Gemanutzele in prag de primavara... (41)

Gemanutzele in prag de primavara... (41) | Autor: ralnied1

Link direct la acest mesaj

~~~~~~ ANIVERSARILE NOASTRE ~~~~~~

22 mai - SunSmile

23 mai - Alynutza

24 mai - Tzuni
24 mai - Raluca
24 mai - Doina

25 mai - Liliana (Liliac1)

28 mai - Delia (Blackgirl)

29 mai 1988 - Adina

30 mai - sotul lui Olim

1 iunie - Aida

2 iunie - anamariame
2 iunie - Luna

3 iunie - Lora
3 iunie - Bia (Mercedes)

4 iunie - cami_antonia

12 iunie - Mercedes

17 iunie - Olim

18 iunie - DianaR

19 iunie - ioana_du



Daca doriti sa recititi...
(1),(2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9), (10), (11), (12), (13),(14),(15),(16),(17),(18),(19),(20),(21),(22),(23),(24),(25),(26),(27),(28),(29),(30),(31),(32),(33),(34),(35),(36),(37),(38),(39),(40)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:


Ce faceti? Va pregatiti pentru 8 Martie?

Black, ce va veni, draga, tocmai acum, sa va ciondaniti? Nu va impacati?

Lora, cum mai e cu sinuzita ta?

Liliana, faine poze

Adina, sa mai arunc de la Iasi niste zapada catre tine, ce zici?

Mercedes, Tzuni, Olim, Aida, Doina... si-asa mai departe....????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Noi suntem pe langa casa.
Sotul e bucatar si eu ma relaxez. Vorba vine, ca mi-am adus ceva hartii de la job de rezolvat. Nu stiu cand ma apuc de ele, ca n-am chef. Si-acusi e noapte
Cred ca le duc inapoi asa cum le-am adus.

Afara e soare, dar tare rece. Adia si vantul la un moment dat. Voiam sa ne ducem la meci pe stadion, dar e prea rece in Copou. Asa ca ne uitam la tv.

Sa aveti o dupa-amiaza faina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare
noi suntem bine, sper ca si voi toate
nu am acces la net decat unori la mc, ca e free
va doresc o primavara excelenta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

A... tot e bine ca a aparut cineva la apel
Olim! Si piticul, evident!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Salutare!
Exist, sa stiti!
Ralu, te astept la Piatra Neamt! Eu nu vreau la Paris, vreau in Elvetia! Se pune?
Liliac, superbe pozele cu copilutii costumati, Andra e dulceeeeee, foc!!! Pupa-i pe amandoi!
Black, discutii exista in orice familie, se aduna frustrari, nervi, e normal sa mai izbucnim uneori.. Stai linistita, ca orice problema are rezolvare daca voi comunicati!
Eu am terminat cu musafirii, dar a plecat si fie-mea cu matus-mea la Roman, la bunica-su. Nu stiu cat sta, ori zice ca vine maine, ori ca peste 5 zile...'om vedea.
Poze cu mine cu burta inca n-am...nu se vede f. tare, inca. Dar promit ca o sa pun!
Va pup pe toate!

Lora, mami de Iustina si 14+

Bazar DC - ajutati copiii

Teledon pentru Dan
www.inimacopiilor.ro


(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76

Ralu, te astept la Piatra Neamt!

Vin. Cand... oare?

Citat:
Eu nu vreau la Paris, vreau in Elvetia! Se pune?

Se pune, mergem si acolo. Nu refuzam nicio propunere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Sa aveti un 8 Martie insorit si toate dorintele voastre sa devina realitate! La multi ani, doamnelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elena_adina spune:

Citat:
citat din mesajul lui ralnied1

Adina, sa mai arunc de la Iasi niste zapada catre tine, ce zici?



Da,cum sa nu,la mine chiar nu e multa....asa,un strat de vreo 10 cm.

OFFFF sa vina odata primavara!!!




la toate
POZICI RAZVANEL

AdinadeRazvan(14.08.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Se rezolva, draga. Maine iti trimit, in dar de 8 Martie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

8 martie 2010

Se pare ca sunteti agitat toata ziua, din cauza neintelegerilor cu un partener de afaceri. Va sfatuim sa va stapaniti, chiar daca descoperiti ca ramaneti in pierdere.

Pe plan sentimental, va merge foarte bine.

Nu aveti probleme cu sanatatea, insa ar fi bine sa evitati excesele alimentare.


======================================

Iei taurul de coarne si te pregatesti pentru asaltul final al unei actiuni. Numai printr-un efort de vointa si cu un dram de curaj poti duce cu brio la capat o obligatie care te apasa pe umeri ca o povara, dar nu te lasi pana nu o inchei definitiv ca sa-si iei de-o grija. Vei fi foarte multumit de senzatia de eliberare pe care o vei avea la final, dupa ce vei fi inchis capitolul acesta, dar e nevoie de un ultim efort, totusi. Tragi tare cateva ore apoi rasufli usurat!

=======================================

Astazi ai putea avea parte de unele informatii vitale, ce te-ar putea ajuta sa avansezi considerabil din punct de vedere financiar. Provocarea ta principala va fi aceea de a sorta informatiile si de a le aduce intr-o forma practica, utila. Seara o vei petrece alaturi de cei dragi, de la care vei afla unele lucruri noi. Esti destul de romantic, prin urmare nu ezita sa te folosesti de acest aspect in cadrul relatiei de cuplu.

=======================================

Atrageti cu usurinta simpatia celor din jurul dv si puteti cunoaste unele persoane cu care va veti imprieteni destul de repede. Acestea va pot ajuta sa va rezolvati unele probleme personale si, in acelasi timp, veti avea foarte multe lucruri de invatat de la ele. Acasa va fi destul de multa agitatie si veti fi ocupt/a cu unele treburi de ordin familial, dar va va face placere sa va implicati si sa va asumati responsabilitatile respective.

=======================================

Ai intalniri amicale cu diverse persoane, astfel incat viata ta sociala este foarte animata. S-ar putea sa simti uneori nevoia de cateva momente de calm si liniste, dar sunt putine sanse de asa ceva. Acasa problemele financiare iti influenteaza relatia de cuplu. Daca ti se propun unele proiecte cu prietenii, se poate sa iasa un lucru foarte bun dintr-o colaborare cu acestia.

========================================

Esti nemultumit ca lumea nu iti impartaseste parerile. Te pandeste chiar o criza de personalitate, care te-ar putea aduce in situatia de a avea discutii neplacute cu multa lume. incearca sa fii mai calm, gandeste-te ca numai perseverenta te poate ajuta sa rezolvi tot ce ti-ai propus. Unul dintre proiectele tale mai vechi ar putea prinde contururi reale.

Mergi la inceput