Sunt doar o frunza-n vant!

Sunt doar o frunza-n vant! | Autor: mariaanna

Link direct la acest mesaj

L=-am sters

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Mariaana-nu prea imi gasesc cuvintele,crede-ma
iti spun sincer ca te admir pt forta ta si ca sint alaturi de tine si ca te simt tot mai aproape de mine,mi-ar place mult sa te cunosc
te pup si numai bine,bucura-te in fiecare zi de sotul si fiul tau si fetita ta care iti lipseste asa mult te vegheaza de acolo din ceruri

_

ticker
mamicąde GIULIA-20/06/07
mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

mariaana, Doamne prin ce-ai trecut! mi-au dat lacrimile cand am citit fraza asta "Cand am dat cu ochii de baiatul meu care ma astepta cu surioara lui...." nici nu-mi pot imagina cat de mult doare sa pierzi un copil, chiar daca l-ai avut doar in burtica...era fetita ta! dar uite ca Dumnezeu ne da putere sa mergem mai departe si cine stie poate Alex va avea inca o surioara pe care sa poata s-o stranga in brate si s-o iubeasca si sa se joace cu ea! iti doresc tot binele din lume,tie si familiei tale, sanatate multa si sa fiti mereu aproape unul pentru celalat!

diana, denisa (06.07.2003) si raisa (05.03.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramyteo spune:

Mariana asa mama...mai bine o lasi balta. Stiu cum e cand iti lasi copilul la cineva si vezi ca ti necajit, eu am fost la vecinamea si de fata cu mine i-a dat ficasa una peste manuta la Teo eu iau foc la treburile astea ca numai eu si tu si care a trecut prin greutati si mame care isi iubesc copii le dor sa vada treburi din astea, in alta zi ia- dat peste manute chiar vecinamea nu tare da pentru mine a fost tare, eu si la Tibi i-am zis ca sa nu dea in fata ca el are mana grea si nu realizeaza cum da, ca vorba aceea e barbat nu? Of ,of pentru copii ce nu facem noi.
Si ai avut o copilarie...cred ca nu si-o doreste ninmeni.
Te pup si cand simti nevoia sa vorbesti cum am facut si eu suntem alaturi de tine cu o rugaciune macar.

eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:




Lora, mami de Iustina


Mergi la inceput