Gemanutzele incep petrecerea...- La multi ani!(30)

Gemanutzele incep petrecerea...- La multi ani!(30) | Autor: ralnied1

Link direct la acest mesaj

LA MULTI ANI, DRAGI GEMANUTZE!

~~~~~~ ANIVERSARILE NOASTRE ~~~~~~

22 mai - SunSmile

23 mai - Alynutza

24 mai - Tzuni
24 mai - Raluca
24 mai - Doina

25 mai - Liliana (Liliac1)

28 mai - Delia (Blackgirl)

30 mai - sotul lui Olim

1 iunie - Aida

2 iunie - anamariame
2 iunie - Luna

3 iunie - Lora
3 iunie - Bia (Mercedes)

12 iunie - Mercedes

17 iunie - Olim

18 iunie - DianaR

19 iunie - ioana_du



Daca doriti sa recititi...
(1),(2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9), (10), (11), (12), (13),(14),(15),(16),(17),(18),(19),(20),(21),(22),(23),(24),(25),(26),(27),(28),(29)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Raluca, ai sa razi, dar si eu numar zilele pana la "concediu".

Intr-un fel, te cred

Citat:
Asta cu schimbarile "pe toate planurile" sper ca nu te referi si la ce ma gandesc eu

pai... chiar nu stiu la ce te gandesti tu acum? Chiar nu-mi dau seama despre ce ar fi vorba.

Am vazut si pozicile. Super baiatul...
Vorba Lorei, ne baga pe toate in boale

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui doinabita

Buna fetelor!sper sa reusim ...voi ce faceti? eu am facut treaba in curte mai toata ziua.Sunt franta.

Doina, de-acum, daca a dat caldura, te muti din casa prin curte, gradina, mai mult.
Ai cat de cat ajutor de prin jur? Sau te lasa sa te zbati singura?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui LoraG76
Rallu, ce mai faci? Esti bine? Si mie mi-e tare dor de-un concediu, ca ma simt cam obosita in ultima vreme...dar pana-n iunie la sfarsit mai am de asteptat...

Da, relativ bine. Ne pregatim pt aniversarea sotului. E si ziua mamei.
Sambata am concertul Fuego in Iasi
Si eu numar pana in iunie. Hai ca un pic mai este Deja martie a trecut. Sa vezi aprilie ce repede se duce. In mai incepem aniversarile noastre si gata, e iunie. Si plecam
De Paste am liber doar duminica si atat, din cate se pare. Asa ca inca nu stim ce si cum facem. Cred ca ne orientam la fata locului pana la urma.

Citat:
Am uitat pe careva??? Daca da, scuze, va pup pe toate!

Sa-mi platesti drepturi de autor, ca asta e de la mine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
Sa va spun ca as vrea si bb2 cat mai repede?

deja, Black???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Olim, tu ai ajuns acum ocupata de nici sa respiri nu apuci, cum eram eu inainte.
pentru vorbaret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Buna dimineataaaa!!!
Poftiti la o cafea calda!
Ce mai faceti? Ce-ati facut in week-end? In ultimii 5 ani???
Noi suntem bine, in week-end am iesit la padure si la stadion la alergat.. nu eu, Iustina si taica-su...eu doar am facut galerie de pe margine..
Va pup si va doresc o zi cat mai buna!


Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Azi:

Poti transforma ziua de azi intr-una intru totul folositoare pentru tine daca vei fi corect(a) cu tine insuti (insati). Astfel, ar trebui sa-ti fie extrem de clar ceea ce iti doresti si care este planul pentru a-ti atinge scopurile si poti sa acumulezi extrem de multe. Nu te certa cu nimeni. In loc de aceasta, incadreaza-te in reguli si devino un bun jucator de echipa. Daca vei sti sa te strecori printre reguli si contracte, vei putea chiar sa dai de o sursa de bani.

M-am apucat de aerobic de joi, chit ca alaptez EXCLUSIV, insa am reusit sa mai dau jos 2 kg saptamana trecuta, fara ciocolata sau dulce (de la 50 kg la 48). Am ajuns sambata In Poiana Brasov (la varsta de 9 saptamani) cu buni mami (buni tati abia la botez ). Poze noi cu noi!

Noutati nu prea am! Plange , face de toate pentru toti , mai doarme... Momentan sunt prinsa in planurile de botez (16 mai, va avea cam 3 luni jumatate) si in planurile de intoarcere acasa... Este bine la mama, da' mai bine la mine acas'....

O zi frumoasa!!!

Poze noi aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

P.S. Voi stiti ceva de obiceiul ca daca este baiat musai sa fie botezat in religia tatalui? Cum eu sunt romano-catolica as fi preferat ca si copilul meu sa fie botezat in aceasta religie (mai ales ca nunta am facut-o pe rit ortodox)... Nu vreau sa creez dispute, insa mi se pare ca PREA las de la mine in chestiuni importante...

Un inceput frumos si calduros de saptamana!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Black, hai mai dati-le incolo de obiceiuri...eu nu stiu de unde a scos cine a scos aberatia asta ca daca-i baiat...etc.etc....Cu cine o sa mearga el mai mult la biserica daca nu cu mama??? Deci mie acum mi se pare normal sa fie botezat in religia mamei, nu ca ar avea mare importanta asta, dar ma gandesc ca asa va merge mai mult cu mama la biserica, cu toate ca "si mai normal" (am pus intre ghilimele, stiu ca n-are grad de comparatie) ar fi sa mergeti impreuna, toti trei, nu conteaza la care...Dumnezeu e unul singur, nu??? Si El e prezent peste tot, in egala masura! Ma uit acusi pe poze ca n-avui vreme la serviciu.
Doina, ma gandesc mereu la voi...as vrea sa am puterea sa fac ceva!
Pup toate gemanutele!

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ce faceeeeti??? V-ati suparat?? Ati fugit in padure???
Black, te-ai pregatit de Paste??? Presupun ca te ajuta Dragos la gatit.. sau pe bunica o ajuta???
Unde ati disparut toate???

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput