"Abdomen extra-plat(36)"

"Abdomen extra-plat(36)" | Autor: hannen

Link direct la acest mesaj


Cap.1,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,Cap.13,Cap.14,
Cap.15, Cap.16,Cap.17,Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22, Cap.23, Cap.24,Cap.25, Cap.26,Cap.27,Cap.28, Cap.29, Cap.30,Cap.31,Cap.32, Cap.33Cap.34 Cap.35


07/07/2010
LUMI
Data nastere: 26.06.1980
Inaltime: 1,60 cm, greutate: 48,5 kg, bust, talie, coapse: 88cm-58cm-88cm
Target: 46,5 kg (in 2 saptamani pana plec la mare)

07/07/2010
XIO
Data nastere: 05.01.1985
Inaltime: 1,69 m, Greutate:54,5-55 kg
Target...nu mai mult de 55

07/07/2010
Baby-Boom
Data nastere:19.07.1982
Inaltime: 1.62 m, Greutate: 50,5 kg
Target: n-as fi suparata dac-as avea 48 kile,

07/07/2010
Deus
Data nasterii: 17.02.1975
Inaltime: 1.70 m, Greutate: 59 kg
Target - 57-58, nu ma supar daca raman la 59 doar sa fiu cat mai tonifiata

07/07/2010
ELE
Data nastere: 22.07.1977
Inaltime: 1,70 m, greutate: 64 kg, Talie 72 cm
Target 60 cm

07/07/2010
NIKOLE
Data nasterii: 29.10.1979
Inaltime:1,69
Greutate 52,6 kg, Bust: 87(dupa o repriza de alaptat), Talie:70, Sold:90 fix
Target:55 kg(macar)!

07/07/2010
MACRINA
Data nasterii: Aprilie '76
Inaltime:1,62, Greutate 64, Bust 100, Talie 88, Sold 90

07/07/2010
ELENA R
Data nastere: 2 Februarie 1984
Inaltime: 1.64 m, Greutate: 55 kg, Bust 86, talie 67, coapse 90, pulpa sus 52 cm
Target: greutate 48-50 kg, talie 60 si vreo 2-4 cm jos din pulpa si coapse

07/07/2010
Hannen
Data nastere 30.06. 1978
Inaltime: 1.64, Greutate: oscileaza mereu intre 63-62
04/08/2010
m-am fixat la 60
Target:54kg(macaaaaaaaaaar)

07/07/2010
ALLURE
Birthday: 25/06/'73
Greutate: Inaltime: creca 1.75
Targetul meu creca suna asa: sexy, toned/fit, no cellulite, well proportioned desirable

07/07/2010
ramyteo
Data nasterii: 03.02.1982
Inaltime: 1.57m, Greutate: 53kg, Bust: 87,Talie: 71,Sold: 94

07/07/2010
IARINA
Data nastere: 08.05.1979
Inaltime:1.70, Greutate:53 kg, Bust-talie-solduri: 88 - 68-92
Target: sa raman la aceeasi greutate dar sa scap de celulita de pe fund si sa-mi tonifiez picioarele, ma rog, daca s-ar ingrosa putin ar fi genial, ca zici ca-s 2 coceni.

03/08/2010
iulix
Data nasterii: 9 octombrie 1987
Inaltime:1,70 cm
Greutate:82 kg
Target: cu vreo 10 kg. in minus pana in toamna (de ziua mea)... dar in primul rand sanatoasa si zvelta

emaaimee
04/08/2010
DOB: 08/08/'76
greutate: 57 spre 58(sub totusi)
Inaltime: 1.73cm
Target: maybe 55-57kg, well toned, poate imi mai scade si mie grasimea de pe picioare

Sarbatorim cu drag
Ianuarie: XIO - 5
Februarie: Elena - 2, Ramyteo - 3, Deus - 17, Chiquitita - 29,
Aprilie: Macrina - ?
Mai: Iarina - 8, Conchita - 24
Iunie : Allure - 25, Lumi - 26, Hannen - 30
Iulie: Baby-Boom - 19, Elle - 22
Octombrie: Nikole - 29




************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Doamnelor,buna dimineata!Poftiti la cafeluta,la sport mult ,diete sanatoase dar si la capitol nou!

