Regasiri (26)

Regasiri (26) | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj

(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17) (18) (19) (20) (21) (22) (23) (24) (25)







Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

O duminica frumoasa si tot ce va doriti.

Poftiti la si .



Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

salutari si de la mine
daca e w/e hop si eu pe forum

dodo multumim de cafeluta si de capitol nou

angi imi pare rau pt Iulia dar si pt tine ,imi inchipui cat iti e de greu.Astept cat de curand sa ne spui ca i-au trecut toate belelele si sa ne-o arati iar vesela topaind

miro vezi ca n-a fost totusi o problema asa mare sa gasesti ceva potrivit?Ma bucur pt tine doar ca e clar cat ti-ai dori n-o sa mai scrii ca alta data pe forum

dbunny cand veniti in Romania?In ce zona stau ai tai?

Daria a fost foarte incantata dumineca trecuta la muzeu si va trimit cateva poze de acolo dar si mai din urma AICI

Din pacate si noi am regresat la capitolul pampers.A facut o infectie urinara si facea f des asa ca atrebuit sa pun pampers si s-a cam reobisnuit cu el.Acum aproape o luam de la capat

deocamdata atat
pt cele mari si cei mici


Mihaela mami de DARIA-STEFANIA -16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

neata si de la noi,
am dormit acest w/e ... sa-mi ajunga. Kara saracuta este treaza de pe la 8 - dar mai motaie intre noi - ba mai striga pe cate vre-unul doara doara s-o trezi careva ... vede ca n-are cu cine - iar mai adoarme putin - si cand prinde pe unul cu ochii deschisi - GATA - nu mai scapa ala - atat il toraie la cap ... pana iesim din dormitor.
Si doamne cat mai poate vorbi. Parca de cand a prins si fazele cu propozitiile si frazele ... nu-i mai tace gurita deloc.
Si ce perle mai scoate - de radem noi intre noi cand ni le povestim - ca la circ dom'le - de genu - stai sa-ti pove eu - ca mi-e mi-a zis azi una ... mai tare decat a ta - si uite asa ne distram noi.

dastefa draga - din pacate nu e chiar asa de roz cum credeam eu. job-ul gasit nu e chiar potrivit - eu vin de la munca de birou, datu-l din deget pe mouse - aici e cam putina - in rest e munca fizica- nu e grea - insa e multa - adunat cu fumul de tigare inhalat(fiindca nu toti e civizilati) ... ma cam darama. ma rog - nu ma bag in detalii - bine ca e w/e si ca-mi revin - de maine de la capat.

cu scrisul pe forum - cam asa e ... nu mai e timp - de citit o mai fac seara ... dar de scris asa de greu ma urnesc ...

si eu am citit despre ziua lui Dodo - dar e pe 29, nu? mai avem panaatunci timp sa-l tot uram.
dar parca ieri fu ziua lui Miki - nu-i asa? spun si eu un pentru ea - daca ne-o citi sa vada. te pup Miki si sa-ti dea DD tot ce-ti doresti.

Kara e ok - la gradi la fel - deci suntem bine per ansamblu.

va pupam pe toate


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

...am aparut si eu ca si ciupercutele dupa ploaie........sa ma prezint?Sau va mai amintiti de mine....
Stiti voi replica aia memorabila...."daca voi nu ma vreti...eu va vreau...!
Stiu ca nu v-a fost dor de mine.........mie mi-a fost...numai ca nu sunt singura care are probleme cu timpul si cu dramuirea lui...!
Am avut niste luni...cu nopti nedormite si cu crize de rinichi foarte dese...si cu o oboseala acumulata....imi revin incetisor!
Noi suntem bine....nu am avut probleme cu sanatatea...suntem numai putin raciti cu mucisori...dar cred ca schimbarile astea bruste de temperatura!
Din smecherul pe care il stiati s-a transformat intr-un super smecher...rasfatat si alintat....numai ce vrea el...se face ca nu ma aude...e incapatanat tare....!
Avem o problema mare....e super dependent de mine....nu pot sa fac nici o jumatate de pas de langa el....e cu mine peste tot...!
De la 1 Noiembrie ma intorc la servici si atunci va fi greu pentru amandoi!Pana acum ma tot gandeam cat va plange dupa mine....si cat de dependent e....dar am realizat ca sunt la fel de dependenta si eu de el........voi innebunii de dorul lui...!
Va ramane cu mama mea acasa pana la primavara si de abia atunci il voi da si eu la gradi...!
Am trimis in mailul comun cateva poze mai recente cu noi...!
Va pupic atat pe voi cat si pe pitici!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bamboletta spune:

