Regasiri (14)

Regasiri (14) | Autor: desiree

Link direct la acest mesaj





(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13)



Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

HRISTOS A INVIAT!!!


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Am revenit!
Motivele sunt multe pt. care am lipsit. Pe parcurs o sa ma mai descarc de tot cosmarul prin care am trecut. Sper sa fie bine. Va trece mult timp pina cand se vor vindeca ranile si pina cand va trece si greul dar voi trece.
Revin dupa ce o adorm sa va mai spun de ria ce face si sa pun poze .
Va pup si v-am citit zilnic!


de Catrinel Rianna - 7 noiembrie 2006
poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Kokorina-imi pare tare rau ca sunteti bolnaviori multa sanatate si refacere rapida
Lorym-bine ai revenit


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Am vazut poze de la intalnire mi-au placut chit ca-s cam putine...
Imi pare rau sa aud ca sandokanii sunt bolnaviori...chiar asa frig e in Romania?
Desire hai sa te shtrofoc unpika ca tare dor mi-a fost de tine
Dolores si Mephala voi parca n-ati plecat niciunde, gresesc? uni umblati fetelor? speram ca sunt bine puii

Roana? danita?
Lorym welcome back...chiar ne citeai zilnic si nu ne scriai?

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

poze

Dbunny chiar si de 3 ori pe zi!



de Catrinel Rianna - 7 noiembrie 2006
poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by Lorym

poze



Ntz ntz ntz...si cheala si urata! dupa cate vad a cam rupt inimi-n doua...o sa ai probleme cu cuscra koko...ca Mark e promis dupa cate-am inteles...

Sa-ti traiasca printesuca okioasa si frumoasa! Spune-ne desprea ea: cum papa, cum doarme...ce jucarii prefera....

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Mai, ce copii frumosi vazui... o minunatie de copii
Si Rianna este o scumpete de fetita. O adevarata printesa la intalnirea cu regasitele. Lorym, sa-ti traiasca si sa te bucuri de ea. E o minunatie

quote:
Originally posted by Dbunny
Ntz ntz ntz...si cheala si urata! dupa cate vad a cam rupt inimi-n doua...o sa ai probleme cu cuscra koko...ca Mark e promis dupa cate-am inteles...


Nu, nu... Eu din cate vazui, Antonia l-a cucerit pe Mark. Nu-l vazusi pe Fat-Frumos calare pe cal cu printesa lui langa el? Adica probleme tot vor fi, insa indreptate spre Antonia. Parerea mea ca Antonia a profitat de faptul ca Sophia era obosita de pe drum si l-a luat pe Mark la alergat, stii


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Eu adormisem langa Iulia si asa dulce era somnul... ...
Cand ma trezi, imi dadui seama ca mai aveam de blenduit mancarea Iuliei pe urmatoarele 3 zile. Asa ca n-avusei incotro si trebui sa renunt la nani.
Azi fusei la servici, si maine ma duc... Chiar daca ne-a dat liber toata saptamana, am treaba si trebuie sa merg. Si-asa, liberele alea ni le dadeau din concediul de odihna, asa ca eu pastrai zilele astea pentru alta data.
Pentru zilele urmatoare avem planificate tot felul de vizite pe la prieteni. Avem chiar si o invitatie la karaoke la un prieten. Daca mergem cu Iulia parca vad ca o sa alerg eu dupa Iulia, Mircea la bucatarie la fumat, si prietenul ala canta si se distreaza singur
Am mai facut si ceva poze acum de Paste, insa nu gasesc pe nimeni sa mi le puna si mie pe net

Bamboletta, mi-a placut fluturasul Si ai grija de ea ca te baga in incurcaturi... auzi la ea, pe cal cu Mark... ntz, ntz, ntz... Ai grijaaa...
Dastefa, hai ca m-ai spart cu primele cuvinte: canoe, turban si insula Iulia in duminica Pastelui a invatat "cuvantul" YUPIIII. Si il spune foarte corect
De Paste a primit un tricou dragut si un iepuras de plus care canta frumos.
Desiree, Iulia i-a trimis un pup lui Octavian acum de Paste. L-a primit?

Mai nou, Iuliei ii plac foarte mult grisinele. Dar nu orice grisine, draga, doar italiene

Fug la nani ca mi se inchid ochii.
Va pup. Noapte buna


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Tot ne batem pe micul morosan pina o veni alexandra si ne-o pune la punct oricum am promis alexandrei ca ajungem in sept in maramures sa stam mai pe indelete la o palinca!

Eu ca mi-o vad zilnic mi se pare normal ca e puiul meu sa fie cel mai , dar cand ies toti vin si vor sa o ia din brate se opresc sa faca poze.
Multumesc pt. complimente.
Cum papa: cand citesc de alti copii vad ca a mea chiar papa: pe la 10 papam 200 gr fructe: orice fructe in afara de banana ca suntem cu dermatita atopica- am renuntat de curind la borcane si mami nu are imaginatie si amesteca la blender un mar juma de para si 2 rondele annas si suc ananas ; pe la 14 legume cu carne- sunt tare mandra de mine ca nu-i mai dau borcane si fac combinatii; intre masa de dim si cea de pranz 2 felii cascaval; pe la 19 budinca de mere - reteta lui miro (sa ne traiesti mami) sau budinca de gris cu brinza , am incercat si branza cu smantana si paste cu branza si nu vrea; budinca dee mere o rade efectiv; intre pranz si cina papam in iaurt de 150 g campina. Din cand in cand mai papam si paine cu almette. In general papa cam de toate cu anumite limite.
Cum doarme: aici e buba efectiv ; nu doarme normal de cand s-a nascut. Nu stiu daca am adunate 15 nopti normale de cand s-a nascut . De aici si tot ce ni s-a intamplat. Am pierdut f mult din cauza ca suntem obositi.Bani fff multi. Dormim separati ca iuly sa nu fie obosit ziua. E cumplit sa nu dormi de un an jumate. Visez ca voi dormi si eu eu 5 ore legate.
Jucarii preferate: mami pe post de calut sau catel.

de Catrinel Rianna - 7 noiembrie 2006
poze Rianna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Din ce imi aduc aminte acum cuvinte:
Rianna: iana; servici: vava; Doamne Doamne: noa noa; cascaval : ca ca.
A descoperit cuvintele mana si gata pe care le zice perfect si in context.

de Catrinel Rianna - 7 noiembrie 2006
poze Rianna

Mergi la inceput