PEPENASII de iul/aug'08 sarbatoresc DOI ani (193)

PEPENASII de iul/aug'08 sarbatoresc DOI ani (193) | Autor: iul-aug2008

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit
in bostana cu cei mai dulci

PEPENASI

Aventurile pepenasilor
1-20, 21-40, 41-60, 61-80,
81-100, 101-120, 121-140,
141- 160, 161-180, 181, 182,
183, 184, 185, 186, 187, 188,
189, 190, 191, 192

Predarea stafetei
A fost odata ca niciodata o odisee minunata
1 - 131
Darius Andrei - Un ingeras senin al Cerului
1,2,3,4,5,
6,7,8,9,10

Sarbatoritii lunii august:

1 Andreas (sisialberg), 2 Mircea Victor (marimar), oanasm, 3 Julia Sara (ariadnabr), 4 Victor Ioan (truli-luli), Alexandru Nicholas (Figuelle), Ioana rebeca (bufi), Maria Alexandra & Ioana Teodora (alexa_teo), babyr7, Clabur, 5 Ana Sofia (Marina_1609), Adina (maria_86), 6 Clara Andreea (dana81), 7 Andreea Maria (ladymina77), Antonio Matei (AndreeaOr), Raisa Andreea (michellab), 8 David Alexandru (iriss27), Bianca Maria (babyr7), Maria Sofia (ooka), 10 Mihnea Robert (blueeyes2003), carissma, 11 Andrei Tudor (diarux), Toma Paul (Mitzi76), Ralu79, turturica, 12 Clara (locca), Mara Alexandrina (anaco), Alexandru (cristina_p), Sofia (Figuelle), 14 sursula, Ingry, 15 Andreea Maria (dma2007), 17 kla78, Robert (map), Ana (truli-luli), 19 Mara (turturica), Gabriel Ionut (NinaG), Stefan (ana_a), 20 Allegra Cara (Carmenela), Serban Petru (serbanica), 21 Andrei (catilin2008), Filip David (ElizaClara), Arianna (mada_mxm), 22 Theodor (mobriq), Alex irolf1, 23 David Stefan (ileanna_83), 25 bubuleana, 26 Andrei Daniel (andrey2008), Eliza (ankalaura), 27 Raul (oanasm), Radu Mihai (Serenity90), Theona (the_andreea), 30 Bianca (a.cicel)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iul-aug2008 spune:

Bine v-am gasit la un nou capitol!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

Bine ca sunt prima

bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Ooka, merci. E foarte fain site-ul, un pic cu prea multe detalii pentru ce vreau eu.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

BUJO...am primit si am facut invitatia...sper ca e ok. Eu la munca nu am mess...am altceva,dar sper ca a mers...

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bujo spune:

N-am primit nicio invitatie Bobita.

bujo mami de Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gini75 spune:

La multi ani, Julia, sa fii sanatoasa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Julia La multi ani!

anka, pai cum sa dai parola de la pepenasi la alti prieteni? Nu cred sa se fi intamplat pana acum
Eu am un cont pe picassa da nu am poze cu copii, am altul, pe webshots unde mai am ceva albume.

maine mergem la tara, la Malut, cu trenul, eu cu feciorii.Pana duminica. Imi pun si eu ceva muraturi si bulioane.Sper sa avem vreme calda.

Vara e pe sfarsite...nu-mi vine sa cred ca suntem deja in august...

sa auzim de bine!

blog
proud



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcoca spune:

Ana, pai spor la treburi la tzara.

Si eu vreau sa fac niste zacusca. Maya pleaca sambata in ro pentru 4 saptamani, asa ca o sa am timp pentru diverse chestii de genul asta ...
Ai mei sunt aici de 2 saptamani, prin urmare Maya e progresat enorm la limba romana. Bine, i-au crescut si coarne de lopatar, dar asta e alta problema , le taiem la toamna.
Asa e, aproape a trecut vara :(:(:(:(, oof, offf. Trece asa de repede, iar iarna e asa de lungaaa.


Vicky si Printzesone


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ankalaura spune:

Ana - ba uite ca s-a intamplat Dar nu stiti voi

Asa mi se pare normal, fiecare sa aiba contul personal si sa share cu cine doreste, si ce se pune la pepenasi sa fie doar pt circuit intern, sa ii zic asa

Eu personal, am asa putin timp incat fac economie si la un clic, si nu am timp sa pun in doua locuri, si abia apuc sa vad pozele puse, si alea rar, dar le vad din urma (adica le vedeam), si nu apucam nici sa comentez nici sa nominalizez, dar ma uitam cu mare drag.

Insa una e ca puneam 5-10 poze la pepenasi, si alta era la mine in album ca pun 200 intr-un album, ca ii trimit lu' mama ca pe ea nu o plictiseste. Dar in mod cert doar pe mama nu o plictiseste sa vada 200 de poze banale cu noi.


Si revenind la tonuri fericite,
La multi ani JULIA Irlandeza, sa fii sanatoasa si sa cresti mare si frumoasa!


am fugit ca ma apuca 12!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobitamica spune:

BUJO..la mine apri in lista ca fiind offline

Bobitamica-mami de IRINA
16 iulie2008

Mergi la inceput