Cele mai citite bloguri
Nr. Blogul lui
1. olguta12
2. Elise
3. AT_Piticilor
4. andruskandu
5. notquiteso
6. mamitzica
7. mama42
8. Luciala
9. sofia_misicu
10. craciunitza
Cele mai citite mesaje de blog
Nr. Mesaj Blogul lui Vizionari
1. Atelierul Piticilor - Lucrari AT_Piticilor 117353
2. Jurnalul unei romance "americanizate"- si nu numai olguta12 54228
3. Bilantz olguta12 48166
4. J D E monica70 38422
5. A murit Laura! craciunitza 29213
6. Un nou inceput...(2) danangie 27559
7. scrisoare catre mama Picasso 22263
8. Curiozitate! Ana68 21610
9. Povestea lui bebe 2 continua buburuza2013 20318
10. Moartea lui Metaforel olguta12 20199

post an entry in your weblog   Jurnalul lui Elise  Ultimile 50 de mesaje     Vizualizare ca mesaj normal (pentru editare)
Necunoscut
Elise
BBlisa Talk Show
Acest mesaj a fost trimis de Elise pe data de 08/02/2007 la 15:06 .:. 5749  vizionari .. Exista 19 raspunsuri la acest anunt
... la 10 saptamini

Elise & BBLisa

Trimite reactia ta
Previous page
# /2  

Alex2
prisoner of love

Posted 09/02/07 @ 11:31 Reply with Quote
Mami, ai o minune perfecta!
Sunt minunate amintirile astea si le pastram peste ani cand nu vom mai tine minte fiecare detaliu.
Daca as stii ca va fi fetita, parca mi-as mai dori in copil.
Felicitari BBlisa!

Alexandru
______________________
Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Back to top

Cristina_C
****************

Posted 09/02/07 @ 12:39 Reply with Quote


Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002
Cresc...
Back to top

ruxandraru
membru incepator

Posted 09/02/07 @ 20:14 Reply with Quote
e atiiiiiiiiiiiiiiiiit de frumoasa si de grasunica si de dulcica!!!!!!!!! sa ti traiasca! m a distrat foarte tare cite expresii a reusit ea sa nimereasca si cit de atenta priveste camera de filmat. si totusi, are acea relaxare tipica marilor oameni de televiziune... oprah winfrey, pazea!!!!!!!!
Back to top

Lemoni
membru matur

Posted 10/02/07 @ 22:56 Reply with Quote
Sa-ti traiasca e frumushica foc!
Back to top

eLaura
membru incepator

Posted 13/02/07 @ 23:33 Reply with Quote
Sa va fie sanatoasa, Elise, sa va fie bucurie si zambet, si zi si noapte! Sunteti impliniti acum! Bucurati-va de asta! Eu ma bucur pentru tine!

Laura, mama lui Catamic
Back to top

pisucmic
membru junior

Posted 15/02/07 @ 21:53 Reply with Quote
Ce frumusete de bblina/bblisa! Sa va traiasca si sa fie mereu cu noroc si asa veseluca!
Elise, spune-mi, daca nu e complet aiurea sa te intreb, minunea asta mica este adoptata? NU ptr ca asta ar avea importanta, e a voastra si voi sunteti parintii ei din toate punctele de vedere. Ci ptr ca s-ar putea sa ajungem si noi la solutia asta, si vreau sa stiu unde si cum poti gasi un copil atat de frumos si dulce!
Iarta-ma daca e o intrebare complet aiurea, dar e fiindca am urmarit subiectele unde discutai formalitatile ptr adoptii, dar acum nu mi-este clar daca asa a aparut minunea cea mica!
Va pup pe amandoua, e o frumusete!
Back to top

Elise
adrift :)

Posted 16/02/07 @ 16:29 Reply with Quote
Da, asa a aparut.
Toti copiii sint "frumosi si dulci", nu numai a mea.
Eu m-am indragostit de fetitza cuiva de la sub. despre adoptii (nu spun de care...) mult inainte sa apare bblisa. Speram ca si bblul meu sa fie la fel.
Succese.

Elise & BBLisa
Back to top

pisucmic
membru junior

Posted 16/02/07 @ 19:26 Reply with Quote
Sper sa avem si noi o steluta la fel!
Back to top

Elise
adrift :)

Posted 16/02/07 @ 19:53 Reply with Quote
pisucmic, o sa rasara si stelutza ta undeva, la fel de frumoasa. Pupici.

Elise & BBLisa
Back to top
# /2  
 Mesaj nou   Raspunde la mesaj
Previous page