Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117177
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 53932
3. Bilantz olguta12 47901
4. J D E monica70 38151
5. A murit Laura! craciunitza 28974
6. Un nou inceput...(2) danangie 27394
7. scrisoare catre mama Picasso 22116
8. Curiozitate! Ana68 21452
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20105
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20022

post an entry in your weblog   Jurnalul lui craciunitza  Ultimele 50 de mesaje   
Necunoscut
craciunitza
  09/03  A murit Laura!
Am simtit cum ajunge informatia de la ochi la creier, de la ochiul care citea stirea la tv pana la creierul care dormita in aceasta seara care se anunta a fi una tihnita. Am tipat. "Mihai, a murit ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui craciunitza
68 raspunsuri
Necunoscut
craciunitza
  08/03  Inima
Testul de sarcina a iesit pozitiv. Nu certati copiii cand viseaza! [url="http://www.trenulete.ro/images/noi_doi.jpg"]Noi_doi[/url] [url="http://www.trenulete.ro/images/copiii.jpg"]Copiii[/url] ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui craciunitza
35 raspunsuri
Necunoscut
craciunitza
  05/03  Mai putin inseamna mai mult.
Prima data m-a durut cand pe prietena ei cea mai buna a repezit-o razand. Cuvintele pot umili foarte usor si prezenta unui strain in momentele acelea fac situatia penibila de ambele parti. Si eu ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui craciunitza
9 raspunsuri
Necunoscut
craciunitza
  04/03  Bun/rau
Sa fii bun sau sa fii rau. Nu vreau sa fiu buna pentru ca, da!, pot alege sa fiu buna sau sa fiu rea. Depinde de mine. Nu vreau sa fiu buna dar imi place sa provoc. Si oamenilor le place sa fie ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui craciunitza
64 raspunsuri
Necunoscut
craciunitza
  01/03  Ca un albatros
Iubesc ziua asta, singura zi din an cand oamenii au flori, le daruiesc, le primesc, le poarta de colo-colo ca un premiu, toti. Am primit azi-noapte trandafiri, 5 trandafiri rosii, i-am gasit ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui craciunitza
4 raspunsuri