Salutare

Apar si eu cand nu e nimeni pe aici
Vai ce vreme urata e azi la Iasi ploua si e frig

pun cateva poze cu noi vizionare placuta

plecam la shopping

duminica placuta


Bamboletta si www.youngnutrition.net/member/tickers/61250/ticker4.png" target="_blank">Antonia-Gabriela(1 nov 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

gagics - nu stiu ce sa spun - sunt intre fericire, extaz si mare mare suparare - mi-a iesit testul pozitiv.

bine ca din noiembrie incercam la bebe si nimic - iar cand nimeni nu se mai astepta si deja ne si incurca rau de tot treburile viitoare ... hop apare si minunea.

no asta este - mai fac azi un test si urmeaza controlul la gineco.
Sa fie intr-un ceas bun - ne adaptam din mers si schimbam toate planurile functie de aceasta veste.

va pupaMiro pe toate

P.S. vazut pozele de Bambo -
fug sa-l vad si pe Mark - ca tare dor mi-a fost de ei - sa nu crezi Alex ca daca lipsesti noi nu ne gandim la tine - ba din contra.

ma bucur ca ati mai aparut si voi fetelor (Alex si Bambo).


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

super smecherasul!!!

o mica intrebare - la m10 - e pe o masinuta/motoreta/sau ce-o fi. E a lui, sau imprumutata?
mami - ce bine arati si tu - mi se pare mie sau iar ai mai slabit?

P.S. Bambo - cat timp rezista acele codite in capul Antoniei? Ca si eu reusesc sa-i fac una Karei - la spate - plus inca 3 agrafe - lateral si bretonul - daca ii distrag atentia - merge vre-o 20-30 minute - dar daca i se pune pata - in doua minute nu mai are nimic in par.


Miro si Karina Ioana - 3 noiembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mayaione spune:

Miro supeeeeer, felicitari! Ma bucur pentru cele care raman cu bb2, nu stiu cum as reactiona la mine, imi si doresc, mi-e si f frica, sunt muuulte. Deocamdata ma rezum la Ana! Intotdeauna cand apar probleme, iti mai da DD si ceva minunat care sa-ti ridice capul sus. Chiar ma bucur pentru tine!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

miro!!!! felictari ma bucur mult de tot, sa ai un bebe sanatos si o sarcina usoara!!!

bambo ce mare e antonia si ce frumoasa cu freza cu codite

sunt pe fuga revin...

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Wowwwwwwwwww Miro...ce mult ma bucur pentru voi.....felicitari....acum Kara stie de toate o sa il invete si pe bebe mic...Da am mai slabit...(uf ce ma bucur ca a observat cineva....ma chinui sa ma mentin.......
In poza aceea e o motocicleta cu acumulator,primita de la bunici....noi i-am luat un jeep mare ca am zis sa il aiba si cand creste mai mare...dar din pacate nu i-a captivat atentia!O sa pun cand am timp un filmulet sa vezi cum ia curbele prin curte cu ea...zici ca e cu carnetu in buzunar!
Bambo...ce mare a crescut Antonia....si ce frumoasa e...si tu tii pasul cu ea.......ce imi plac coditele...
Vroiam sa o felicit pe Dodo_pui pentru samburelul din burtica...sa dea d-zeu sa fie totul bine pana la capat...
Dbunny...super tare bobul...o mamica frumoasa...sa stii ca si eu l-am avut pana acum si mi se pare din cate freze am avut ca e freza care o aranjezi super repede si ca nu e asa de pretentioasa!Numai ca eu m-am cam plicti de el si de aia am facut unele schimbari!
Koko...mi-e dor de tine....unde esti...ai vazut ce cuminte sunt?......
Daynara...am vazut si eu pozele cu Ivan...smecheras...frumos tare...dar cu tine nu ne pui poze?..
Inca sunt restanta rau....da recuperez eu...sper...
[Pup] intreaga

Mergi la inceput