Zodia GEMENILOR (18) Sarbatori Fericite!

Zodia GEMENILOR (18) Sarbatori Fericite! | Autor: blackgirl0

Link direct la acest mesaj

Capitol nou-noutz la sfarsit de an!
Sa fie plin de vesti bune si... horoscoape si-mai-si!

Esti nerabdator(oare) sa termini o lucrare inceputa acum cateva zile. Nu te grabi, ca sa nu faci greseli care te vor costa bani si energie! Te sfatuim sa-ti pastrezi calmul si sa eviti discutiile aprinse cu partenerul de viata. Daca ai ocazia sa pleci intr-o calatorie, ar fi bine sa renunti. Esti predispus(a) la accidente.

O zi cat mai placuta!




http://tt.lilypie.com/Z5Iap2.png

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

pentru subiectul nou

Am luat la cunostinta horoscopul ... vroiam sa plec , dar mai bine NU



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Joi, 20 decembrie 2007


Azi nu ai deloc chef sa stai singur. Simti nevoia sa fii in societate, inconjurat de lume si de prieteni. Poti sa-ti organizezi niste activitati mai pe seara, poate chiar organizezi o petrecere.




Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

salutare tuturor
fetelor, azi am avut o zi aiurea, a trecut timpul fara sa imi dau seama, si nu am facut aproape nimic, doar putin in bucatarie si atat, Alex a fost tare agitat si nu m-a lasat deloc.
va doresc sa aveti parte de o zi frumoasa maine, va pupam

mami si Alex(29.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Va mai eliberati de sarcini, de parca deja intrati in atmosfera Sarbatorilor. Aveti nevoie de o minte limpede si de un program mai relaxat pentru a rezolva totul cu bine!

Serviti o cafeluta???

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

doina pt

Mai liber ... pai eu abia acum incep nebuneala



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Aida asa zice horoscopul...si eu am treaba...de unde liber???

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Azi:

Nu trebuie sa va stricati ziua daca nu primiti ceea ce v-ati asteptat de la un prieten. Poate un anumit cadou - dar nu vine, o anumita invitatie de sarbatori - dar nu apare, deci exista ceva ce lipseste. Puteti trece peste acest hop, gasind alte aspecte care va multumesc pe deplin. Printre multe telefoanele de urari de bine, va veni si o veste trista, dar... asta-i viata!

Maine:

Cadourile de la prieteni sunt cea mai mare bucurie a Craciunului. Poate este vorba de o intalnire cu amicii, de o invitatie la un prieten, de o iesire undeva, cu un grup mai numeros in care te simti bine. Primesti un telefon mult asteptat de la un amic. Un cadou de suflet te face fericit, in al noualea cer, mai ales daca e de la persoana iubita. Poate fi si o declaratie de dragoste sau o surpriza sentimentala. Primesti ceva modern, scump, ultimul racnet, cu care te vei mandri maine in targ, sau un obiect pentru locuinta, de exemplu mobila de dormitor, sau un obiect pe care il doreai in secret, incat nici nu iti vine sa crezi ca cineva totusi s-a gandit sa ti-l ofere! Nu ai prea multi prieteni aproape, deci pot fi sarbatori ceva mai izolate, poate si din cauza starii de sanatate precare. Nu prea calatoresti, dar daca stai acasa, ai grija la excesele alimentare care lasa urme.

Saptamana aceasta:


Ai asteptat ceva anume: un cadou special, o vorb#259; bun#259;, o declaratie, vizita unui prieten, o excursie īntr-un loc drag, dar acest lucru nu vine conform astept#259;rilor tale, de aceea esti dezam#259;git. Īti dai seama c#259; ai sperat mai mult decāt ti se putea oferi si mai reduci din pretentii, m#259;car īn ultimul moment. mai stii cum s#259; īmparti banii ca s#259; multumesti pe toat#259; lumea. Cel mai greu va fi cānd te vei trezi īn fata unei alegeri, de parc#259; ar trebui s#259; dai aceeasi sum#259; īn dou#259; directii simultan: dou#259; facturi, dou#259; datorii. Copiii vor multe, cel drag asteapt#259; si el un semn din partea ta, iar lista datoriilor e lung#259;. Vei g#259;si solutii de a īmp#259;ca si capra si varza, dar cu putin.

CRACIUN FERICIT!!!!



http://tt.lilypie.com/Z5Iap2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

SARBATORI FERICITE ALATURI DE CEI DRAGI!
[http://felicitari.ele.ro/O_ce_veste_minunata--i1539.html]
mami si Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

CRACIUN FERICIT alaturi de cei dragi!



Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:



Craciun fericit pentru toate fetele si multi



Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput