PEPENASII de iul/aug'08 sarbatoresc DOI ani (192)

PEPENASII de iul/aug'08 sarbatoresc DOI ani (192) | Autor: iul-aug2008

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit
in bostana cu cei mai dulci

PEPENASI

Aventurile pepenasilor
1-20, 21-40, 41-60, 61-80,
81-100, 101-120, 121-140,
141- 160, 161-180, 181, 182,
183, 184, 185, 186, 187, 188,
189, 190, 191

Predarea stafetei
A fost odata ca niciodata o odisee minunata
1 - 131
Darius Andrei - Un ingeras senin al Cerului
1,2,3,4,5,
6,7,8,9,10

Sarbatoritii lunii august:

1 Andreas (sisialberg), 2 Mircea Victor (marimar), oanasm, 3 Julia Sara (ariadnabr), 4 Victor Ioan (truli-luli), Alexandru Nicholas (Figuelle), Ioana rebeca (bufi), Maria Alexandra & Ioana Teodora (alexa_teo), babyr7, Clabur, 5 Ana Sofia (Marina_1609), Adina (maria_86), 6 Clara Andreea (dana81), 7 Andreea Maria (ladymina77), Antonio Matei (AndreeaOr), Raisa Andreea (michellab), 8 David Alexandru (iriss27), Bianca Maria (babyr7), Maria Sofia (ooka), 10 Mihnea Robert (blueeyes2003), carissma, 11 Andrei Tudor (diarux), Toma Paul (Mitzi76), Ralu79, turturica, 12 Clara (locca), Mara Alexandrina (anaco), Alexandru (cristina_p), Sofia (Figuelle), 14 sursula, Ingry, 15 Andreea Maria (dma2007), 17 kla78, Robert (map), Ana (truli-luli), 19 Mara (turturica), Gabriel Ionut (NinaG), Stefan (ana_a), 20 Allegra Cara (Carmenela), Serban Petru (serbanica), 21 Andrei (catilin2008), Filip David (ElizaClara), Arianna (mada_mxm), 22 Theodor (mobriq), Alex irolf1, 23 David Stefan (ileanna_83), 25 bubuleana, 26 Andrei Daniel (andrey2008), Eliza (ankalaura), 27 Raul (oanasm), Radu Mihai (Serenity90), Theona (the_andreea), 30 Bianca (a.cicel)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Un capitol plin de voie buna va doresc!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Multumim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

SYB - te tot urmaresc si nu te prind
Poate ma ajuti si pe mine cu o problema, ca ma tot chinui sa imi schimb adresa de mail de la profil, precum si locatia, si nu imi da voie de vreo cateva luni tot incerc. Nu de alta, dar adresa aia de mail nu mai e valida de cand am plecat din ro.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

io nu stiu sa te ajut, daca vb de contul DC mai bine sa scrii la anunturi tehnice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Buna seara tuturor!
Am revenit si noi acasa din a doua tura de concediu, a fost frumos si de data asta, in afara de faptul ca am avut ceva probleme cu burtica cu Ioana, dar s-au rezolvat repede.

Azi am avut o zi super plina cu despachetari, rufe multe, mancare, curatenie, munca obisnuita de acasa. Ce bine era sa nu am de spalat nici un vas, sa nu am de facut curat, etc. Deh, fuse si de duse

Am reusit sa citesc din urma, vad ca sunt probleme cu pozele din picasa, pacat ca din cauza unor dereglati nu putem sa ne mandrim cu puii nostri si sa admiram toti pepenasii.

Sib felicitari pt "noua palarie" si succes!

Anna si Ioana (11.07.2008)
asa creste Ioana
povestea nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Sib, pe tine te-a socat dansul la fundu gol, pe mine m-a socat apelativul sexy la un copi de 1 an. Si atunci, cand mi-am aratat uimirea/socarea/dezabrobarea nimeni nu a zis nimic, i s-a parut normal.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

eu cred ca nu am vazut, ca altfel ma revoltam si eu :-)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gallyb spune:


Pacat ca s-a ajuns pana aici cu pozele pepenasilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Eu am vrut de la inceput sa sterg toate albumele dar am zis intai sa intreb sa nu iasa discutii. Mai bine ca s-au sters.

bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gallyb


Pacat ca s-a ajuns pana aici cu pozele pepenasilor.


bine ca pana aici si nu mai departe....
chiar, fetele care s-au ocupat de poze, ati vazut suspecti la "fani" sau comentarii dubioase?

----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput