PEPENASI iul/aug'08 -- Bun sosit Matei! (184)

PEPENASI iul/aug'08 -- Bun sosit Matei! (184) | Autor: iul-aug2008

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit
in bostana cu cei mai dulci

PEPENASI

Aventurile pepenasilor
1-20, 21-40, 41-60, 61-80,
81-100, 101-120, 121-140,
141- 160, 161-180, 181, 182, 183

Predarea stafetei
A fost odata ca niciodata o odisee minunata
1 - 131
Darius Andrei - Un ingeras senin al Cerului
1,2,3,4,5,
6,7,8,9,10



Sarbatoritii lunii Mai:

1-Nardi (Yael), 4-ralirali,5-biribu,8-Dianami, michellab,13-Leon(mihamiha),15-Darius(alina25),16-ana_a,22-SunSmile, ankuta_1982,28-ali, Bogdan(ladymina77),31-Figuelle, dana81

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monalac spune:

vreau sa urez si eu bun venit micutului matei!sa ai parte de tot ce e mai bun in viata,pui mic!
cris,refacere rapida si mult laptic!

eu am probleme cu cris,la 11 30 plec la bucuresti.o sa revin altadata cu detalii.acum sunt prea ravasita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul-aug2008 spune:

Bine ai venit Matei! SA ai o viatza frumoasa, plina de bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Cristina, refacere usoara si tot binele din lume pentru Matei!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Mona, ce s-a intamplat?


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Buna fetele!

Suntem si noi online again.



Matei bine ai venit, sa cresti, mare, frumos si sanatos.
Cristina refacere rapida si mult laptic, pupici dulci.

Uram si noi La Multi Ani
cu scuzele de rigoare pt intarziere:
Nardi, Ralirali si Biribu
In rest nu am apucat sa citesc din urma ca abia de dim am net, asa ca recuperez si revin.

_
Just living is not enough. One must have sunshine, freedom and a little flower.
Mami de A & A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

buna dimineata!

marina, eu am fost cu ioana cu degetul la medicul de garda din budimex, georgescu ileana o cheama. ea mi-a spus sa ii iau incaltari mai tari si cu talonet tare. de expl, din cauza ca ducea picioarele spre inauntru mi se parea ca i se apropie genunchii.


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Scrisori pt Mos Craciun&page=1" target="_blank">k1.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Marina, ma bucur ca Sofi a facut progrese, si ca piticii pleaca :).


Aseara am fost cu colegii la resto. A fost super fain. A fost si un concurs de enigme care ne-a prins pe toti, plus o super ambiantza. Eu dupa restaurant, pe la 12 si ceva am plecat acasa, dar restuam iesit intr-un bar. Va dati seama ca azi toata lumea sta cu nasu in calc si dormiteaza.

Am o colega care s-a maritat la 20 de nai, a avut un bb, a divortzat, acum copilul are 16 iar ea are un gagiu de 45. Ei, ce ma frapeaza la ea, este ca se imbraca ca acum 20 de ani, si se comporta cumva ca o adolescenta. Aseara a fost singura care a venit cu gagiul, si ne-a zis ca daca i se zicea sa vina fara el (desi toti am mers singuri ...), ea nu venea. Incredibil. Apoi isi facuse o coafura ca pe vremea liceului, si era toata la pusi, pusi cu gagiu-su.



Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Mai are ceva dc-ul cu mine creca , am pierdut deja doua mesaje si nu deschide toate paginile cum trebe.
Soo sa stiti ca am citit tot din urma v-am si raspuns de doua ori deja da o sa mai incerc poate mai tarziu ca deja ma dispera.



_
Just living is not enough. One must have sunshine, freedom and a little flower.
Mami de A & A

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kimmy spune:

Hello!

Cristina felicitari!Va doresc tot binele din lume!

Eu sunt putin wired,incerc sa gasesc o solutie la problemele mele.Si merge a dracu de greu.Vreau neaprat sa ma apuc odata de treaba,degeaba tot aman si gasesc scuze.Trebuie si gata.
Eu nu am luat indemnizatie cu Timi.Stiti toate.Si acuma ma gandesc oare cei de la fostul servici mai sunt obligait oare sa ma ia inapoi sau ma ia dracu?De fapt oricum ma ia dracu,si de ma primesc astia inapoi.Unu la mana,salariul e de kk,800 pe cartea de munca.Doi la numar,e foarte foarte departe de noi.Nu stiu ce sa fac cu Timi.Daca e s-o dau la cresa,deja am cam intarziat,ca peste tot s-au facut inscrierile de prin iarna-primavara pentru toamna.Daca as da-o la particulara m-ar costa cam peste 150% salariul meu...deci .
Azi m-am gandit sa chem o prietena de-a mea,care nu are servici,s-o ingrijeasca.M-ar costa probabil tot salariul,dar macar mi-ar merge cartea de munca .Desi gandul asta...ca nici nu fac bani,nici nu pot sa stau cu fiica-mea,ma cam depreseaza!

Mai revin,daca pot sa-mi scot capul din butoi!

_

Iza mamica mandra de Timea (28.06.2008)

Povestea noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Mada nu cu tine are ceva, cu mine . Ca eu m azi ceva timp de pierdut si voila, nimeni pe forum


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput