Regasiri (3)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

quote:
Originally posted by p_onu

Buna seara, fetelor!
baietii mei au adormit...asa ca am intrat putin sa vad ce mai scrieti

Dodo, scuza-ma ca am fost asa ignoranta...n-am citit pana acum povestea de la semantura...nu stiam de boala lui bogdanel (apropo, multumesc dolores pt asta!). Itit urez mult succes in continuare si felicitari pentru toate progresele pe care le-atifacut...din pacate, stiu ce inseamna munca de recuperare...e un efort titanic!!!
Doamne, Doamne, prin ce incercari a mai trebuit sa treceti!
Mult succes in continuare! O sa citesc mai in detaliu topicul deschis de tine, sa vad cum pot ajuta....

cu Octavian (29.11.2006)




P-onu si multa sanatate si voua.
Koko am primit PM .
Intregului si oun WK cat mai placut.
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Buna dimineata!
Dodo...multumim de capitol nou...
Am fost eu voinica aseara si am adormit pe la 2 si de dimineata Mark mi-a dat trezirea la 7...ce-as mai fi dormit...dar asta e...acum l-am adormit iar!
Sunt asa de happy...ma duc deseara la sanius...pe o partie la 40 km care are si nocturna...Mark ramane cu bunicii!
p_onu......
Va doresc o zi minunata!

alexandra de Mark Andrei 23.11.2006
poze cu Mark
www.bebo.com/Widget.jsp?WidgetId=3662428255&MemberId=3524611238" target="_blank">slideshow Mark

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns p_onu spune:

"neatza...
o zi minunata va dorim si noi


ma bucur ca azi e foarte misto afara, asa ca dupa ce se trezeste piticul il duc la alergat pe afara...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

I-sm spus mamei mele, nu de alta dar am fost la cumparaturi si-am vazut niste bluzite asa frumoase, care sub sani au pietre sclipitoare si de-acolo in jos sunt mai largute..deci imi vor fii bune pana pe la 6 luni...zic eu...Incerc sa mai tin secretul cel putin pana maine, cand vin neste musafiri anticipati la ziua lui Paco..vreau sa-i iau si un mobil cadou la tati, dar nu ma lasa inima sa dau 150€

Koko ori is proasta rau, ori mi se trage nauceala de la graviditate... oricum saptamana viitoare merg la posta, sau poate chiar azi...daca prind deschis...

Va dorim un weekend placut!

Dbunny cu bb Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu
An angel wrote...If someone betrays you once, it's their fault;If someone betrays you twice, it's your fault.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marani spune:

fetelor, stau prost cu timpul, scuze ca nu raspund si particip la discutii, dau copy-paste la ce-am scris la fulguletzi! va pe toate!

Din clipa in care am nascut am simtit ca niciodata cat oi trai nu o sa mai fiu linistita, nu o sa mai pun capul pe perna fara sa ma gandesc la nimic....Acu s-au scimbat lucrurile...am pentru cine lupta si numai noi stim cat luptam sa-i asiguram bubamarei un viitor bun daca nu stralucit...

Treaba multa..de eliberat apartamentul cu 2 camere...of Doamne cate-s de aruncat..plus ca mi-e tare greu cand ma gandesc ca arunc la gunoi o viata de om, am chemat 3 familii necajite sa le dau din lucruri...ma strange in spate cand stiu cat au luptat socrii pt o mobila, un asternut, un set de vase...si nu-mi ia decat cateva secunde sa le fac pachet si sa le impart la cei sarmani...

De acte nici nu mai vb....fff multe, a naibii cat iti trebuie sa obtii acte pe casa...plus ca avem proces cu autoritile pt obtinerea unui pamant de mult uitat de socri, intr-o zona f buna pe care sade un frumos sediu Petrom.

Si bubamara ma rupe-n doua...de la 10 luni nu mai serveste carut si plimbarile se fac cu ea in brate. Refuza sa mearga pe jos daca e mai gros imbracata, adica geaca si pantalon mai grosut (abia azi fu frumos si-am scos-o in pantalon polar si hanorac ) si o plimb de doua ori pe zi cam 3 ore in brate...Si de o saptamana trece printr-o perioada mai putin frumoasa si usoara pt mine...pt orice nemultumire se arunca pe jos, da din maini, picioare si cap, urla cat o tine gura dar un plans fara lacrimi. De cele mai multe ori anticipez momentul si "scapam" dar sunt si dati in care se manifesta asa. Azi veni o tanti pt un sondaj de opinie si vroia mapa femeii, i-am explicat ca sunt ale doamnei si i-am dat o agenda in schimb...sa te tii bine ce facu...In fel si-n chip m-am gandit unde gresesc sau ce a dus la trasformarea asta si am gasit raspunsul: e o etapa zic eu ce apare la unii copii si care probabil va trece din senin, asa cum si aparu.

Si ne lupta tot de-o saptamana cu mucii...curgatori si transparenti. Niciodata nu m-am panicat cand avu muci dar acu incep sa ma ingrijorez ca nu trec. Nici nu iese cu pompita, doar curg. Noapta nu o deranjeaza, respira f bine.

vreau sa-i urez lui Dbunny sarcina usoara si bb sanatos, iti zic ca-s bucuroasa pt tine de parc-as fi eu gravida!

sa aveti vichend placut!


Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

multumim DODO pt capitol nou!

eu nu sant in apele mele....am trimis pe yahoo,link cu cateva poze.

am sa revin mai tariu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Koko ca sa-ti revii.
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

Fetelor va pup si eu.

nu am putut intra pana acum, am avut musafiri si am fost cu alex la un loc de joaca in polus. prima data cand l-am lasat singur, adica se credea el singur ca eu eram ascunsa sa vad ce face. nici car nu a zis, s-a jucat cu copii frumos de tot. am baiat mare...

koko mersi de mail trimit imediat si eu ceva poze.de ce esti suparici? hai te rog nu fii, descarca-te la noi...

dodo multumim de capitol nou. va las ca merg sa pun poze si sa vad pozele kokorinei.

vb mai incolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

quote:
Originally posted by roana

Fetelor va pup si eu.

va las ca merg sa pun poze si sa vad pozele kokorinei.
Ajutati-o pe Sonia


"baba" nu stie cum sa se uite la pozicile postate.Am primit adresa si tot ...
pt ajutor!
Doamne ajuta!

In oraselul copiilor




Si ingerii au nevoie de ajutor


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roana spune:

kokorinaaaaaaaaaaaa, ce frumosi sunt copii. am murit. si tu esti foarte frumoasa. sunteti o familie super.
hai nu mai fii suparata.

am pus si eu cateva poze. sper sa va placa . sunt de la ziua lui si de la craciun.

va pupicesc.

Mergi la inceput