Regasiri (23)

Regasiri (23) | Autor: Dodo-pui

Link direct la acest mesaj




(1) (2) (3) (4) (5) (6) (7) (8) (9) (10) (11) (12) (13) (14) (15) (16) (17) (18) (19) (20) (21) (22)
















Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

de la mare;
si revin dupa consultatie-dupa amiaza.



Blogul lui Bogdan-Andrei

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Se vede ca dodo e gravida... nu mai bea cafea..
Poftiti la rauri de cu croasanturi ...

Dodo sa ne vii cu vesti bune, noi iti tinem pumnii

Desire...cand pleaca soacra spre Spania?(soacra cumnatei)

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Hop si noi! Am stat mai mult pe la tara, apoi am avut musafiri -cumnata mea din Italia a stat 3 saptamani pe la noi-asa ca nuprea am mai intrat pe net! Acum recuperez!

Aici poze recente http://community.webshots.com/album/565531892qlTsmo

Dodo asteptam sa vi de la medic!

mama din 16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

Citat:


Desire...cand pleaca soacra spre Spania?(soacra cumnatei)



maine dimineata are avion..exact la ora nasterii lui alexandru..am niste emotii de parca as naste eu...primul meu nepotel..

acum e ocupata cu octavian care n-o slabeste deloc..a venit "baba lui" la el si e in culmea fericirii...i-a adus cadou un xilofon si deja ne-a amuzat cu niste compozitii artistice de-ale lui ...aseara nici nu a vrut sa doarma pana la 12

te las ca vad ca numa cu tine mai vorbesc pe aci...spor la munca...


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

carla ai o fata frumoasa si tare mare, pare de cel putin 3 ani!
se vede clar ca e grasuna si mananca bine :) cand o dai la gradinita?

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

desire daca stau sa ma gandesc cat de linistita si multumita m-am dus eu sa nasc... faloasa tare c-am rupt apa...si cati nervi aveam acasa cand a nascut cumnatamea in Roma...nervoasa dom'le ca nimeni nu ma suna sa-mi spuna cati cm a dilatat deja, i-au pus deja epidurala?, o doare n-o doare? ...

dayanara...nu-l bagi nitel pe ivan la gradi in septembrie? numa asa de kiki... o ora-doua pe zi...sa vezi daca-i place...

Eu ma intreb daca mai tine minte Dani gradinita...oare o sa-l planga la 1 sept cand il las?

Carla nu pot vedea pozele...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Citat:
citat din mesajul lui desiree

[quote]

te las ca vad ca numa cu tine mai vorbesc pe aci...spor la munca...



Restul fetelor someaza, sau umbla pe la Mako...

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

Cred ca te uitai cand mai incarcam eu cateva poze ! Uite linkul iara
http://community.webshots.com/album/565531892qlTsmo

Alex merge la gradi pe 1 septembrie...am emotii cat mine de mari! Ea stie despre ce e vorba, am mai dus-o pe acolo, uneori cere ea sa mearga, dar sa vedem! Ultima data cand am fost a stat o ora cu copii pana mi-a prezentat directoarea toata gradinita! Eu sper ca e un semn bun!

mama din 16 nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

mi.a trecut prin minte sa.l duc si la gradinita , 1 ora 2 , dar intr.un an tre sa mearga la colegiu si iar , alta obisnuinta , asa ca nu stiu daca.l dau, ma mai gandesc, oricum la munca nu ma duc , dar seguridad social platesc :)

mi s.a pus sa.i cumpar cizme de cauciuc, am vazut tot marca crocs prima data si mi.au placut apoi am vazut altele frumoase la united colors of benetton

o prietena de.a mea si.a dus fata la cresa de la 6 sau 7 luni , acum are 18 luni aproape, si o schimba de la privat la stat, si cu toate ca e obisnuita cu guarderia, i.au spus sa inceapa tot cu cateva ore , nu cu program complet, oricum nu stiu altii dar ea plange si dupa fiecare weekend

ivan si dayanara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

informatii de ultima ora de la noi : suntem posesori de un mitzoc pricajit gasit pe strada . e tigrat si era tare trist, a inceput sa miaune dupa ce am trecut eu pe langa o masina , m-am tot uitat in jur dar nu l-am vazut, cand m-am intors isi scosese capul si venea spre mine ... asta da instinct de conservare !! a mancat lapte, mancare de P de la pranz, s-a instalat in cutia LR si doarme ca un pasha. se scarpina tare mult asa ca dupa amiaza ne vom ocupa si de miscatorii din dotare[ ;) ]. P e tare fericit, noi de cand nu mai avem catelul mergeam in mod regulat sa hranim niste bagaboante de pisici de la bloc... acu deh avem si noi pisika noastra . ii intindfea papucul sa il linga asa cum face o hotzomana batrana de pisika

dodo: asteptam vesti buneeeee !

dbuny : ce mai gatesti ? ca imi faci o pofta cand te citesccccccc !!!

Mergi la inceput