Dura lex sed lex(Clubul Juristilor:)(6)

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor:)(6) | Autor: kriss79

Link direct la acest mesaj

Tot noi..
Cap.1
,Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5


<<Listuta Juristilor>>


1. absoluta (30.10.1975) Timeei (16.03.2007) - Facultatea de Drept Bucuresti, 1998



2. anca74 - Fac. de Drept, Univ. Otawwa, Canada, 2005


3. amar (Carmen)23.03.1971 DPN 19.09.2007- Germania, Facultatea de Drept, Univ. M.Kogalniceanu Iasi, 1996


4. Angelapriboi (Angela) 22.07.19xx - Bucuresti, Facultatea de Drept, 2002


5. Cenia (Cerasela) 9.04.1975 lui David (9.04.2005) - Iasi, Facultatea de Drept, 1999


6. dariana lui Darius Daniel (30.07.2006) - Bucuresti


7. eva03 - Bucuresti


8. Hani (Monica) - Andradei(12.07.2000) si a lui Luca (19.01.2005) - Facultatea de Drept Rom.-Ame. Bucuresti 1999, Constanta


9. Irinabobe (Irina) 7.01.1978 - Facultatea de Drept Bucuresti, 2002


10. Joker (Aniela)19.01.1982 lui Eduard (14.08.2005)


11. kriss79 (Cristina)15.10.1979 DPN.25.10.2007 - Iasi, Facultatea de Drept, Univ. "Al. I. Cuza", 2002


12. LoraG76 (Laura)3.06.1976Iustinei (31.10.2004) - Piatra Neamt, Facultatea de Drept Iasi, 1998


13. liviujuristul (Liviu) - Facultatea de Drept Bucuresti, Brasov


14. Luna75(Adriana) 2.06.1975 lui Rana (29.09.2004) - Emiratele Arabe Unite


15. Marinar (Marina)17.04.1980 Emmei Ioana (16.01.2007) - Bucuresti, Facultatea de Drept, 2003


16. Mathilda - Facultatea de Drept Bucuresti, 2001, Belgia


17. Mi-ka (Mihaela) Alexiei Maria (12.09.2006) - Deva


18. nadyana (Simona)12.01.1979 - Facultatea de Drept, Univ."Petre Andrei", Iasi, 2004


19. Naty (Raluca)14.03.1975 Ioanei Alexandra (10.10.2004) - Facultatea de Drept, Universitatea Bucuresti, 1997


20. ooana (Oana)- Facultatea de Drept, Univ. "Spiru Haret" Bucuresti, 2002, Germania



Prieteni dragi:
Olim -Spania



***Pentru completarea listutei va rog sa imi trimiteti numele(daca doriti sa apara) si eventual de unde sunteti si unde ati terminat facultatea si cand, data nasterii..pt. alte idei referitoare la listuta va astept cu propuneri..***



Aniversatii lunii MARTIE!!
3.03. marianatache (Mariana)
14.03. Naty
23.03. amar (Carmen)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Irina, imi pare rau de vesti..dar fii tare pentru puiutul tau!Nu te mai gandi la ce e mai rau. Se mai intampla sa se greseasca la analize, sa stii.
Eu cred ca m-am dat peste cap cu tot corpul si nu numaie Z33 la mine si nimic..desi am senzatia ca sunt aproape inamicii..



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Capitol nou....
Kriss asteptam vestea cea mare si de la tine.
Lora pe unde umbli????????
Luna cum e vremea pe la voi?
Eva te-ai pus pe invatat?
La restul fetelor multi pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Neata si va invit la cafea!
Angela, deja ma pune pe ganduri intarzierea asta..daca nu e bebe(ca nu am simptome, nimic) sper sa nu fie ceva mai grav..nu am mai avut din liceu intarziere si cm de 34-35 de zile...
Daca nu imi vine maine dim. am sa fac un test, macar sa stiu si eu una si buna..poate imi fac griji degeaba si totusi e bb,desi am prestat numai o sg.data in per.ov., cand eram la munte..
Lora, eva ce faceti fetelor?
Irina pupici




Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Iaca pe-aci umblu! Dati si voi o cafea, ceva?
Kriss, sper sa fie de bine! Iti tin pumnii!
Nu mai am timp de nimic...am mult de lucru, ne mutam...
O zi buna!


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Buna dimineata, fetelor!

Eu sunt un pic deprimata, am vrut sa fac un lucru bun si a iesit unul prost! Foarte prost! Se mai intampla!

Irina nu stiu daca ma repet, dar o prietena la a carei fetita sunt invitata la botez pe 31 martie a facut de doua ori triplu test si fetita este ok. Rabdare, pana in momentul deciziei totul e PERFECT, este un BEBE PERFECT.

Angela in starea in care ma aflu, cu invatatul...mai greu. O fac, dar parca nu se lipeste nimic.

Kriss iti tin pumnii stransi!!!! Asta trebuie sa fie!

Un si o pentru fiecare.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eva03 spune:

Lora dau eu cafeaua si ceaiul si capucino. Ce mai face Iustina? (am nimerit-o de data asta!? A fost bun mielul data trecuta? Eu l-am dat!)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Mai fetelor pe pagina 3 ????????
Pai e posibil asa ceva?

Lora spor la mutat.
Eva ce ai facut tu si ai facut rau.Eu nu cred ,dar daca tu zici ...
oricum totul are o rezolvare.
Kriss stii tu cum e nu conteaza de cate ori ci conteaza calitatea.Poate de data asta de ambele parti a fost calitate si te vedem si pe tine cu BB.Hai ca de abia astept ziua de maine.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Angela, multumesc! Sotul meu, saracul, duce greul...
Eva, Iustina e bine, maine o duce sotul la Iasi, la o matusa, sa stea o saptamana, ca sa ne putem muta. E tare fericita ca pleaca la Iasi, la "nana", asa ii spune ea. S-o vezi cum isi face singura bagajul, iti vine s-o mananci...mie deja mi-e dor de ea!
Irina, ce mai faci? ti-ai baut ceaiul?
Kriss, asteptam cu nerabdare sa treaca zilele fara sa vina inamicii la tine! Nu ne tine pe jar prea mult!



Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Luna, ce mai faci? Azi nu dai o shaorma? Ce-ti mai face fetita?


Lora, mami de Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

Mey, ce sustinere...multumesc mult! sper sa fie bb si nu o dereglare..testul mi l-am cumparat dupa ce am terminat dosarele pe ziua de azi...maine dim daca nu apar inamicii il fac si va spun de cum ajung la birou maine!desi s-ar putea sa iasa la test si in seara asta, ca am calculat si ies 17 zile de la ov. Dar cum de fiecare data am patit ca dupa test, la nici cateva ore apareau...
Vineri e ziua finutzei noastre, Alexandra! Face 2 anisori



Nunta noastra - 2 iulie 2005;Luna de miere;Finutza Alexandra Ioana;Tunisia(2006);Revelion 06/07

Incercari bebik

Cristina

Mergi la inceput