Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117365
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54237
3. Bilantz olguta12 48182
4. J D E monica70 38433
5. A murit Laura! craciunitza 29227
6. Un nou inceput...(2) danangie 27569
7. scrisoare catre mama Picasso 22265
8. Curiozitate! Ana68 21617
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20327
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20207

post an entry in your weblog   Jurnalul lui pisigri  Ultimile 50 de mesaje     Vizualizare ca mesaj normal (pentru editare)

pisigri
Toate au un inceput....
Acest mesaj a fost trimis de pisigri pe data de 09/05/2008 la 20:51 .:. 1504  vizionari .. Exista 2 raspunsuri la acest anunt
Bine v-am gasit, oricine ati fi...

Trebuie sa recunosc ca mi-am cam pierdut obisnuinta de a scrie intr-un jurnal. Si toate tentativele mele de a scrie un jurnal on-line s-au dus pe apa simbetei. Am vazut insa ca pe forumul asta am un talent deosebit de a scrie postari luuuungi cit o zi de post (sau cit inca o zi in Franta...),asa ca am zis hai sa incerc inca o data. In fond, nu sint asa de "populara" incit sa ma tem ca de la inceput ma va citi prea multa lume, care sa ma bata apoi la cap iar si iar "mai scrie, mai scrie"...
Cred ca e corect sa avertizez orice cititor intimplator asupra faptului ca acest blog, oricit mi-as dori, nu va reusi niciodata sa fie prea...amuzant. Asta pentru ca eu nu sint in stare sa spun nici macar un banc asa cum trebuie, ba din contra, se pare ca sint ...foarte inzestrata cu talentul de a strica orice banc reusesc sa tin minte pentru mai mult de 5 minute. Bine, nici nu am de gind sa scriu aici muuult despre cit sint eu de nefericita intr-un moment sau altul...dar cine stie ce o sa iasa pina la urma??

Na, cam asta a fost 'introducerea". Sper ca pe masura ce voi scrie voi recapata ...acel know-how care ma facea sa scriu cu atita usurinta odinioara.

E timpul sa inceapa "spectacolul"

if you can't say something nice, than don't say it at all

Trimite reactia ta
 

miki68
membru senior

Posted 09/05/08 @ 21:05 Reply with Quote
Ba te contrazic, nah! Esti populara (fara ghilimele) printre "mamicile" de matzi si "cutzei", asa ca mai scrie. Eu sigur am sa citesc

cristina d.
www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1" target="_blank">Motaneii mei
Back to top

Luna75
no more LUNA or yes

Posted 10/05/08 @ 02:19 Reply with Quote

si eu astept sa se deschida cortina

Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Back to top
 
 Mesaj nou   Raspunde la mesaj