Regasiri (18)

Regasiri (18) | Autor: desiree

Link direct la acest mesaj




(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17)





Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:











Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

infectie, luam antibiotic... ca si cum s-ar fi scarpinat la vaccin cu unghiutele murdare...wrong! nu poarta pantaloni asa scurti...si la schimbat nu se scarpina, si n-are unghii, si de unde infectie? din singura data ce-am pus si noi mana o ora pe nisip?...in fine, maine merg si la pediatrul lui sa-mi confirme...


revin, ca mi-s calarita....

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

quote:
Originally posted by Dbunny

infectie, luam antibiotic... ca si cum s-ar fi scarpinat la vaccin cu unghiutele murdare...wrong! nu poarta pantaloni asa scurti...si la schimbat nu se scarpina, si n-are unghii, si de unde infectie? din singura data ce-am pus si noi mana o ora pe nisip?...in fine, maine merg si la pediatrul lui sa-mi confirme...


revin, ca mi-s calarita....

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu



pai de unde infectie, cu ce bacil? da, du-te sa mai confirme un doctor..nu, nu cred ca e de la nisip..stiam eu ca mai sunt datoare cu un raspuns cu nisipul..octavian mananca nisip de feicare data cand mergem la groapa, nu mai vorbesc de mainile murdare pe care si le spala in gura pana acasa pana apuc sa i le spal..intrucat explicatiile, etc..nu au functionat si desi stie f bine ca nu e bun la gust si ca nu e de mancare..el tot baga ..asa ca-l ignor...cat pot!c auneori nu pot ca baga cu pumnul si tre sa sar pe el sa-l curatz in gura!ii intra si-n ochi, acolo il cam deranjeaza, ca nu vede!

sanatate lui dani!

i-am facut un filmuletz in seara asta,
am baiat pupacios rau:
aici


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Ce-mi place Octaaaa...e dansaretz bine...si pupacios foc...asa face cu toata lumea da pupici pe unde apuca sau doar cu voi?
Multumimde raspunsurile cu disimulatul...cand are ceva in gurita si-l intreb ce mesteca dintr-o data nu mai mesteca deloc si-mi arata masinuta...sau soarele si luna...orice numai sa-l las in pace...

Miro bafta!
Bambo

Dayanara? shopping?

Koko? Angi? alex? vio? dolores?



Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

un pic de shopping, apoi am fost amandoi in parc cu baiatul...

dbunny - ce antibiotic v.a dat ? a mai facut febra dani sau e doar umflatura aia la vaccin? sper sa ii treaca repede de tot
ivan la primele vaccine cateva liniute febra, abia abia 38 dar o fetita de aici a facut ca si reactie o umflatura cum spui tu

kokorina - tu cu sandalele eu cu crocsii de copii, asa ca m.am decis si ii voi lua crocsi originali si tind tot spre portocaliu

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

buna seara sau buna dimineatza

desiree nu sunt cu starile....motivul pentru care nu am scris este ca nu am fost in Bucuresti. daca ai apucat sa citesti in cap trecut, iti ziceam ca nu ajung in parc la Ior deoarece plec...

dbunny, cu ce iti sunt datoare pe mail-ul comun??

danita multa putere si sanatate maxima

mayaione..sanatate anei..de asemenea sanatate la toti puiutzii bolnavi

dolores si David Cristian -22.11.2006-


Daca nu stii in ce port vrei sa ajungi, nici un vant nu este favorabil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Nu s-a trezit nimeni la cafea? Va servesc eu cu una tare sa va treziti klumea.
Dolores multumim pentru gandul bun!
Desiree e mortal Octavian, ce-l pupa el pe tati si pe picior si pe cap.
Dbunny banuiesti tu infectia sau ai fost deja cu el la un doctor? Sper sa fie ok.
Ana a inceput si sa tuseasca de azi, ii dau Sinupret acum. Voi ce mai stiti eficient in raceli? Vreau sa scape odata de mucii astia ca m-au terminat de o saptamana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Nu accept sa fim pe pagina 2...unde ati fugit? Eu si cu copilul bolnav si ma lupt aici pentru pagina 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Dayanara i-au dat Myoxam...ne vine bine si la muchisorii din gat, ca ii cam haraie pieptul...

infectia e o super iritatie spre infectie consecinta a vaccinului...eu dau vina pe umezeala sarata de la malul marii din ziua vaccinului...na, nu-i bai, ca trece...pata-i foarte mare, foarte rosie, toata noaptea s-a scarpinat, de la 3.30 n-a mai dormit nimeni la noi...ah mint, am dormit de la 8 la 9.30...la 9.30 a fost musai sa-l trezesc sa mergem la pediatrul lui...


asa ca 7 zile antibiotic... 6 ml dimineata si seara + nurofen...

dolores, nu mai conteaza...la cat chef am acum....passs

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

io n-avusei curent pana acu..si acu iesim putin...

octa e pupacios doar cu tatsu deocamdata..pe mine nu ma pupa asa cu foc..pe tatsu il vede mai rar...

dbunny, sanatate lui dani inca o data...cat timp faceti tratamentul cu antib?


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput