Regasiri

Regasiri | Autor: Mirona

Link direct la acest mesaj

Azi este 18 ianuarie – o zi speciala pentru cineva drag mie, ea stand la baza inspiratiei mele de a crea acest topic - m-am gandit sa i-l dedic ei,.

Dragei noastre KOKORINA:
Ai mai urcat o treapta pe scara vietii si iti dorim sa urci in continuare cat mai multe, insotita de urarile noastre de sanatate, bucurie sufleteasca si numai impliniri.
Fie ca incepind cu aceasta zi toate necazurile sa te ocoleasca, dragostea la tine in suflet sa poposeasa fara sa mai plece sa ai doar zile insorite si multa multa fericire.
Multa iubire si veselie in viata, noroc si prietenie in casa ta! Alunga tristetea, singuratatea si priveste drept in fata ca o sageata si nu uita ca cineva se gandeste la tine.
Chiar daca viata uneori nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te supara uneori, iarta si uita, zambeste bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate. La multi ani!

Haideti sa ne regasim in prietenia ce ne-o purtam odata si sa-i uram scumpei noastre Kokorina un sincer La multi ani!

Astazi, acest topic ii este dedicat doar Kokorinei – dar de maine – va invitam –dragi mamici – cele care din varii motive aveti nemultumiri vizavi de forumurile unde activati in prezent, mamici care nu isi gasesc locul pe alte forumuri, mamici in devenire, oricine este bine primit intre noi, oricine cu suflet bun, dormic de comunicare cu mamicile noastre, mai vechi si mai noi,– asadar va invitam sa scrieti aici si sa refaceti prietenii, sa va regasiti prietenele. Vom scrie aici cu toatele si ne vom sfatui impreuna in mod pasnic in cresterea copiilor. Rugam doar sa va treceti varsta copilului si numele lui la semnatura – pentru a nu se face confuzie la grupele de varsta. Dorim sa infiintam un grup de real suport si un topic plin de ganduri bune, informatie si experienta. Va asteptam cu drag pe toate!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

LA MULTI ANI!!! Kokorina noastra draga.
Sa ne traiesti!
fericire, sanatate si multe impliniri iti doresc alaturi de familia ta frumoasa.
Pupa sandokanii de la noi.

www.youtube.com/watch?v=TDZras1U2y8" target="_blank">Cu dedicatie speciala pentru o mami deosebita.

Karina Ioana - 03.11.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

LA MULTI ANI Kori, cu sanatate, zile senine si fericite alaturi de familia ta draga, sa-ti dea Cel de Sus tot ce-ti lipseste si ai nevoie. Sa te bucuri de sandokani, sa fii langa ei mereu, sa ramai la fel de frumoasa si cu suflet bun asa cum mi-a fost dat sa te cunosc....si nu in ultimul rand implinire si liniste sufleteasca. te pup dulce scumpa mea koko

www.youtube.com/watch?v=7W75O-x2C3s" target="_blank">de la mami si puiul de om David..cu multa dragoste
dolores si David Cristian -22.11.2006-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:



La multi ani!
Sa ne traiesti mamica de sandokani, sa fii sanatoasa, frumoasa si tot ce e mai bun pt. pui tai iti doresc.

de Catrinel Rianna - 7 noiembrie 2006
poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

LA MULTI ANI!!! Kokorina

io nu'a mamica,,nu incadar mii draga Mironasi daca mii draga ea mi's dragi toate pretenele eiva pup pe toate





Putin cu putin se aduna marea...



...Lumea se ia dupa ceilalti, caci nu judeca lucrurile asa cum sunt intr-adevar....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

la multi ani, sa fiti sanatosi si fericiti, si sa aveti parte numai de bucurii!

chris + alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

Draga Corina,

Ce as putea sa iti urez mai mult decat au facut-o prietenele noastre dragi? Iti doresc sa te tina Dumnezeu sanatoasa sa poti sa iti cresti copilasii, ingerasii, asa cum doresti tu, sa-i vezi mari, sanatosi, realizati,sa te bucuri de ei pana la capat! Un sincer de la o prietena si fosta colega de forum

Pe de alta parte, stiu ca sunt nesimtita, nu am raspuns la ultimul tau mail dinainte de Craciun, in care imi spuneai ca nu ne putem vedea la Innsbruck, dar am fost atat de prinsi cu febra pregatirilor de drum ca mereu lasam pe maine!..in concluzie, azi e 18 ianuarie, e ziua ta, si iata ca iti scriu sa iti spun ca eu chiar ti-am simtit lipsa de la fulguleti si povestile despre sandokani!

bt the way, superba Austria, superb orasul tau!

sa fie intr-un ceas bun deschiderea acestui subiect, Mirona!


Alina,mami de Mihnea-Octavian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns porumbita80 spune:

La mulri ani scumpa Kokorina , multa santate, multe bucurii si aceasta sa-ri aduca toate implinirele sufletesti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Urez si eu
LA MULTI ANI ptr Kokorina , sa-i dea D-zeu sanatate ei si intregii familii. Si fiindca scriu cu Calin in brate, le da si el cate un Sofiei si lui Pascal.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

multumesc din toata inima mea pt urari!!!!sa va spun cat sant de emotionata?sant multe cuvinte frumoase de multumire,dar parca nici macar acele cuvinte nu pot exprima destul.va multumesc din inima,de altfel mare,unde toata lumea de aici isi are locul in ea.

ii multumesc inca o data MIRONEI,femeia si mama cu initiativa....care mi-a fost alaturi inca de la inceputuri(pe forum),cand eu eram o nestiutoare(nu ca acum as fi....),a avut rabdare cu mine si mi-a aratat ca ei, chiar ii pasa de mine.m-a impresionat acest subiect si asta da dovada ca ea MIRONA....este un om special.sant mandra de ea,plus ca ma dau si buna cu asta!!!!

multumesc fetelor pt urari....chiar imi tremura degetele pe tastatura de atata emotie....mi-ati facut o mare si frumoasa surpriza!!!!

LIANA.....exact ce-ai scris,asta pot sa o spun si eu....e reciproca treaba.te asteptam la noi ori de cate ori vei vrea sa ne vizitezi,usa iti va fi deschisa intotdeauna....si nu asa oricum...cu drag!

o sa revin mai tarziu cu un mesaj,sper sa si reusesc.cica mi se pregateste o surpriza deseara si maine seara inca una....ce va fi de mineeee...

multumesc!multumesc!multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flore26 spune:

LA MULTI ANI, KOKORINA!! sa ne traiesti, sa/ti dea Dumnezeu sanatate, fericire, putere, si tot binele din lume... pt tine si sandokanii tai...

Flore Alessia Liane (16-12-2006)

Mergi la inceput