Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(20)

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(20) | Autor: kriss79

Link direct la acest mesaj

Tot noi..
Cap.1
, Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17, Cap.18,Cap.19,





<<Listuta Juristilor>>


ana_micu83 (Ana-Maria)05.09.1983lui Andrei-Razvan (14.06.2009) - Facultatea de Drept "Simion Barnutiu", Sibiu 2006



Angelapriboi (Angela) 22.07.19xx - Bucuresti, Facultatea de Drept, 2002


Cenia (Cerasela) 9.04.1975 lui David (9.04.2005)si de Naomi (28.04.2008)si cu BB3(dpn.02.04.2010) - Facultatea de Drept Iasi, 1999, Statele Unite ale Americii


claudela(Claudia) 22.07.1981Anei-Miruna (23.03.2009) - Facultatea de Drept, Univ. de Vest Timisoara, 2004, Slatina


Emeralde (Adriana)02.06.1975 de Rana (29.09.2004) Emiratele Arabe Unite

eva03(Viorica)13.06.1971 de Claudiu (27.10.2003) - Bucuresti


Irinabobe (Irina) 7.01.1978 - Facultatea de Drept Bucuresti, 2002


kriss79 (Cristina) 15.10.1979de Alessiei Stefana (16.10.2007) - Iasi, Facultatea de Drept, Univ. "Al. I. Cuza", 2002


LoraG76 (Laura)3.06.1976Iustinei (31.10.2004) - Piatra Neamt, Facultatea de Drept Iasi, 1998


martie Anei (21.04.2007) si a Sarei (20.03.2005)- Facultatea de Drept si Relatii Internationale N. Titulescu 1999, Bucuresti

Mathilda Klarei - Facultatea de Drept Bucuresti, 2001, Canada

vas Elizei (13.05.2007)

mihharo (Mihaela)- lui Albert(5 ani) - Facultatea de Drept, Univ."Al.I.Cuza" Iasi, 2000

Sarbatoritii lunii SEPTEMBRIE!
05 ana_micu83

***Pentru completarea listutei va rog sa imi trimiteti numele(daca doriti sa apara) si eventual de unde sunteti si unde ati terminat facultatea si cand, data nasterii..pt. alte idei referitoare la listuta va astept cu propuneri..***

Asteptam vesti de la fetele care nu au mai intrat demult:T_Ioana, ooana(Oana) , amar(Carmen) , carla2005,KULTA,atreidess3 .

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ana, ce putin mai ai! Cred ca ai emotii deja gandindu-te ca acusi tii comoara in brate! Ce trece timpul....parca mai ieri urcam intruna scari asteptand sa nasc...
Kriss, deja va pregatiti de mare? Foarte frumos! In ce statiune mergeti? Vad ca ati abandonat Grecia pentru Turcia.


Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Emeralde spune:


kriss, in ce statiune mergeti?
Lora - voi unde plecati ? am mai intrebat la gemanute dar nu am apucat sa vad daca ai raspuns sau nu caci de la ultima vizita s-au scris pagini intregi
Felicitari claudelei pentru fetita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Lora, sicera sa fiu nu am emotii...sau ma rog nu constientizez. De nastere nu-mi este teama..am sa nasc la o clinica particulara, in apa cu epidurala si cu vreo 6-7 cadre medicale alaturi+ taticul care o sa filmeze nasterea (asta daca o sa-l tina inima)...

Singurele chestii care nu mai sunt ca inainte...sunt reprezentate de noptile in care adorm mai greu si imi fac tot felul de scenarii...cum o sa decurga viata noastra in 3...cu cine o sa semene bebe..daca am sa fiu o mama d-aia socata (am tendite)...sau o mama permisiva...etc etc

Marti fac 39 de saptamani...

Ana-Maria si Valentin viitori posesori de Andrei Razvan !38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Kriss, cand mai actualizezi listuta, poti trece si ziua mea de nastere (sa-mi spuneti "La multi ani")

Sunt nascuta pe 05.09.1983 (cred ca sunt cea mai mica pe aici)...

Concediu placut va doresc ! Turcia este minunata...sunt indragostita de tara asta!



Ana-Maria si Valentin viitori posesori de Andrei Razvan !38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Va invit la cafeaua de dimineata!

Eva, LA MULTI ANI, cu sanatate si bucurii si mult noroc! Sper sa mai treci pe la noi! Ce mai face Claudiu? Cred ca e asa mareeee!!!

Ana, nici mie nu mi-a fost teama de nastere si asta e f. bine...te ajuta sa treci usor peste momentele alea! Am 2 cunostinte care au nascut in apa si au doar amintiri placute!
Luna, noi anul asta ne-am orientat spre Grecia...suntem 7 familii cu copii si am inchiriat la o vila pe malul marii, aproape de Hanioti, in peninsula Kassandra. Sper ca printr-o minune in toamna (asta insemnand oct-nov) sa ne permitem cateva zile in Ungaria-Austria, dar inca nu stiu...o sa vedem atunci.
Kriiiis, vrem un link, ceva, sa vedem unde mergeti, macar sa visam si noi...mai ales eu, care pana pe 5 sept. mai am atat de muuuult...
Va doresc o zi cat mai frumoasa!


Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

neata
Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer LA MULTI ANI EVA!!

Vom merge in antalya sau alanya, nu stiu exact, caci mergem sa cumparam cu 10 z.inainte, sa gasim o oferta cat mai buna.avem un prieten care are ag.de turism si asa ne-a sfatuit.sapt.urmat.spre sfarsit mergem sa vedem exact unde si care hotel, caci pe atunci apar ofertele speciale pt. sf.lunii iunie. va anunt atunci cand rezervam.



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
Mai 2009
Hainute pe comanda

www.shoppingtusiel.blogspot.com/" target="_blank">
Shopping pt.doamne






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Buna dimineata!
Poftiti la o cafea!
Ce faceti astazi?
Kriss, buna strategia asta cu ofertele de ultim minut!
O zi buna!

Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Lora multumim pentru cafea!!!!

Mmmmmmmmm ce buna e!!!!
Despre concediu eu inca nu stiu nimic.
Cred ca o sa alegem si noi ceva last minute .
Oricum trebuie sa merg la mare deoarece aia mica trebuie dusa la aerosoli.

Pupici ,
Angela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Era sa zic buna dimineata, din obisnuinta... sau de somn, ca-s cam adormita.
Ce mai faceti? Citeam pe la alte subiecte ca deja lumea intra in concediu, pleaca la mare...oooof, cat mai am de asteptat!
Ana, esti bine? Mai da un semn!


Lora, mami de Iustina
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=133766

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :

858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone

www.inimacopiilor.ro

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput
Mergi la inceput