Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117293
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54132
3. Bilantz olguta12 48104
4. J D E monica70 38358
5. A murit Laura! craciunitza 29127
6. Un nou inceput...(2) danangie 27515
7. scrisoare catre mama Picasso 22215
8. Curiozitate! Ana68 21567
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20174
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20142

post an entry in your weblog   Jurnalul lui mariaanna  Ultimile 50 de mesaje     Vizualizare ca mesaj normal (pentru editare)
Necunoscut
mariaanna
Sunt doar o frunza-n vant!
Acest mesaj a fost trimis de mariaanna pe data de 06/02/2008 la 12:51 .:. 2300  vizionari .. Exista 4 raspunsuri la acest anunt
L=-am sters
Trimite reactia ta
 

katiapam
Vivi e lascia vivere!

Posted 06/02/08 @ 16:02 Reply with Quote
Mariaana-nu prea imi gasesc cuvintele,crede-ma
iti spun sincer ca te admir pt forta ta si ca sint alaturi de tine si ca te simt tot mai aproape de mine,mi-ar place mult sa te cunosc
te pup si numai bine,bucura-te in fiecare zi de sotul si fiul tau si fetita ta care iti lipseste asa mult te vegheaza de acolo din ceruri

_______________________

ticker
mamicąde GIULIA-20/06/07
mai dire mai

Back to top

addiana
membru matur

Posted 06/02/08 @ 16:32 Reply with Quote
mariaana, Doamne prin ce-ai trecut! mi-au dat lacrimile cand am citit fraza asta "Cand am dat cu ochii de baiatul meu care ma astepta cu surioara lui...." nici nu-mi pot imagina cat de mult doare sa pierzi un copil, chiar daca l-ai avut doar in burtica...era fetita ta! dar uite ca Dumnezeu ne da putere sa mergem mai departe si cine stie poate Alex va avea inca o surioara pe care sa poata s-o stranga in brate si s-o iubeasca si sa se joace cu ea! iti doresc tot binele din lume,tie si familiei tale, sanatate multa si sa fiti mereu aproape unul pentru celalat!

diana, denisa (06.07.2003) si raisa (05.03.2006)

Back to top

ramyteo
FETITA PERICOL

Posted 06/02/08 @ 16:34 Reply with Quote
Mariana asa mama...mai bine o lasi balta. Stiu cum e cand iti lasi copilul la cineva si vezi ca ti necajit, eu am fost la vecinamea si de fata cu mine i-a dat ficasa una peste manuta la Teo eu iau foc la treburile astea ca numai eu si tu si care a trecut prin greutati si mame care isi iubesc copii le dor sa vada treburi din astea, in alta zi ia- dat peste manute chiar vecinamea nu tare da pentru mine a fost tare, eu si la Tibi i-am zis ca sa nu dea in fata ca el are mana grea si nu realizeaza cum da, ca vorba aceea e barbat nu? Of ,of pentru copii ce nu facem noi.
Si ai avut o copilarie...cred ca nu si-o doreste ninmeni.
Te pup si cand simti nevoia sa vorbesti cum am facut si eu suntem alaturi de tine cu o rugaciune macar.

eu
Back to top

LoraG76
The nutty squirrel

Posted 01/03/08 @ 10:49 Reply with Quote



Lora, mami de Iustina


Back to top
 
 Mesaj nou   Raspunde la mesaj