar am si vitamine si calciu efervescent dar nu pot sa le beau ...chiar nu stiu de ce...

Elena se apropie si ziua sotului meu acum pe 19 si eu vreau sa ii fac o surpriza mica si dulce, daca se poate numi surpriza ca daca el nu se omoara cu dulciurile...dar daca nu ii place...ma dau eu cu frisca toata si gata surpriza glumeam...ca doar e lipicioasa rau si nu imi place

Eu ieri dupa un tae Bo cardio mai spre dupamiaza am bagat si 20 de minute de zumba cu zgubiliticele mele nu transpir la tae Bo cum transpir la zumba...curgeau apele pe mine de parca eram la dus .
Facui o febra musculara la abdomen si picioare...aio...numa la tzatze nu fac tot ma straduiesc si degeaba creca de la sani se muta la fund dar ce am observat si mi-a zis si al meu ca s-au mai intarit sanii yupiiii

Va pupacesc pe toate si o zi buna sa aveti !!!


Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

M-a chinuit un tzantzar nesimtit jumate de noapte!
M-am trezit cu nessul in nas si acum ma pun sa scriu pt. licenta...super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***Fur is for petting**

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Xio lasa ca tinem pumnii si tie...facem galerie de galerie si sa vezi ce repede trece si bine
La noi s-a dat cu stropi pentru tantari dar degeaba...e plin...de unde pusca mea tot apar nu stiu...dar pun seara pastila ca de mine ca de mine da de fata mi-e mila


Suntem mari

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Xio - succes si felicitari anticipate

am fost si am alergat 14 ture de pista
am baut o apa minera cu un magneziu si un calciu cu vit D3
am baut un suc delicios: afine, morcovi, mere, grepfruit, macris
am mancat doua oua, branza de vaci si 1 rosie + 1 ardei + 1 castravete
acuma beau o cafea si cred ca ma culc o orace baba-s!

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codrina13 spune:

Ramy, deci de la tine am furat ieri energia Ca m-am dus acasa si am bagat 30 de minute cu Shaun, in ciuda burtocului urias (care s-a mai dezumflat azi dupa 4 vizite la toilet)

Am dat-o in bara aseara azi-noapte, de fapt. pe la 12 n-aveam somn si bantuiam prin casa...si mi-am amintit ca mai am salata de vinete cu maioneza si mi-a fost o pofta!!! si am mancat 2 felii (feliute) de paine graham cu vinete si o rosie. La ora aia paine offf! dar asa de buan a fost si asa de bine mi-a cazut
azi de dimineata am mancat o piersica si 2 pere mici, mai tarziu vreau iaurt simplu(am o sticla uriasade 750 ml) si pe seara niste supa de pui cu taitei. Si atat! Ca inca ma simt plina dudpa atatea zile de constipatie si vreau ceva light.
Pe seara voi mai baga niste hiphop.
Asa va invidiez cand vad ca bagati cate o ora de sport! De unde?CUm? O ora de bicicleta pot, dar nu eliptica ci obisnuita si e ok o ora, dar o ora cu Shaun sau Billy sau altceva...cre k mi-as da duhul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns z333 spune:

Deus mi-am luat creatina, de la o firma canadiana

no, scrie acolo ca se iau cate 3 comprimate inainte de efort fizic intens...ce te intreb eu pe tine..sa iau la 2 zile cand fac greutati sau sa iau zilnic dar cate 2 pastile??? nu stiu cum sa procedez

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!
Make your mind the leader of your body!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related


me,me,me
http://picasaweb.google.com/jasmine24




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Eu astazi am mancat doar niste fulgi de porumb cu iaurt.
Deus somn usor, doar ai muncit mult pana acum...mai ales la mancat oricum esti harnica tare

Codrina bataie iti dau virtual daca mai furi...ca nici eu nu am ca stau rau cu energia...neaparat trebuie sa ma duc sa imi cumpar niste magneziu mai ales...
Sa sti ca nici eu cateodata nu pot baga cate o ora de sport, nu stiu de ce...alta data fac exercitii cardio si ma tine o ora si alta data fac ceva mai usor da nu pot...obosesc...sunt varza... zic si eu ca Deus - mis baba


Suntem mari

Mergi la inceput