Abdomen extraplat (49)

Abdomen extraplat (49) | Autor: Marina

Link direct la acest mesaj


Cap.1,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,
Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17,Cap.18,Cap.19,Cap.20,Cap.21,Cap.22,Cap.23, Cap.24,Cap.25,Cap.26,Cap.27,Cap.28,Cap.29,Cap.30,Cap.31,Cap.32,Cap.33,Cap.34,
Cap.35,Cap.36, Cap.37, Cap.38,Cap.39,Cap.40,Cap.41,Cap.42, Cap.43 , Cap.44 ,Cap.45 , Cap.46, Cap.47,Cap.48


Sfaturi pentru slabire si tonifiere

Sarbatorim cu drag
Ianuarie: XIO - 5, Madachan - 26
Februarie:Elena - 2, Ramyteo - 3, Deus - 17,Eunice-27, Chiquitita - 29,
Martie: Puskin-7,
Aprilie: Macrina - ?, Teos - 20
Mai: Iarina - 8, Conchita - 24
Iunie: Allure - 25, Lumi - 26, Hannen - 30,
Iulie: Mephala30 - 6, Baby-Boom - 19, Elle - 22
August: emaaimee -8,
Septembrie: SabinaY- 10, Carina-28,
Octombrie: iulix-9, Nikole - 29
Noiembrie: Shakti - 4
Decembrie: Claucia - 2, anca_27 - 19

Adresa noastra comuna de e-mail este abdomenextraplat@yahoo.com


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Multumim de capitol nou Marina.
Ma duc sa pap ca sunt lihnita si pe urma ma duc la facultate.
ici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Am facut si eu sport cu tanti aia... imi place ca are miscarile pe are le fac si la Bily dar date cu incetinitorul!!! Maine fac day 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

multumim Marina

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Va rog sa-l ajutati pe ALEX! http://dianalaura.wblog.ro/.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

iulix am mai facut gimnastica medicala, pillates si alergat prin parc. Pe mine ma chinuie problemele de spate, nu neaparat ca exercitiile sunt grele....ma chinui sa le fac si dupa aia stau cu dureri cateva zile.
Dar mi-am downloadat Plyo...si diseara cred ca ma apuc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

Iarina, daca ai probleme cu spatele nu te vad bine facind Plyometrics...

eu nu am timp decit sa va salut si sa va arat ceva sweeet:
http://www.youtube.com/watch?v=P4gKXS10gfA&feature=player_embedded

parca o vad si pe Luminita peste citiva ani facind asa ceva cu juniorul

intru la fiare...

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Allure...stiu ca esti cat de cat in domeniu...ce program ar fi indicat in cazul afectiunilor coloanei? Adica sa fac ceva sport fara sa-mi omor discurile paravertebrale?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Allure spune:

low impact...fara sarituri; light/medium weights, inot, pilates, yoga, etc...

gata sportul: greutati cu Chalene, abs cu Tony din seria Plus si brate cu Tracy! 450 calorii numa ca azi dimineata aveam 61 de kile si vreau sa ramina pe mine.

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*

“Today I will do what others won’t, so tomorrow I can accomplish what others can’t.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Servus!!
Doar ce am ajuns de la munca si m-am ridicat de la masa. Acelasi program nebun. In timpul saptamanii nu reusesc sa misc mare lucru prin casa. In we se aduna atata treaba, de ma culc mai obosita decat in restul saptamanii.
On topic..aseara am executat Ultimate cu Billy ca mi-era dor. Pt azi nu mi-am ales antrenamentul dar gasesc eu unul de vreo juma de ora. Raaaar mai rezist 60 min. Doar sa fiu odihnita si in we.
De mancare nu va zic, incerc sa ma dau la brazda. ..asta inseamna fara zahar.

Elena & Denisa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulix spune:

Seara buna!!! Vin si eu de la plimbarea prin parc ca la cat e de cald afara nu am rezistat in casa.
Allure e super sweet tati cu baietelul!! Si eu o vad pe Luminita cu piticul/pitica tragand tare.
As vrea sa fac si ceva sport ca nu mi-a ajuns cel de dimineatza. Dupa ce pun ciocanelele la cuptor (nu sunt pt. mine ci pt. domnul meu ) ma holbez pe net si poate gasesc ceva interesant; as vrea sa gasesc ceva abdomene mai hard ca m-am plictisit de alea 8 minute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:



azi a fost prima zi in care nu m-a durut genunchiul aproape deloc asa ca am bagat, cu prudenta, 30 min de pilates si vreo 10 de yoga ca ma sinteam bolnava fara exercitiile zilnice. La scurt timp dupa aparitia durerii mi-am dat seama ca genunchiul afectat e cel in care auzeam, de ceva timp, un pocnet al articulatiei la anumite exercitii, la fiecare repetare, nu doar o data. M-am gindit de la inceput ca nu-i a buna ci indica o problema localizata acolo dar... nah...nu parea suficient de serios sa merg la dr pt un mic pocnet, nu ? De-acum vreau sa ajung dar habar n-am cind, oricum se pare ca macar o banala radiografie va trebui sa fac sau ce mi-o mai recomanda ortopedul. uf... si mi-e asa dor de o ora de yoga intensa... dar adevaru-i ca yoga solicita genunchii, nu gluma. Ma mai abtin citeva zile si apoi sper sa revin la bunele obiceiuri :D

Mergi la inceput