Regasiri (13)

Regasiri (13) | Autor: angi_m

Link direct la acest mesaj




(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12)


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Angi pentru noul capitol .
Acum merg sa-mi hranesc Donu' si apoi sa-l adorm(sper ca doar pe el).

intregul sper sa revin mai pe seara(daca am loc de sotz).


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna,
era sa zic...dimineatanoroc ca m-am uitat la ceas!
fetelor,sa aveti o saptamana linistita si sa fiti sanatosi toti!!


roana,multumesc mult pt.mesaj!!!

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salut

Antonia doarme eu am sters geamurile,pus rufe la spalat deja sunt obosita ,de vreo 3 zile doarme la ea in patut noaptea,abia dim pe la 7-8 vine la noi in pat,cred ca din cauza ca ii dau panadol si nu prea o mai dor dintisorii,sper sa scapam de muci cat mai repede

vai m-am facut de atatea complimente,multumim,dar nu sunt chiar asa frumoasa aparatul de fotografiat e de vina

Angi-multumim de cap nou,ce frumoase sunt lacramioarele,ma duc la piata sa-mi cumpar si eu
Kokorina-da are picioarele lungi caprita mea ,asa umbla ca toti pantofii prin casa,halatul de baie este cel de cand era micuta dar ii place tare mult sa se joace cu el se imbraca se dezbraca are ocupatie
si mie imi plac femeile aranjate si cochete
dureri de bazin mai am cateodata la menstruatie nu stiu daca e normal asa
Desiree-scrii legat [hop si eu]si apare canapeua
filmeaza-l pe Octavian ca sunt curioasa cum face curca
Roana-
Dodo-pui-ma bucur ca Bodo e mai bine
Dolores-inca mai are semne,f putin pe fata si pe brat e inca rosu prin unele parti
imi pare tare rau ca mai aveti probleme,e tare greu cand nu te poti odihni,pt mucisori folositi batista bebelusului nu?multa sanatate
Dbunny-multa sanatate

fug sa pap si eu ceva...


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

bravo, bravo bravo angi pentru capitol..stiam eu ca are cu cine semana nora mea ..eram si eu prin zona incercam sa il adorm pe asta micu, nu voia sub nci o forma, ar lasa tz si nu ar lasa-o e in dilema mare ...si imi ziceam lasa ca daca nu reusesti
vin eu si fac rectificarile...

dbunny revino-ti..nu esti tu cea haioasa si plina de viata

violeta

dayanara, que tal?ivan esta bien?

fetelor, danita are piciorul in ghips, fractura de menisc...paul e cu bunica...doare cumplit....o pupam

dolores, am baut ieri vreo 3 beri ..ups...deci stiam eu ca sarbatoresc ceva!

mirona, primit BE abia sambata am ridicat ca am primit acasa doar reavizul (ca asa e la bucuresti) si tot ele imi faceau observatie ca de ce nu am ridicat mai devreme..ma rog, vive la Roumanie, tara tuturor neregulilor!tu unde esti?

am aflat saptamana trecuta ca o sa am un nepotel, cumnata nu e prea incantata, fratele meu robert este fericit ca el a vrut baietel! se va naste in august, mergem la ei in spania sa vedem sarmaluta cand o fi!

bambo, lasa modestia, da?

roana,


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

i-am ramas datoare lui bambo cu un raspuns..desi s-ar putea sa nu ii placa raspunsul meu ..la cumparaturi, de regula mergem in hypermarketuri, au cosuri cu scaunel sus si il punem pe octavian acolo in funduletz si il plimbam in timp ce ne facem cumparaturile..exista momente cand nu mai are rabdare sau vede ceva interesant pe rafturi si se cere jos...atunci incepe spectacolul..el alearga, darama de pe rafturi, apuca, studiaza, baga in gura , miroase, se plictiseste, eu in urma lui asez marfa la loc..cand se intampla asta, de regula unu face cumparaturile si celalat supravegheaza piticul...eu il las sa alerge printre rafturi, sa pune mana (mai putin pe obiecte periculoase sau alimente cu ambalaj casabil), ca la un moment dat se plictiseste de atata studiat si se cere in brate sau inapoi in carutz..mi se pare normal cu atatea lucruri noi in jur si usor accesibile sa nu vrea sa stea in carutz (noi nici nu luam caruztul la shopping, de fapt daca stau bine si ma gandesc caruztul mai e util doar ca sa il duc la nisip sau cand oboseste sa il aduc acasa, in rest, gata cu caruztul)..ca e in firea lor sa nu aiba rabdare pana mami si tati termina tacticosi cumparaturile..asa ca ne impartim sarcinile amandoi.....si din experienta spun ca dupa 10 minute de raid printre rafturi, oboseste si se cere singur sus, plictisit...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

