Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117207
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 53983
3. Bilantz olguta12 47953
4. J D E monica70 38190
5. A murit Laura! craciunitza 29022
6. Un nou inceput...(2) danangie 27425
7. scrisoare catre mama Picasso 22141
8. Curiozitate! Ana68 21484
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20118
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20052

post an entry in your weblog   Jurnalul lui flaviutza  Ultimele 50 de mesaje   
Necunoscut
flaviutza
  12/04  te iubesc pe tine..si tigara de dupa.
20 ianuarie 2003..iarna cu zapada multa. atat de multa ca ma inghite de-a dreptul. stau si calculez rapid de cat timp nu l-am vazut pe Edu. mult,vreo 6 luni.probabil ca am reusit sa ma misc ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui flaviutza
3 raspunsuri
Necunoscut
flaviutza
  01/04  Goodbye, Milky way
Shall I go, shall I stay 107 light years away many times, so many doubts But no reason to talk about Mission is over, mission is done I will miss you, children of the sun Now it's time to go away ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui flaviutza
0 raspunsuri
Necunoscut
flaviutza
  01/04  porumbel cu adidasi
Am fost dupa paine azi dimineata. si-am gasit un porumbel cu aripa rupta. l-am luat acasa, il am langa mine acusi, intr-o colivie .sta si se uita la mine. sa vezi ce o sa se bucure fi-mea cand va ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui flaviutza
2 raspunsuri
Necunoscut
flaviutza
  01/04  child in us
nu-mi amintesc mai nimic..nici primul pahar de sampanie cu miros de piersica, nici prietenul trimis de urgenta la plimbare , nici motorul turat la maxim pe drum de tara,nici vocea calda linistita ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui flaviutza
1 Raspuns
Necunoscut
flaviutza
  31/03  Iepurasul Milka si alte intamplari la cumparaturi
E vineri seara. era de fapt, acum e clar sambata seara si eu n-am ce face.deci e vineri seara. nu-mi vine sa fac nimic, am copilotul plecat la bunici si fara copilot ma misc in reluare(nu ca m-as ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui flaviutza
1 Raspuns