"Abdomen extra-plat (41)"

"Abdomen extra-plat (41)" | Autor: chiquitita

Link direct la acest mesaj

Cap.1,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,
Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17,Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22,Cap.23, Cap.24,Cap.25,Cap.26,Cap.27,Cap.28,Cap.29,Cap.30,Cap.31,Cap.32,Cap.33,Cap.34,
Cap.35,Cap.36, Cap.37, Cap.38,Cap.39,Cap.40,

Sfaturi pentru slabire si tonifiere

Sarbatorim cu drag
Ianuarie: XIO - 5
Februarie:Elena - 2, Ramyteo - 3, Deus - 17,Eunice-27, Chiquitita - 29,
Martie: Puskin-7,
Aprilie: Macrina - ?,
Mai: Iarina - 8, Conchita - 24
Iunie: Allure - 25, Lumi - 26, Hannen - 30,
Iulie: Mephala30 - 6, Baby-Boom - 19, Elle - 22
August: emaaimee -8,
Septembrie: SabinaY- 10, Carina-28,
Octombrie: iulix-9, Nikole - 29
Decembrie: Claucia - 2,

Adresa noastra comuna de e-mail este abdomenextraplat@yahoo.com


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Ah,uite ca a fost chiquitita pe faza,deci oferta cade.

Am sa aduc aici ultimul meu mesaj!

Claucia,da sa te si eu(mozol discret cum zicea Olguta-ce dor mi-e de ea).
Si vreau sa ma laud azi tare de tot,am 58 de kg!!!!!!!
Pfua,ce realizare!N-am mai avut 58 de gk de vreo 3 ani cred.Acum 2 ani sigur aveam 59,poate de 2 ani...nu stiu sigur!

Vedeti ce constiincioasa sunt?Daca am reusit sa maninc pt. 3 saptamani aproape numai de 2 ori in zi si atunci doar inainte somn...sunt tare,ce mai!Adica am inceput postul cu 60 kg.




************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

chiqui, multu' de cap nou. dar avem sau nu username comun pe DC?
nu am vazut rochita.
brava, hannen

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

emma, nu am avut timp nici sa respir azi la serv, in 5 sec am deschis si cap nou
ma linistesc cand ajung acasa si va informez, ok?
ca sa si raspund la intrebare: avem
chiar tre sa fug

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

chiqui, stai linistita. take your time odihneste-te un pic cand ajungi acasa.
vroiam sa stiu daca creez sau nu eu user-ul

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Clau, frumo rochia, dar vreau s-o vad pe tine

ALAPTATUL HELPLINE


de piticotu' uriash

m-am facut maricica Floricele frumusele



POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Am revenit!
Emaaimee, dupa ce am pus intrebarea si a raspuns parca doar Elena, m-am gandit ca nu sunteti interesate. Dupa aceea am zis sa fac totusi, ca poate vreti. Ma gandesc ca e util ca nu trebuie sa stam dupa o singura persoana.
Avem cont nou, nu stiu de ce ramasesem eu cu impresia ca te loghezi cu e-mailul, cand de fapt folosesti un nume de utilizator. Am completat in graba si asa ne procopsiram cu user-ul..."abdomen". Se mai poate schimba?
Ma apuc sa imprastii datele prin pm

Edit 1: am dat 3-4 dar am facut scurta la mana, cine e interesata sa ceara, e mai usor decat sa caut nume
Edit 2: nu am deschis noul capitol cu user-ul nou din graba, la serv eram logata cu user-ul meu si nu am mai stat sa ies, sa intru cu celalat etc

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Multumesc pt comentarii!

Carina mercic ce curajoasa ai fost cu sotul! multi ani inainte impreuna!! Imi place freza ta scurta

Puskin, e asa de fain sentimentul cand te muti la casa ta. La cat mai multe evenimente frumoase alaturi de cei dragi!

Wow, ema, ce relatie lunga ati avut voi! super :D

Clau, esti o draguta ca de obicei..da, stiu ce vri sa zici, multi au tendinta sa nu ma ia in serios… de aia imi plac power suits! si am un mers tare intepat Hahah iar la serv lucrez majoritatea cu barbati…oh well macar sa arat asa copilaroasa si dupa 30 La multi ani Andreiutei! E o scumpica!

14 km intr-o ora??? Asta e foarte bine!! Eu de-abia alerg 4 km si un pic in jumate de ora, si imi iese limba de un cot …

Super rochita, trebuie sa o vedem pe tine acuma! Si sa nu ne parasesti din Noiembrie! ce are daca incepi lucrul? Daca vrei sa faci si sport sunt sigura ca se gaseste timp, macar 30 min o data la 2 zile..

Xio, da, era cam la limita coruperii de minori hahahaa la multi ani impreuna!

Iulix cum a iesit pateul? e gustos? din ce l-ai facut?

Eu nu am raport deocamdata, numai comentez de pe margine! Diseara cred ca ma bag la un tae bo ultimate ca nu am mai incercat de mult si niciodata pana acuma nu am reusit sa-l termin, asa de greu e.. dar acum cica sunt in forma!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Buna seara. Am venit de la sala unde a fost o atmosfera foarte degajata; am stat la taclale cu proful si o colega si am venit cu burtica lipita de spate asa ca ma halit 2 nectarine si cateva prune. Imi face cu ochiul o salata de vinete, dar cam are mult ulei asa ca stau cuminte.
Elena l-am facut din granule de soia fierte 30 de minute si amestecate cu ciuperci, masline, morcov, telina -le-am fiert ca sa le pot pasa si ceapa usor calita. Iar toate le-am amestecat cu putin ulei si cu mixerul ca nu am blender. A iesit ok. Soacra mea chiar era incantata de cat e de gustos. Ma rog e foarte diferit de gustul celui din magazin, insa sunt linistita ca macar stiu ce am pus in el si ca sunt naturale ingredientele.
Chiquitita vreau si eu datele te rog frumos!
Hannen super!!! Ma bucur!








"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

Iulix, pai daca ai impresionat soacra ai avut mare success!! bravo!

a mea mereu gaseste cate un cusur in tot ce fac dar nu ma mai pasioneaza parerea ei asa ca dorm f bine noaptea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena_R spune:

O, da, sa nu uit!
Hannen, felicitari!!! tine-o tot asa pana unde vrei tu sa te opresti

Mergi la inceput