Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117314
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54198
3. Bilantz olguta12 48134
4. J D E monica70 38386
5. A murit Laura! craciunitza 29166
6. Un nou inceput...(2) danangie 27544
7. scrisoare catre mama Picasso 22239
8. Curiozitate! Ana68 21582
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20209
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20179

post an entry in your weblog   Jurnalul lui pisigri  Ultimele 50 de mesaje   

pisigri
  18/09  Am revenit
cu mai mult spor, sper... ______________________________ If you can't say something nice, then don't say nothing at all "In a world filled with ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
1 Raspuns

pisigri
  24/09  cea mai frumoasa perioada din viata...?
Am auzit de nenumarate ori spunindu-se ca perioada "gravideniei' este cea mai frumoasa perioada din viata unei femei. E speciala, bebe e ....numai al tau deocamdata, etc etc... Ok, noi sintem ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
1 Raspuns

pisigri
  24/07  Berzele...
Berzele sint acum prietenele mele. Sper doar ca si ele ma considera prietena lor... Nu vreau inca sa scriu pe la topicuri dedicate, e prea devreme. Am vazut insa cele doua liniute, de doua ori (ca ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
5 raspunsuri

pisigri
  11/05  Fragmente de Paris 3
Pentru ca a venit in sfirsit vara si aici, pentru ca e duminica, iar saptamina de munca va incepe de data asta marti, pentru ca am gasit in sfirsit mere cu 1 euro in piata, pentru ca aici, ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
3 raspunsuri

pisigri
  10/05  Concediu la mare
Am scris cite ceva despre cum era la munte, si am primit "reactii" (ca sa nu zic feedback) de la o prietena de pe forum (sper sa nu te superi ca spun prietena...), care zicea ca la ei acasa, ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
3 raspunsuri

pisigri
  10/05  Coltul meu de suflet...
M-am gindit sa intrerup putin seria "Paris" pentru ca la cit sint de satula de orasul asta, nu am nici un chef sa mai scriu despre el si intr-o simbata insorita... Coltul meu de suflet e undeva ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
7 raspunsuri

pisigri
  09/05  Fragmente de Paris 2
Primul soc pe care l-am avut odata ajunsa aici a fost cind am intrat in camera de camin. Trebuie sa spun ca intotdeauna mi-am dorit sa stau in camin, viziunea mea despre viata de student fiind ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
1 Raspuns

pisigri
  09/05  Fragmente de Paris 1
Desi seria (cum o vad eu acum) Fragmente de Paris ar trebui sa surprinda acele clipe ale Parisului care m-au impresionat, inceputul cred ca va avea rol explicativ. Pentru ca mi se pare anapoda ca, ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
0 raspunsuri

pisigri
  09/05  Toate au un inceput....
Bine v-am gasit, oricine ati fi... Trebuie sa recunosc ca mi-am cam pierdut obisnuinta de a scrie intr-un jurnal. Si toate tentativele mele de a scrie un jurnal on-line s-au dus pe apa simbetei. ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui pisigri
2 raspunsuri