Ma duc sa citesc ce ati scris peste noapte.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Gata,am citit olecuta da` n-am retinut prea multe.(decit ca...)
Nikole,pacatoasa mica La MULTI ANI lui Kevin,sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii(chiar si la adolescenta,tinem pumnii)

iarina,da,Shaun e de baza insa mai bag si ceva abdomene separat ,picioare cu elastice(nu ca alea din link-ul lui ema,eu improvizez ) ...cam atit.N-am greutati ca m-as fi bagat si in Chalene sau ce mai fac fetele astea dar deocamdata nu`s dotata si nici lovele n-am.De suptiat zic eu ca s-a subtiat,daca`mi da cineva parola poate pui si io o poza doua cu "before & after" dar numai daca promiteti ca nu dati parola la oricare se aboneaza asa subit la subiectul nostru.(si daca vrea risnitza mea de aparat sa ma ajute,v-am zis ca e card-ul f****d up iar din telefon nu pot descarca nimic,din motiv de pc nou care nu accepta SD card direct)

emaaimee, pt. link-urile care m-au luminat cu elasticele,greutatile.

Xio,ieri am trait cu lubenita galbena si seara cu supa ,orez brun si pui la cuptor.Aveam o foame si am cam halit ca lacoma.
Iar fac prostia sa nu maninc dimineata si la prinz si sa bag cam tare seara.

Marina,aoleu daca te mai vaiti mult ca n^ai abdomenul extra plat,eu ma las de subiectul asta si de tot.Ma duc la padure.
eu ti-am zis ca nu esti singura,ok?Da` tre` sa iasa cumva ,intr-o zi!Si nu ma las!Tu???

Lumi,cum e febra?Si eu am ceva pe la umeri si brate,am cam dat tare din aripi cu Shaun la ultima repriza.

Elena,Macrina...pt. toate.Ma duc la sport!



************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Neata

Nikole- sa-ti traiasca pruncul! nu ma bucur ca am avut dreptate cu hormonii si cu depresia in cazul tau acuma ti-a prescris sa faci ceva tratament? am vazut ca erai interesata de alim raw/vegetariana, sa te documentezi fiindca face minuni in dereglarile hormonale! sa ai in special grija sa cumperi mancare bio si f putina de origine animala:-) Multa sanatate


Marina - fara abdomene pt oblici daca vrei talie:-) oblicii dezvoltati fac talie patratoasa! trust in me

Va doresc o zi superba



devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

"Daca abatoarele ar avea pereti de sticla, am fi cu totii vegetarieni." Linda si Paul McCartney

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Gata am fost constiincioasa azi si mi-am luat repriza de chin,45 min cu Shaun (Total Body Burn) apoi restul abdomene la liber,si picioare kilarite cu elasticele.pfiu,ce-am transpirat.Am luat l-carnitine si am inghitit aiurea,simt ca mi s-a pus o capsula aiurea in git ,doare de numa(cred ca e numai senzatia dupa ce a intrat fortat).Poate n`oi muri ca Lachi Flausatu inecata cu supliment de slabit.

Deus,stii parola de la album?Baga si colea un pm.Si dormi si tu putin mai mult ca doamne fereste ,bat in lemn da` nu vreau sa viu la parastas.glumesc ,da???Eu zic sa te odihnesti mai mult daca simti ca nu iti ajung orele de somn.

Ma duc la

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Macrina spune:

OK, eu imi pun mesajul aici ca poate nu se vede in celalalt capitol

Citat:

citat din mesajul lui Allure

eu abia m-am trezit...am gasit ceva frumos si inspirational, o familie intreaga facind sport (P90X of course :)) si ce rezultate faine au avut!
sint simpatici aia mici
exact! femeia are 4 copii si a reusit sa gaseasca timp si ambitie

http://www.youtube.com/watch?v=XnuTOAOoWJM



Allure, mersi de link, mi-a dat un sut in fd..
Dar vad ca tipa nu a facut talie, doar a dat sunculite jos si a facut muschi.. io as fi vrut si niste talie
Arat exact ca tipa aia (inainte), burta si no butt
Acu, intrebare intrebatoare... cat timp se mentine tipa aia in stare buna? Adica ce alte exercitii de mentinere sunt? Doar n-o sa faca toata ziua P90X...

Eu am ajuns la 63,5 kg, doar cu mancare gen Deus, mai putin sucurile alea de le faceti voi la storcator.. Eu am Lalane si nu prea il folosesc.. pai ala scaoate pulpa din fruct, ce mai ramane?
Mie imi place mai mult blenderul si mai mult sucurile de fructe (ca-s dulci of course).. Nu prea gasesc telina pe aici, patrunjelu cica nu-i bio, etc..
Dar cred ca nu-i bine ca au cam mult zahar (fructele)...

Nikole, la multi anisori lui Kevin, sa fie sanatos si iubaret

Prentru cine are parola, o vreau si eu.. desi, doar sa-mi clatesc okii ca nu pun poze cu abdomenu meu

Ce vorbiti voi, tipul ala nu prea imi place, arata prea bine.. Genul meu e Hans Matheson, l-a vazut cineva in Dr. Zhivago?

Gata, pun mesajul ca-l crosetez de 4 ore..
A.. sport azi: spalat carpeta cu vacuum, si ab ripper..
Mancare:
dim- 2 feliute paine cu avocado
intre: pepene rosu
pranz: o farfurie de ciorba de fasole+ceapa
seara.. o sa vad.. poate quinoa

Fug la treaba,..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns XIO spune:

Macrin a, daca ea nu are conformatia cu talie de a mama natura nu o face nici dupa ce slabeste.
La fel e si cu fundul, daca nu il ai bombat, daca e tipul acela capsuna nu prea ai ce sa faci, decat exercitii multe sa creasca putin dar nu va arata ca unul bombat de la sine.


La multi ani pt. Kevin!

***Fur is for petting**
http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codrina13 spune:

Am ajuns cu cititul la discutia despre meseriasul de Meyers, mama ce bunaciune Eu l-am remarcat in August Rush, fain tipu' Si filmu' asta e superb, atat de emotionant (piciu care joaca rolul principal e un actor extraordinar)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Hannen, multumim pentru capitol. Eu seara nu prea intru decat in week-end asa ca ma scuzati ca nu am fost pe faza.
hannen, intrebai in cap trecut cum stiti voi cine are parola. Pai uite, eu pot scrie aici la cine am dat-o si la fel, cine a mai dat-o sa spuna si ea si uite asa stim. E bine? Asa ar fi bien, sa o dam la cine activeaza mai demult aici, ca vorba lui Lumi, daca o plimbam pe tot forumul se duce naibii privatu'.

P.S. Lumi, arati super in colantii albi, mama-mama, cred ca acum se vad cel mai bine aforturile tale. Te pup!

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina spune:

imi dati si mie un pm cu parola va rog? sa admir fetele....nici eu nu am curaj sa-mi pun abdomenul pe net inca

hannen si cine m-a mai incurajat...multumesc mult, ma plang si eu acum dar ce sa-i faci...si mey subiectul este despre abdomen extra-plat, eu vreau sa depasesc limita lui arat Ok...arat foarte ok imbracata dar nu mi-as pune un costum de baie din doua piese inca.

Deus, fac si pt oblici, nu am o problema neaparat cu dimensiunea taliei, problema mea e de abdomen inferior, acolo nu reusesc sa rezolv problema. Acum asa cum am mai explicat s-ar putea sa nu fie rezolvabila in totalitate pt ca am si piele.
Despre aripioare io una va zic ca sunt f multumita, am conformatia corpului cu aripioare si oricat de slaba am fost (si am fost) am avut aripioare. De cand cu sportul si mancatul sanatos imbunatatirea este evidenta, mai e de lucrat dar uite un lucru de care sunt incantata.

O zi buna


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

neata!
Eu la munci si somnoroaassaaa...
Va zic doar ca nu mi-am rupt spatele dupa gantere ceea ce e super. Ieri am avut pauza de sport dar astazi fac. Nu stiu ce inca dar vad pe seara. Am descarcat si eu revabs. Mi-e frica sa ma bag la atatea plankuri .
Si va mai zic ca bag mieji de nunca ca sa nu ma arunc in cioco.

Elena & Denisa

Mergi la inceput