Regasiri (57)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

La multi ani, Calin! Sa cresti mare si sanatos. Sa ai noroc cu carul si sa ai o viata fericita. Roxana, sa va aduca numai bucurii.
De-abia astept sa vad poze. Pacat ca nu ai putut sa-ti iei liber.

Ank, e binevenita bicicleta. Pacat ca se va putea bucura de ea abia la primavara.
Iuliei, dintre toate jucariile, ii place cel mai mult chitara. In fiecare zi imi face cate o serenada.
Dastefa, chiar nu-mi dau seama de ce nu ti-a iesit fondantul. Trebuie sa-l tratezi ca pe un aluat care in loc de faina foloseste zahar farin. Si intra mai bine de 1 kg de zahar farin.
Bafta multa duminica. Eu zic ca daca le pui jucarii la dispozitie nu mai ai prea multa treaba cu copiii.
Apropos de rochita de printesa: mi-a zis Iulia acu 2 zile ca atunci cand va implini 6 ani va avea o rochie ca a Aurorei (adica nici macar nu a intrebat daca ii voi vace alta rochie) I-am spus ca rochia de a avut-o anul asta ii va veni foarte bine si la anul si gata.

Aseara am facut gem de gutui. A iesit bun si imi place ca are culoarea deschisa, frumoasa

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Angi multumim pentru capitol.
Cu bicicleta am impuscat doi iepuri, ca la primavara era musai
Imi imaginez cum sunt serenadele
Arunca si la mine un borcan de gem ca imi place, dar de facut nu fac.

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

La multi ani Calin !!! sa fii sanatos si norocos !!!

Roxana-petrecere frumoasa...abia astept sa vad pozele

Angi-a fost superba Iulia cu rochita de printesa Antonia a vazut-o si vrea si ea asa ca pt la anul trebuie sa-i caut rochie de printesa roz
multa sanatate...cand sunt raciti copii si au doar muci le dau imunorezistan.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Am scris mai mult dar mi-a apasat David pe nu stiu ce tasta si am ramas doar cu jumatate de mesaj bun si ala decat deloc

Dastefa-ma bucur ca ti-a fost de folos site-ul...sunt multe retete faine acolo...cand raman in pana de idei si nu stiu ce sa gatesc caut pe net.
petrecere frumoasa duminica

Ank-si noi i-am luat bicicleta Antoniei pt ziua ei...dar i-am dat-o cu o luna inainte asa ca a trebuit sa luam alte cadouri.

azi mi-a adus sotul doi cocosi de la tara...noroc ca a venit cu ei curatati eu doar i-am transat si tot am avut mult de munca...cred ca daca venea cu ei cu tot cu pene il mancam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

salutare fetele.
Bambo din cauza asta nu i-am aratat bicicleta, iar acum daca e frig afara ma abtin ca bani de alte cadouri nu am
Esti tare cu cocosii de tara. Eu m-am obisnuit asa de mult cu astia de cumoparat ca niuci nu-mi place carnea lor, da iese o zeama la ciorba super. Eu ii cer la fel gata curatati.
E bun Imunorezistanul?
Maya tare frumoasa petrecerea voastra.
Roxana cum a fost?
Angi cum mai sunteti?

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Va multumesc mult pt. urari!

La fel sa va creasca puii sanatosi , sa va aduca bucurii si sa ne tina si pe noi Dumnezeu pe langa ei sanatosi sa-i putem creste si sa-i vedem pe picioarele lor!
Am petrecut foarte frumos de ziua riannei, am pus poze pe facebook.Si pt. asta ii multumesc lui Dumnezeu ca-i pot oferi riannei o copilarie frumoasa si amintiri frumoase.

Mami de Catrinel Rianna- 7.11.2006 si cu 20 +sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Lorym tare frumoasa a fost petrecerea voastra

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Neata fetele .
Ce faceti?
Cam slaba activitatea pe aici.
In sfarsit vine week-endul

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ank999 spune:

Sa aveti un week-end placut cu multa caldura 9macar in suflete)

Anca cu Erica Elena Nicoleta (06.12.2006)www.flickr.com/photos/9330118@N03//" target="_blank">poze,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Ank-weekend placut

Roxana-cum a fost petrecerea?

Mergi la inceput