Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117819
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 55135
3. Bilantz olguta12 49079
4. J D E monica70 39469
5. A murit Laura! craciunitza 29993
6. Un nou inceput...(2) danangie 28335
7. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 22786
8. scrisoare catre mama Picasso 22655
9. Curiozitate! Ana68 22134
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20549

post an entry in your weblog   Jurnalul lui Luna75  Ultimile 50 de mesaje     Vizualizare ca mesaj normal (pentru editare)
Necunoscut
Luna75
Sursa mea de inspiratie
Acest mesaj a fost trimis de Luna75 pe data de 10/05/2008 la 03:08 .:. 1284  vizionari .. Este 1 raspuns la acest anunt

pentru actiuni iesite din limita "normalului" dar nu si a cerului

voi detalia normal dar acum pe scurt,repede si in graba

nimic nu e imposibil,limita e cerul,crede in tine dar mai presus de toate crede in Dumnezeu si si normal ca nu se poate altfel - adaug ceva - crede in miracole - caci ele ne insotesc la tot pasul-

Sursa mea secreta de inspiratie





Cu rabdare si perseverenta limita e cerul

Trimite reactia ta
 

Luna75
no more LUNA or yes

Posted 06/06/08 @ 02:48 Reply with Quote
culmea pana nu demult puteam chiar sa dezvalui chiar "sursei" fan club "atasamentul" dar mi-au luat-o altii inainte si nu au facut-o cu respect si consideratie iar eu doream sa apar normal cu ceva "inedit" si pana m-am foit si rasucit sa gasesc cuvinte potrivite m-am trezit ca nu o mai pot face dar rabdare,rabdare caci vine ziua unificarii emiratelor si de voi avea avant (curaj)inspiratie voi scrie si eu acolo unde citeste o intreaga natie,sau mai bine zis cei interesati in ce scrie cotidianul central in limba engleza caci normal intr-o tara araba nu toata lumea citeste ziarul intr-o limba straina,de altfel limba foarte iubita si in care se studiaza pentru ca tot omul stie - ca engleza rulz the world

Cu rabdare si perseverenta limita e cerul
Back to top
 
 Mesaj nou   Raspunde la mesaj