FIV in Ungaria 21

FIV in Ungaria 21 | Autor: pussi

Link direct la acest mesaj





***Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Aminteste-ti atunci ca esti puternic, ca sunt lucruri pe care nimeni nu le poate face mai bine decat tine. Priveste viata cu ochi de invingator !





Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii Kaali Szeged
Harta clinica Szeged
Lista analize Szeged
Lista noua preturi Szeged
Pensiune Szeged
Site clinica Debrecen
Adresa email dr. Zadori-Kaali clinik: jzadori@gmail.com
Adresa email clinica Debrecen:kaalideb@jaguar.unideb.hu
Adresa email clinica Budapesta:kaali@axelero.hu
Detalii clinica Budapesta
Lista preturi Budapesta
1 eur = 252.5 fts (august 2007)
1ft = 130 rol
Ce sa faci dupa ET
www.fertilitylifelines.com/serono/products/gonalf/pen/instructions.jsp" target="_blank">Instructiuni de folosire pt GonalF si Ovidrelle
www.transylvania.info/Dictionary/dictionary.php?lang=3" target="_blank">Dictionar maghiar-roman
Reusite la Szeged in 2006


Odiseea Szeged www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1, Cap.2, Cap.3, Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9

Kaali-Budapesta Cap.1
FIV in Ungaria Cap.1, Cap.2, Cap.3,Cap.4, Cap.5, Cap.6, Cap.7, Cap.8, Cap.9,Cap.10Cap.11 Cap.12Cap.13,Cap.14,Cap.15, Cap.16, Cap.17, Cap. 18,Cap. 19,Cap. 20




"Cele care ne sunt exemplu, cele care ne sustin, pe care vrem toate sa le urmam si carora le multumim ca sunt alaturi de noi
MAMICI
Rh cea ai care a deschis acest drum spre Szeged! speram sa fi o mamica fericita
AdelaCaiusDarius
InternetDaria
LeliutaMaria
Mi-kaAlexia
Auburn
Andicu Filip
Tanyuta


GRAVIDUTE


Daniela76 FIV ianuarie 2007, cezariana programata pe 01.10.2007
pussi FIV martie 2007 cu ajutorul lui DD
Adela natural aprilie 2007 cu + Caius si Darius (FIV Szeged)
Corina74 FIV mai 2007

Si pentru ASPIRANTE sa dea Dumnezeu sa va vedem cat mai repede pe lista!!!
Sa va ajute Dumnezeu!!



Liana30 - dr. Zadori - Szeged - 4 IA in Buc., 1 IA Szeged cu sarcina pierduta; 06.10 incepe stimularea
magduta10 - dr. Krizsan - Szeged - un Fiv nefinalizat iunie 2007 (hiperstimulare}, Fiv 2 in sept. 2007, inceputa stimularea
Ioana 76 - dr. Zadori - Szeged - un Fiv nereusit mai 2007, Fiv 2 sept. 2007! in asteptarea rezultatului!
cornelianeli - dr. Zadori - Szeged - un Fiv nereusit mai 2007, Fiv 2 nov. 2007! 24.11.2007
sandica - dr. Zadori - Szeged - IA nereusit, asteptare rezultat IA2
amulis- dr. Tandor - Debrecen - Fiv nereusit sept. 2007,
maritof - dr. Zadori - Szeged - 4 Fiv-uri TM, asteptare rezultat!
chiara - dr. Krizsan - Szeged - 4 Fiv-uri, completari analize;
dariaioana - dr. Zadori - Szeged - Fiv demarat in martie 2007, intrerupt din cauza unor chisturi, acum tratament cu Ac
AndraO - dr. Krizsan - Szeged - 2 Fiv-uri in Ro, incepe stimularea in 31.08.07
Simona - dr. Szmatona - Budapesta - 1 Fiv Debreten apr.-mai 2007, incepe stimularea in 26.08.2007
crisis81 - dr. Zadori - Szeged - primul Fiv, asteapta CM-ul; incepe AC

Astept sugesti, idei... modificari ... cum vreti voi!





PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Sa fie cu noroc! Doamne ajuta!

Special pt. fetele in tratament ... nu va enumar ca sunteti multe ... dar va doresc din suflet sa treceti cat mai repede la !


Caius! Darius! LA MULTI SI FERICITI ANI! SA CRESTETI SANATOSI, DESTEPTI SI FRUMOSI!


mirelus sa-i transmiti pupicii nostri Lianei.
Ioana asteptam rezultatele de la eco!
Moni sunt cuminte, stau in pat! Ma odihnesc pt. ce ma asteapta dupa nastere!
Magda ti-a venit CM-ul?

Un weekend frumos la toata trupa!



PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PUSSImultumiri pt noul capitol!sa dea DD sa fie unul nnorocos!

MAGDUTAa venit invazia rosie????mie nu trebuia ieri dar nici un semn deocamdata,sper sa nu intarzie mult.

LIANAhai cu vesti bune.

CRISISsper ca ai ajuns cu bine,astept tel .

MIRELAeu nu fac fiv-ul in ungaria,dar intru la subiectul asta ca mi-s dragi fetele!deci nu avem cum sa ne vedem.

CORNELIAai primit schema???

LA MULTI ANI FERICITI CAIUS SI DARIUS,SA ADUCETI PARINTILOR MULTA BUCURIE SI FERICIRE!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Am ajuns cu bine. Aterizarea a fost mai nasoala ca tuna si fulgera dar in rest totul ok.
Ioana te sun chiar azi dupa-amiaza. Sper sa ai o productie cat mai buna.
Pussi la mine scrie ca astept rezultatele la hormonale. Dar eu astept sa incep inhibarea. Cat ma rugam sa nu-mi mai vina si acum ma rog sa-mi vina si uf... nu mai vine o data. Sa ai grija de fete!
Magduta si toate fetele in focuri MULTA BAFTA!



www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536268989" target="_blank">Nunta noastra www.flickr.com/photos/11706357@N04/sets/72157601536463995" target="_blank">Bulgari2007 si Animalutzete mele Multe poze
Asteptand un ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

bun gasit la un nou capitol
multumim pussi
crisis distractie placuta
magduta kla au venit?
liana ce vesti ne dai?


"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Fetelor deocamdata va dau vesti proaste adica in ca nu mi-au venit uratii, is dezamagita pt ca imi strica socotelile si deja trebuia sa fim acolo, dar asta e, ca de obicei am tien pe jar.Kla hai ca suntem pe aceasi unda , tin pumnii .

Va pup pe toate, va mai scriu

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Kla, magduta, vin ei, doar ca probabil de stresate si gandite cum sunteti s-au decalalt un picut. Relaxati-va, cat puteti , detasati-va si va fi mai bine. Mie mi-e usor de zis dar incercat sa si puteti. Haideti ca va tin pumnii si va fi bine.
Crisis, concediu placut, vreme buna si relaxare maxima ca la intoarecre te asteapta stersul FIV-ului.
Pussi, draguto, inca un pic si iti vei vedea printesele langa tine. Doamne Ajuta!
De Andrao, ce mai stiti?
Liana, sper ca ti-a mers bine la intalnirea cu dr. Poate apuci sa faci si tu un FIV daca nu apar surprize. Eu iti doresc surprize placute si sa sari peste FIV.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi mersi de un nou capitol, si asa cum zici tu sa fim toate cu burtica. Aseara ar fi trebuit sa scriu acest mesaj dar am raspuns la repezeala.
moniland ai dreptate, trebuie sa nu ne mai stresam, si intr-un fel nici nu stiu de ce ma stresez pt ca undeva in adincul meu stiam ca nu va veni al 28 de ziel cum zicea dr-ta, si iata azi dimineat a aparut o pata mica , vaga cei drept dar vor venii si uratii, sper ca pe miine sa pot considera z1. Iti doresc si tie mult succes.
Kla cum stai?
Crisis conediu placut si vreme cit s epaote de frumoasa, sa vi foarte relaxata acasa.
Andrao ce s eintimpla cu tine? Unde esti?
Daria, Cornelia, Chiara, Sandica, Corina si toate fetele va pup

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

nu vin uratii si maine merg la dr,offff ce ma dispera.

MONIsa stii ca m-am linistit dar tot nu vin.

MAGDUTAbine ca a aparut si o pata mica,tu deja te poti linistii ca sigur e pe vine.

LIANA nu te-ai intors??vrem vesti!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Kla succe smiin ela dr, tu macar te prezinti la dr cu sau fara cm, dar eu stau in suspans ca de dimineata tot cu pata aceea sunt. E nasoala asteptarea asta, mai ales cind zilele trec...dar va fi mai ales duap cum o vrea DD.Sa ne dai vesti bune miine.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

kla, magduta eu zic ca nu are sens sa va stresati acum, atat de repede...nu stiu dupa cate zile trebuie sa vina CM-ul dupa inhibare.. dar mie dupa AC mi-a venit dupa 4 zile.. la voi normal cred ca ar trebui sa dureze mai mult de 4 dupa ultima injectie! Asa ca stati calme si cu ochii in chilotei ca vin rusiiiii! Cand vor ei, dar vin!
moni tu cand incepi?
Liana sa ne dai vesti.. noi tinem pumnii!
Ioana cum a fost la eco?

Noi de aseara parca suntem mai bine si fetele mai vesele, nu ma mai doare nici burtica si nici presiunea pe n-o mai am! Si nici vreo contractie n-am mai simtit! ... se misca burta la mine de zici ca joaca sotron cele mici! Se pare ca a inceput noul tratament sa-si faca efectul!





PUSSI 27+ SABINA ELENA & ANA NICOLETA

BURTICA ROZ

MAI AVEM 10 SAPTAMANI DE STAT IN BURTICA! DOAMNE AJUTA!

Mergi la inceput