PEPENASII de iul/aug'08 sarbatoresc DOI ani (192)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Eu am verificat cand am pus albumele pe privat si nu era niciun fan, dar Syb zice ca vazuse la un mom dat.

Gally nu e vorba doar de pozele pepenasilor. Noi ne-am sesizat dupa ce am vazut ce-au patit alte mamici de la alte topicuri. Bine ca la noii nu s-au gasit astfel de comentarii.

bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Off off netu' asta si nebunii ce bantuie peste tot. Bine ca ati sters pozele fetelor.
Syb ms de mesaj.
Am citit si eu la generale si am sunat pe aici sa vedem ce zic astia.
Sa vedem acuma ce rezolva Luna.
Oricum google trebuie neaparat sa ia masuri ca asa ceva nu mi se pare deloc acceptabil mai ales de la un giant de asta.
Acuma cu pozele si cu datul linkului si mai ales faza cu logatul si delogatul, frate puneti poze comentati etc dupa aia dati logout, ce e asa greu? Ca multa lume ramane logata cu pepenasi merge si comenteaza la ceva poza la o prietena si acolo apare contul de pepenasi si tot asa. Eu nu acuz pe nimeni, da cum am mai zis de vreo nspe mii de ori pana acuma va rog aveti grija ca nu e vb de pozele fiecareia e vb ca sunt pozele tuturor acolo si na e vb de respectul pt cel de langa tine.
Eu am mai zis de mult si faza cu in fundul gol la mare ca lasal cai copil mie nu mi se pare deloc ok, aici si la plaja nu e voie sa lasi copii asa si nici femeile nu au voie cu thong, ata de aia ca sunt family beaches si nu e decent deloc. Da na, speram ca invata lumea si bine ca am sters pozele desi multe erau signed in required.
Si again desi s-a mai zis si poate ma injurati da ata ete, nu mai dati parola imediat, vine x-uleasca nu a scris de secole vai ce mai faceti wow wow bla bal dati-mi parola sa admir pepenasii si etc, again nu acuz pe nimeni, nu e ceva mesaj ascuns sau etc da aveti grija eu stiu ca na lumea vrea sa ajute si etc da daca nu e vreo fatacare scrie mereu si ect fara suparare da parola no si gata. Si daca puneti poze puneti-le signed in required, nu uitati sa dati log out, ca nu e dificil is numa niste click-uri desi stiu ca s-a mai plans lumea de datul de click-uri, da uite asa cu doua trei click-uri ne respectam una pe alta si ne protejam puii de tot felul de cretini de astia, taraturi de fiinte ce is, bleax.



_
Stupidity is far more dangerous than evil, for evil takes a break from time to time, stupidity does not.
Anatole France

Mummy of 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

La Multi Ani SARA si sa fii fericita!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns atb spune:

ufff, pe cand voiam sa mai admir niste pepenasi ... mno asta este, sper sa-i pot vedea cat de repede fiindca cu sesiunea care a trecut n-am mai intrat pe picasa, nu i-am mai vazut demult dar sunt sigura ca-s mari si frumosi.
V-as pune poze cu Nicholas si fratiorul lui dar daca s-a schimbat parola... faceti cum credeti voi ca e mai bine, poate e mai bine sa lasam sa se mai linisteasca apele.
Marina, atunci n-avem sanse sa te vedem mireasa?

Adriana mamy de Denis Alin 15.03.2010 si Nicholas Cristian 19.07.2008 (povestea nasterii)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenela spune:

Buna seara fetele,
Multam ca mi-ati sters si mie albumele. Eu si asa puneam rar poze, asa ca nu ma deranjeaza deloc...Din pacate netul are avantajele si dezavantajele lui.. Totusi cred ca daca cineva e chiar chitit sa vada poze cu copii, poate sparge parolele cu usurinta... Au spart ei de la NASA, cat de greu poate fi sa sparga parola de la pepenashi...
Aseara mi s-a blocat tastatura, si nu am mai putut continua mesajul...iar azi nu sunt atat de inteligenta ca ieri....Daca continui asa...maine voi fi inca si mai proasta...
Va pup si urez la multi ani pepenasilor de azi!
Sa aveti o seara frumoasa va doresc. Si o zi senina!


"Intr-o lume imperfecta pe care o putem influenta in bine sau in rau, constientizarea faptului ca orice incercare conteaza este aceea care ne defineste ca fiinte umane.” Dr.Gardner
Carmenela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dara_d spune:

Buna dimineata

Ce situatie s-a creat si cu albumele astea, mai bine sa nu fi existat posibilitatea sa le pui pe net, ma gandesc ca atat a evoluat stiinta si pe o parte este bine, dar pe de alta parte cand ma gandesc cu ce consecinte pentru pentru familie si copii ma gandesc ca nu se merita.
Nu le prea le am eu cu it-ul si postatul pe net , aici am invatat de la voi dupa multe explicatii sa fac si asta, dar sincer nu am avut incredere de la inceput in faptul ca putem vedea numai noi pozele,dar am zis ca poate sunt eu prea exagerata.
Acum va las ca deja e activitate la birou si nu mai pot sta pe site.
O zi frumoasa va doresc.

http://lb2f.lilypie.com/pLsGp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Violeta_m_tm spune:

La multi ani Sara! sa fii sanatoasa si sa le aduci multe bucurii parintilor tai.
Naspa cu pozele, bine ca ati sters albumele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Miruna, Multi Ani Fericiti sa traiesti!! Mult noroc si sanatate!


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marina_1609 spune:

o sa pun eu pozele cumva
pana vor fi gata se mai limpezesc apele....

----------------------------------------
Marina & ANA SOFIA 05.08.08
----------------------------------------

Mami Marina - Gospodina

Copil crescut din suc de morcovi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

La multi ani,Miruna!!! sa cresti mare!!!

Am intrat si eu repede un pic de la serviciu....acum am un pic de treaba..
va pup

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput