*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12)

*Dura lex sed lex (Clubul Juristilor)* (12) | Autor: kriss79

Link direct la acest mesaj

Tot noi..
Cap.1
, Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,


<<Listuta Juristilor>>


amar (Carmen) 23.03.1971de Oana Isabella (16.09.2007) - Germania, Facultatea de Drept, Univ. M.Kogalniceanu Iasi, 1996



Angelapriboi (Angela) 22.07.19xx - Bucuresti, Facultatea de Drept, 2002


Cenia (Cerasela) 9.04.1975 lui David (9.04.2005)si de DPN.13.05.2008 - Iasi, Facultatea de Drept, 1999, Statele Unite ale Americii


claudela(Claudia) 22.07.1981 - Facultatea de Drept, Univ. de Vest Timisoara, 2004, Slatina


eva03 de Claudiu - Bucuresti


Irinabobe (Irina) 7.01.1978 - Facultatea de Drept Bucuresti, 2002


kriss79 (Cristina) 15.10.1979de Alessia Stefana (16.10.2007) - Iasi, Facultatea de Drept, Univ. "Al. I. Cuza", 2002


LoraG76 (Laura)3.06.1976Iustinei (31.10.2004) - Piatra Neamt, Facultatea de Drept Iasi, 1998


Luna75(Adriana) 2.06.1975 lui Rana (29.09.2004) - Emiratele Arabe Unite


Mathilda - Facultatea de Drept Bucuresti, 2001, Canada


ooana (Oana) - Facultatea de Drept, Univ. "Spiru Haret" Bucuresti, 2002, Germania




***Pentru completarea listutei va rog sa imi trimiteti numele(daca doriti sa apara) si eventual de unde sunteti si unde ati terminat facultatea si cand, data nasterii..pt. alte idei referitoare la listuta va astept cu propuneri..***

















Avem 2 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Bine v-am regasit si eu la capitol nou!Tocmai am baut si eu o cafeluta ... m-am energizat nitelus...imi fac pofta de invatat...azi sunt mai libera, si ma agit si eu sa ma pregatesc pentru definitivat...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna75 spune:


Bine v-am gasit si eu la noul capitol!
Nu imi vine sa cred ca am ajuns deja la cap.12
Sper sa fim aici si peste 20 de ani
claudela,spor la invatat!

Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Buna dimineata!

Eu sunt la cafeluta si ma gandesc daca trebuie sa va trezesc si pe voi atat de devreme sau nu. Oricum, cafeaua este gata si pentru voi.

Claudela spor la invatat! Da examenul si sotul tau odata cu tine sau el e deja definitiv?
Ieri am luat si eu decizia de validare a examenului. Ma gandesc sa ma inscriu si eu la INPPA daca imi depun in termenul contractul.

Irina ce mai faci? Cum este noul loc de munca? Tu iti schimbasei parca si locuinta, nu-i asa?

Va doresc o zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Eva, multumim pentru cafea! Ce matinala esti astazi! Ce mai face Claudiu? Multa bafta!
O zi buna la toata lumea!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

eva cu serviciul sunt ok.sunt la o firma mica de leasing si imi place deocamdata. dupa ce m-am angajat aici era cat pe ce sa plec la o multinationala da nu m-am mai indurat sa schimb iar colegii.
in rest la curte astept sa imi traga astia gazele ca sa ma pot muta dar cel tarziu in martie trebuie sa o fac.
va pup fetelor si spor la invatat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
Ieri am aniversat 3 luni..insa sarbatorita a dormit tun..asa ca pozele le-am facut noi cu noi dupa ce s-a sculat..

claudela, spor la invatat!
irina, succes cu mutatul!
luna..20 de ani?



Avem 3 luni!!
Cristina fericita de Alessia Stefana (16.10.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Doamneeeeee....ce printesa avem noi acoloooo!!! Kriss, e o dulceata fiica-ta! O mananci in poze, dap-oi in realitate...imi imaginez ca sunteti topiti dupa ea! Si ce parinti mandri are! E frumoasa foc si ii sta foarte bine in costumelul ala! Sa va traiasca!
Haideti la o cafea! Cine vine?
O zi buna la toata lumea!

Lora, mami de IUSTINA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Buna dimineata!
Sunt si eu la o cafea intarziata. Astazi m-am si trezit tarziu pentru ca ieri am fost la sala si m-am zdrobit un pic.

Kriss sa va traiasca!

Claudiu este la gradinita. De o saptamana ma chinui sa ii restrictionez televizorul si jocurile pe calculator la numai 3 ore maxim pe zi. Psihologii astia nu sunt prosti deloc. Desi a trecut foarte putin timp se vede clar o modificare de comportament la Claudiu. Am uitat sa precizez ca in ultima perioada numai puteam sa facem fata violentei lui. am realizat atunci ca el nu face decat sa copieze modelele de comportament ce i se prezinta.
As vrea sa mergem maine la Muzeul Antipa, fie numai sa il vizitam, fie sa participam si la activitati, dar ma orientez si in functie de vreme. De ce imi e teama cel mai tare este colectivitatea. Cum au anuntat astia gripa... imi e frica sa il duc in colectivitati necontrolate.

Va doresc o zi buna!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudela spune:

Ciao fetele mele dragi...Vad ca inca se mai bea cafea pe aici, asa ca beau si eu una mica acusica...
Definitivatul il dau in martie acum si impreuna cu mine si sotul meu...era vorba sa dam abia in mai, dar s-a schimbat calendarul de examinare si procedura de examinare de asemenea...avem acum mai multe materii dintre care putem alege..speram sa trecem si peste hopul asta...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Bafta!
Sper sa ne vedem in vara la INM cu bine!

Mergi la inceput