Regasiri (21)

Regasiri (21) | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj



(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17) (18) (19) (20)












Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Neata buna...

Noi parca mai bine, n-a mai facut febra, dar a cam tusit azinoapte...

Se pare ca antibioticul isi face treaba...

Pup fetili

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Buna dimineata si de-aici.
Dbunny, intelesei ca ai avut probleme mari cu Dani, febra... Ma bucur sa aud ca sunteti mai bine.
La noi a plouat rau azi-noapte, iar acum este asa bine afara... dar cred ca iar se face cald.
Aseara era o aglomeratie in parculet... groaznic... venisem sa ii dau Iuliei iaurtul de ora 7 jumate si cand am vazut ce este acolo am luat-o. Ne-am mutat la nashu-sau, am udat gradina cu furtunul, ne-am dat in leagan, am alergat goangele alea mici rosii, am impins ratza (de plastic) pe apa, am cantat "aiho" pentru un pitic de-acolo... ce sa mai, ne-a placut mult de tot si am stat acolo mult... atat de mult incat am ajuns acasa foarte tarziu si Iulia a adormit cu o ora mai tarziu decat de obicei (adica a adormit la 11).
Inca n-am citit din urma, insa nu ma putui abtine sa va salut inainte de a ma apuca de treaba la servici.
Va pup si sa aveti o zi superba


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Si totusi unde umblati cu toatele?

Dayanara impacheteaza ca pleaca la munte maine, eu am fost la pamant cu febra lui Dani non-stop 3 zile, dar voi?? totul ok?

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

raspund si eu dupa o pauza cam lunga de concediu plus lenea mare de dupa
a fost super la mare ,am prins vreme buna,Daria nu a avut nevoie de nimic din sacosa mea de medicamente
nu a fost prea mare amatoare de apa dar nici nu ma asteptam sa se arunce in val(desi am vazut un bb care nu cred ca avea mai mult de 1 an ,abia se tinea pe picioare dar statea la marginea apei si aplecat il lovea valul iar el nu se temea deloc)
am venit bineinteles f obositi asa ca acum ne mai tb un concediu sa ne odihnim dupa vacanta
pun si poze numai sa apuc sa le incarc
pe toate si revin cu poze


dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

Iata si poze de la mare
dbunny imi pare rau pt problemele cu Dani.Si noi tragem acum cu ultimul canin dar ma bucur ca totusi nu a apucat-o la mare

dastefa mami de DARIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna dragi regasite,

O zi frumoasa va doresc .

Dastefa nu pot vedea pozili

insanatosire grabnica bolnaviorilor si pentreu mamici .





Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angi_m spune:

Dastefa, sunteti foarte frumosi la mare. Mai, dar suparata mai este Daria in apa. Nici Iulia nu prea se indeamna sa intre in apa, trebuie mai intai convinsa, cu usurelul, cu zaharelul, apoi isi da seama ca ii place si nu mai scapi de ea. Pana acum am convins-o sa bage mainile si picioarele in apa. Aseara am avut surpriza sa ma trezesc cu ea ca vrea sa bage piciorul in apa, incaltata fiind . In week-end-ul asta vreau sa o bag in apa cu totul, i-am luat colac, sper sa nu protesteze rau

Dodo, ce albastra esti

Auziti, am o nelamurire, s-a declarat cumva greva la forum zilele astea si am lipsit eu si n-am aflat? Ce e cu voi? E caldura de vina? Sunteti toate in concediu? Dbunny, ce face Dani?


"Nu testa niciodata adancimea apei cu ambele picioare"

Angi poze
www.youngnutrition.net/member/tickers/63865/ticker4.png[/img]" target="_blank">Iulia - 3 noiembrie 2006 - www.geocities.com/angighita" target="_blank">Jurnal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kokorina spune:

pupici la gagici si smecherasii toti!am aparut si eu,aseara am ajuns!pe fuga sant,ca fac ceva de mancare pt sandokani,apoi trebuie sa plecam...oricum tare-i bine acasa!!!ma refer la acasa,aici...intru mai pe seara sa va pove peripetiile noastre,de altfel nu prea de bine....

va pupa kokorina si sandokanii ei, pe toti!!!!

tare mi-a fost dor de voi!v-am dus lipsa....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Da da o fi forumu in greva...

Dani e mai bine multam de intrebare, nu pot sa ma urc la el in gurita sa vedem ce-a spart...frica mi-e c-a inceput cu randul nr 2 de masele

Am vazut si eu acum pozele Dastefei de la Costinesti, ca azi dimineata nu erau vizibile... dulce, mare si scumpica Daria

Dani la apa e mai rau ca o rata, am pus o piscina in curte de 2.66 m diametru si 55 cm de inalta...daca l-as lasa in curte tot timpul ar fi vesnic leoarca...la mare prima data s-a speriat de valuri, dar a 2-a oara a prins curaj si-i place, si-l ia tac'su la plimbari pe tarm si tare-i mai place...doar ca eu inca n-am luat crema solara decat cu factor 25 si nu indraznesc sa stau mai mult de-o ora cu tot cu impachetat despachetat, nici chiar dupa 5...
Doara apuc si eu o crema solara buna inainte de terminarea sezonului
Iam luat si manecute dar nu prea le folosim...nici nu-i plac...nici nu vrea la apa mare...asa pana la genunchii lui...sa se balaceasca...
Il vad pe Dani al meu mai inalt, mai intins, si prin urmare mai slab..
mi s-a zis ca intinderile astea dau febra si dureri...sa fie adevarat? sa fie mit?


Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
citat din mesajul lui kokorina

pupici la gagici si smecherasii toti!am aparut si eu,aseara am ajuns!pe fuga sant,ca fac ceva de mancare pt sandokani,apoi trebuie sa plecam...oricum tare-i bine acasa!!!ma refer la acasa,aici...intru mai pe seara sa va pove peripetiile noastre,de altfel nu prea de bine....

va pupa kokorina si sandokanii ei, pe toti!!!!

tare mi-a fost dor de voi!v-am dus lipsa....



Bine-ai revenit!!Abia astept sa ne pove!
Cateodata nu mai stii unde-i acasa...pt tine ca si pt mine s-a schimbat `acasa -ul`

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput