Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117466
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54450
3. Bilantz olguta12 48384
4. J D E monica70 38660
5. A murit Laura! craciunitza 29410
6. Un nou inceput...(2) danangie 27742
7. scrisoare catre mama Picasso 22332
8. Curiozitate! Ana68 21757
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20508
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20293

post an entry in your weblog   Jurnalul lui FanClubMJ  Ultimele 50 de mesaje   
Necunoscut
FanClubMJ
  09/09  Moonwalk - 6 - Dragostea e tot ce-ti trebuie
Imi planuisem sa-mi petrec cea mai mare parte a anului 1984 lucrand la cateva idei de filme pe care le aveam, dar m-am abatut de la planurile mele. Prima data, in ianuarie, m-am procopsit cu niste ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
6 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  25/08  Galerie fotografii FanClubMJ
Fotografii cu Michael, fotografii cu voi, orice doriti sa urcati aici e binevenit! Puteti pune imagini daca aveti url-ul intre tagurile [ img ] si [/ img] fara spatii. Asadar, sa inceapa ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
69 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  24/08  Moonwalk - 2 - Pamantul fagaduintei
Am fost nespus de fericiti cand am aflat ca am trecut cu bine auditia de la Motown. Imi amintesc ca Berry Gordy incerca sa ne potoleasca, spunandu-ne ca vom face istorie impreuna. "O sa va fac cei ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
7 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  17/08  Moonwalk - 5 - Moonwalk
Off the Wall a aparut pe piata in august 1979,in luna in care implineam 21 de ani si incepusem sa administrez totul de unul singur. Albumul a fost cu siguranta unul din evenimentele majore ale ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
4 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  16/08  Moonwalk - 3 - Dancing Machine
In presa s-au scris tot timpul caraghioslacuri despre mine. Deformarea adevarului ma deranjeaza. De obicei nu citesc prea mult din ce se tipareste, dar aud adesea despre ce este vorba. Nu inteleg ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
4 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  13/08  Moonwalk - 4 - Eu si Q
Pe Quincy Jones il intalnisem pentru prima oara, la Los Angeles, pe cand aveam vreo doisprezece ani. Quincy mi-a spus mai tarziu ca in acea vreme Sammy Davis jr. ii zisese “Copilul asta o sa fie ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
5 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  12/08  Moonwalk - 1 - Eram doar niste copii care viseaza
Mi-am dorit intotdeauna sa fiu in stare sa spun povesti, stiti, povesti care izvorau din sufletul meu. Mi-ar placea sa stau asezat langa un foc si sa le spun oamenilor povesti - sa-i fac sa "vada" ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
23 raspunsuri
Necunoscut
FanClubMJ
  12/08  Rezumat Moonwalk 3
Toata lumea glumea pt. ca nu se dezlipea de cortina, dar nu ii pasa pt ca se concetra asupra ceea ce vazuse, sa tina minte tot. Au mai participat in spectacole la the Regal, the Uptown, unde a ... ... mai departe | Citeste jurnalul lui FanClubMJ
0 raspunsuri