Regasiri (22)

Regasiri (22) | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj




(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17) (18) (19) (20) (21)














Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

pentru voi cu drag urmatoarea piesa:
www.youtube.com/watch?v=QcT6qUCbapc" target="_blank">sper sa va placa



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

DODO.....m-ai facut sa plang...frumoasa melodie....of ce-mi faci tu mie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

bine ca nu a disparut DESIREE.mi-am sters fruntea de sudoare.DESIREEEEEEE!!!!concediu placut si sa veniti cu pozeeee!

DODO....pe tine vroiam sa te felicit...de fapt pe bogdanel,ca el e invingatorul mamii, nu?pt toate progresele facute multe felicitari si pupici de la sandokani.si si pe tine te felicit pt ca tu estiu stalpul lui de baza si cea care munceste cu sarg,la aceste progrese.bravo mami!bravo bogdanel!!!!!

de pozele lu' MARANI....ce sa mai spun?m-am uitat de doua ori pana la cele mai mici amanunte.de ochii lu' bubamara nu mai sant cuvinte de lauda,ca sant intr-adevar niste ochi superbi,de toaletele ei,de rochitelele care i le cumpara mami...ce mai e frumoasa,arata ca un copil putin peste doi ani.si palaria sus pt voi parintii care o invatati de atat de devreme cu natura...orium santeti amandoi curajosi.nu stiu sa-ti spun care poza imi place cel mai mult,dar ma duc sa ma mai uit o data si aleg sa le pun aci.distractie placuta la nunta,distractie placuta si cu neamurile claie peste gramada si succes la scoala....bai curajoasa fumeie mai esti!!!

am pus si eu niste poze noi,iar mi s-au intersectat cu altele...nu stiu de ce o data mi le aseaza ultimile(cumva primile la vizionare) si altadata mi le baga unde vrea muschiul lu' picassa....ma rog.



DUMINICA PLACUTA LA TOATA LUMEA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

nu, koko, nu am disparut de tot, revin io,

pe scurt am intrat, am vazut ca te intrebi cand e momentul sa spui ca ai facut progrese cu olita..nu exista un moment clar in timp cand poti spune ca gata pampersu...totul e cu pasi marunti la inceput, cel putin asa a fost la noi..dar principalele evenimente au fost cand a facut prima data pisu la oala dupa ce a inceput sa stea..si cand a inceput sa anunte inainte sa faca, nu dupa...mai apoi totul a mers rapid in 3 saptamani octavian a renuntat la pampers de tot

atat am timp sa scriu ca suntem pe fuga, ne revedem curand, pup toate regasitele dragi!




Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Koko ,




Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

alerg dupa reduceri disperata, ieri in magazine, acu abia am ajuns din magazine si vreaua sa ma duc mai tarziu dar nu stiu daca mai vin cu mine leo si ivan, ca a facut ivan show azi la levis in magazin:)))
cat probam eu, leo statea cu el in fata garderobei si manca pufuleti, i.a varsat pe jos , s.a tavalit in ei, leo zapacit si de rusine ca a facut mizerie i.a luat dupa jos si i.a mancat el:)))


ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

quote:
leo zapacit si de rusine ca a facut mizerie i.a luat dupa jos si i.a mancat el:)))





DESIREE....intrebarea mea era : care-i primul pasßca eu nu pot spune sa fi facut progrese.sandokanii nici nu stau pe olita,deloc.e numai asa de design prin casa si se aseaza pe ele numai imbracati si pret de 2 secunde....asa ca noi vom merge cu pampers pana ne indragostim...

in schimb,cand tragem cate o besinuta spunem pardon....ceea ce la copchila cumnata-mii care e cu un an mai mare ca sandokanii,garaie si trage besinute ca un om mare si toata lumea radeeeee,de se inneaca.eu in acele momente ma fac mica cat un purice si-mi vine sa intru in pamant de rusine.....de reactia celor mari,din jurul copchilei.unii spun ca e copila si treaca mearga....la mine nu exista acest treaca mearga cu astfel de comportament,mai ales ca vorbeste bine la varsta ei.asa cum stie sa spuna poezie,poate spune si pardon,nu?

m-a facut DAYANARA sa rad,desi sant putin cam suparata.azi dimineata cand s-au trezit copchii,in patul lui pascal pe cearceaf am vazut niste pete ca si cum ar fi regurgitat,desi nu mancase nimic ieri toata ziua(ieri nu a fost ziua lui buna)....a dus andi copchii la socrii cu ganda sa mai mergem prin oras.ne suna soacra ca pascal a vomitat si sa-i aducem haine ca le-a murdarit si udat pe celelalte.am alergat intr-un suflet,i-am luat acasa,la vreo cateva ore iar a vomitat...cansa sa mearga la culcare a baut putin laptic dupa care iar a vomitat.ceai nu vrea sa bea,numai apa,stiksuri,si e moale ca o carpa.maine mergem la doctor sa vedem ce-o fi.stiti voi cum as putea sa-l pacalesc sa bea ceai?offf....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Dodo e superb ce ai scris la semnatura...felicitari lui Bogdan pentru progrese!!!

mama din 16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

kokorina-bafta maine la medic...sper sa nu fie ceva grav! Asteptam vesti!

Noapte buna tuturor!

mama din 16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Dragele mele....am intrat la ora asa tarzie sa va spun ca maine plecam in concediu....nu am fost sigura pana acum ca plecam maine pentru ca am avut de aseara clipe de cosmar....
V-am mai spus ca eu stau la granita cu Ucraina....si la capatul strazii pe care stau se afla Tisa....adica la cativa metrii de casa noastra!
Azi noapte la ora 2 am fost treziti de un vuiet si un vajait...am crezut ca vine sfarsitul lumii...cand am iesit afara si am auzit mai bine de la ce vine sunetul...nu am mai avut putere nici sa vorbesc....apa iesise si a spart o bucata din dig...noroc ca strada noastra e la nivelul orasului....oricum a facut prapad....dar ne-a ocolit....cei care stau in capatul strazii...au vazut cum apa le matura gradinile...la ora 9 am mers sa vad si nu se poate descrie in cuvinte ce am vazut...
Am ramas fara apa...au fost inundate pompele....si toata ziua am avut inima stransa.....pana la ora 20 cand am vazut cu ochii mei ca a scazut aproape 2 metrii!
La 15 km de noi...sunt sate unde apa a ajuns pana la geamurile caselor,a smuls calea ferata.......oamenii sunt disperati....
Se pare ca maine plecam....oricum avem de ocolit mult pentru ca drumurile sunt blocate....si ma rog lui D-zeu sa aiba grija de noi!


Mergi la inceput