Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(19)

Dura lex sed lex(Clubul Juristilor)(19) | Autor: kriss79

Link direct la acest mesaj

Tot noi..
Cap.1
, Cap.2,Cap.3,Cap.4,Cap.5,Cap.6,Cap.7,Cap.8,Cap.9,Cap.10,Cap.11,Cap.12,Cap.13,Cap.14,Cap.15,Cap.16,Cap.17, Cap.18,





<<Listuta Juristilor>>


ana_micu83 (Ana-Maria) 34+ cu Razvan Andrei - Facultatea de Drept "Simion Barnutiu", Sibiu 2006



Angelapriboi (Angela) 22.07.19xx - Bucuresti, Facultatea de Drept, 2002


atreidess3 (Alina) - Bucuresti, Univ.Crestina Dimitrie Cantemir, Stiinte Juridice si Administrative 2000

Cenia (Cerasela) 9.04.1975 lui David (9.04.2005)si de Naomi (28.04.2008) - Facultatea de Drept Iasi, 1999, Statele Unite ale Americii


claudela(Claudia) 22.07.1981Anei-Miruna (23.03.2009) - Facultatea de Drept, Univ. de Vest Timisoara, 2004, Slatina


eva03(Viorica)13.06.1971 de Claudiu (27.10.2003) - Bucuresti


Irinabobe (Irina) 7.01.1978 - Facultatea de Drept Bucuresti, 2002


kriss79 (Cristina) 15.10.1979de Alessiei Stefana (16.10.2007) - Iasi, Facultatea de Drept, Univ. "Al. I. Cuza", 2002


LoraG76 (Laura)3.06.1976Iustinei (31.10.2004) - Piatra Neamt, Facultatea de Drept Iasi, 1998


martie Anei (21.04.2007) si a Sarei (20.03.2005)- Facultatea de Drept si Relatii Internationale N. Titulescu 1999, Bucuresti

Mathilda Klarei - Facultatea de Drept Bucuresti, 2001, Canada

vas Elizei (13.05.2007)

mihharo (Mihaela)- lui Albert(5 ani) - Facultatea de Drept, Univ."Al.I.Cuza" Iasi, 2000


ANIVERSATII LUNII IUNIE

03 LoraG76
13 eva03

***Pentru completarea listutei va rog sa imi trimiteti numele(daca doriti sa apara) si eventual de unde sunteti si unde ati terminat facultatea si cand, data nasterii..pt. alte idei referitoare la listuta va astept cu propuneri..***

Asteptam vesti de la fetele care nu au mai intrat demult:T_Ioana, ooana(Oana) , Luna75(Adriana) , amar(Carmen) , carla2005 si KULTA.





Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Kriss multumim pentru noul capitol!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Kriss, multumim de capitol!

Ps. Nickname-ul meu este ana_micu83..si pt intregirea descrierii...Facultatea de Drept "Simion Barnutiu", Sibiu 2006


Multam...

Mami Ana-Maria, tati Valentin si 25+ ... Razvan Andrei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

salut
Ana, asa si scrie la tine, cu liniuta jos, dar nu se obs din cauza sublinierii.
Angela, am citit de probl ta vis-a-vis de contructia de langa tine..treb sa fie tare nasol..stiu cum e caci s-a construit langa noi o vila, asa ca imi inchipui ce harmalaie e la un bloc.imi pare rau!avem si noi in Iasi un caz cu un tip care a dat in judecata propr de alaturi care a obt autoriz sa ridice un bloc cu 4-5 etaje..tipul are o vila tip bungalow, pe un singur nivel si nu avea intimitate deloc, plus praf la greu..iar blocul e la 1m juma de gardul lui..blocul ala e ingramadit intre 2 case..a scris in actiune ala ca el a cump terenul spre marginea orasului tocmai pt. aer curat, liniste..si acum cu blocul i-a stricat tot..degeaba insa..se judeca de cativa ani, timp in care blocul s-a construit, apartam.vandute(e o tipa de la mama de la firma care si-a cump acolo)si asta e de acum..
Chiar vinzi?
vas, bine ai venit aici! te mai asteptam!
eva, te pup.hai mai des pe aici!
Lora,tu ce mai zici?



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
Craciun 2008
Februarie 2009
Hainute pe comanda

Shopping pt.copii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Kriss, nu liniuta era problema:))...acolo scrie "anca_micu83" si eu sunt doar ana_micu83:)).



Mami Ana-Maria, tati Valentin si 25+ ... Razvan Andrei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

Ce mai faceti, fetelor? Repede pun si eu cateva poze sa-mi vedeti don'soara la serbarile pe care le-a avut sambata si luni:
http://family.webshots.com/photo/2295620740099413604HaOnum
Fug sa ma uit la mondeni... Va pup!

Lora, mami de Iustina

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Lora, super pozutele...ai o fetita de milioane! E frumoasa foc si are o privire expresiva!

Fiul meu da cu picioarele...semn ca ma aproba!



Mami Ana-Maria, tati Valentin si 25+ ... Razvan Andrei !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kriss79 spune:

neata
Ana, acum am vazut..scuze, repar acum greseala.te-am botezat, tre` sa iti dau un miel..
Lora, asa e, e f expresiva Iustina! ai o domnisoara superba!



www.totsites.com/tot/alessiastefana" target="_blank"> my page

Cristina si Alessia Stefana
Craciun 2008
Februarie 2009
Hainute pe comanda

Shopping pt.copii






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:

'Neata!
Multumim! Toti copilutii au fost superbi!
Va invit la o inka, e naturala si buna, eu m-am obisnuit deja!
Kriss, duminica ma gandeam la voi chiar cand eram la Lacu Rosu si-am primit mesajul..ma gandeam ca abia ati fost si voi prin zona aia. Era o zapadaaaa...., f. fain, a si nins cat am stat acolo, parca iar mi se face dor de-o iesire.
Ana, vad ca e mare nazdravan puiul tau! Acusi o sa se desfasoare si-n patut... atunci sa te tii distractieee!!!
Angela, Eva, Irina, Martie, Mathilda, Vas, Claudela (sper ca esti bine), o zi buna!

Lora, mami de Iustina

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Neata,

Lora sa-ti traiasca fetita si sa te bucuri de ea!!!
Kriss chiar vreau sa vand si sincer vreau sa pleca in orice alta tara.M-am saturat pana peste cap de Romania.Aici cu bani poti cumpara orice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_micu83 spune:

Kriss, nu-mi cade bine mielul...da...pt ca "greseala" iti apartine, e bun si-un curcan !

Va pup dragelor si va doresc o zi buna!

Maine sustin proba teoretica pt obtinerea permisului de conducere! Sper sa nu ma fac de ras pe acolo ca si crap de ciuda!



Mami Ana-Maria, tati Valentin si 25+ ... Razvan Andrei !

Mergi la inceput