quote:
Originally posted by desiree

i-am ramas datoare lui bambo cu un raspuns..desi s-ar putea sa nu ii placa raspunsul meu ..la cumparaturi, de regula mergem in hypermarketuri, au cosuri cu scaunel sus si il punem pe octavian acolo in funduletz si il plimbam in timp ce ne facem cumparaturile..exista momente cand nu mai are rabdare sau vede ceva interesant pe rafturi si se cere jos...atunci incepe spectacolul..el alearga, darama de pe rafturi, apuca, studiaza, baga in gura , miroase, se plictiseste, eu in urma lui asez marfa la loc..cand se intampla asta, de regula unu face cumparaturile si celalat supravegheaza piticul...eu il las sa alerge printre rafturi, sa pune mana (mai putin pe obiecte periculoase sau alimente cu ambalaj casabil), ca la un moment dat se plictiseste de atata studiat si se cere in brate sau inapoi in carutz..mi se pare normal cu atatea lucruri noi in jur si usor accesibile sa nu vrea sa stea in carutz (noi nici nu luam caruztul la shopping, de fapt daca stau bine si ma gandesc caruztul mai e util doar ca sa il duc la nisip sau cand oboseste sa il aduc acasa, in rest, gata cu caruztul)..ca e in firea lor sa nu aiba rabdare pana mami si tati termina tacticosi cumparaturile..asa ca ne impartim sarcinile amandoi.....si din experienta spun ca dupa 10 minute de raid printre rafturi, oboseste si se cere singur sus, plictisit...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic



si noi tot la hypermarketuri mergem si tot in cosul de cumparaturi o punem,caruturile de bb nu le mai avem de mult,ii dau tot ce vrea in carut dar daca am dat-o pe jos e jale nu o mai pot pune in carut sub nici o forma nici macar in barate nu mai sta tipa cat o tine gura ,inteleg ca se plictiseste dar nici chiar asa crede lumea ca o bat,data urmatoare incercam altfel,o las cu tati la spatiu de joaca la carrefour si eu fac cumparaturile


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

bambo, cateodata ii mai iau cate un corn sau cate o punga de pufuleti si il mai tin ocupat pentru urmatoarele 10 minute un sfert de ora..da, spatiul de joaca e o solutie daca vreti sa terminati mai repede

noi avem noroc ca pustiul nu e rabdator..ca la coada tre sa stam, si incepe sa vocifereze ca vrea sa plece, pune mana pe gentile doamnelor sau pe cate o cumparatura din cosul lor, le fura inimile si uneori ne mai lasa si in fata lor la coada, daca nu avem prea multe in cos..dar asta se intampla foarte rar!


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Am aflat si eu de Danita are piciorul in ghips saracuta cred ca e tare greu,multa sanatate si sa te faci bine repede


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Am aparut si eu, chiar daca n-a intrebat nimeni de mine, .

Danita, offf, ai grija de tine si multa sanatate!

Bambo, ce bine arati!!! Ce sa mai zic de Antonia?

Angi, am vazut-o pe Iulia aranjand lacramioarele, tare scumpica e!

Am avut un week de toata frumusetea, Iustin cu febra mare, 40, la cateva ore l-a prins si pe Teodor flama, eu m-am panicat toata, in fine, a trecut.
Au febra si acum, ii tin cu antitermice si sper sa fie ceva viral si sa treaca cat mai repede ca nu pot sa-i vad zacand.

va pup pe toate.




hit me with stars!www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki04 spune:

dupa im we in care am smotruit(curatenia de Paste)si m-am impartit intre doi copchii raciti, azi ma odihnesc la servici.....ca la cat am muncit acasa , aici parca sunt la tratament....

Am mai citit in urma , mai pe diagonala, mai pe sarite, insa va urez la toti si toate multa sanatate.

Nu va suparati pe mine ca nu intru des , dar din lipsa de calc. acasa, deoarece a avut Cristi grija de hard sa decedeze, o sa dureze un pic pana il inlocuim.

Mergi la inceput