Szeged - 6

Szeged - 6 | Autor: Liana30

Link direct la acest mesaj


Informatii utile:
www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank"> Site-ul clinicii

Harta pentru a ajunge la clinica

Odiseea Szeged:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65872" target="_blank">Cap.2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68388" target="_blank">Cap.3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70128" target="_blank">Cap.4
Cap.5






"Nimic nu-i imposibil!"

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

sper sa fie un cap.cu mult noroc si multe reusite!!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Multumim, Liana!si eu sper sa fie capitolul asta NUMAI cu reusite!

Mi-Ka, situ despre ce vorbesti! aceeasi impresie o am si eu de fiecare data cand ma intorc in tara, dupa o sedere mai lunga de 1 saptamana prin tari straine. Si ma oftic d enu mai pot cand stiu ca s epoate mult mai bine, dar nu vrem! daca o sa am norocul tau , macar eu am la cine sa merg linistita acasa, si-n privinta profesionalismului, si a curateniei. Singura problema e ca e foarte ocupata dr-a mea si mai si pleaca cateodata...





Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

Buna dimineata tuturor!
Intervin si eu cu o intrebare,in caz ca ma poate ajuta cineva as fi recunoscatoare.
Am o verisoara careia i s-a recomandat sa faca FIV in Budapesta.Stie cineva cum sta treaba pe acolo?Cum se procedeaza incepind cu programarea,cazarea,pret,si tot ce altceva mai implica aceasta procedura?
Va multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Mi-Ka imi pare rau ca ai dat de asemenea conditii. Din pacate stiu despre ce conditii vorbesti. Macar sa te bucuri ca ai facut FIV-ul in conditii decente. Ti-am povestit la mine cum a fost.
Andicu, Liana, Mirabella, Auburn, Pussi si celelate fete, va pup

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Ceau fetelor!

Mi-ka imi pare rau ce ai patit.Ai fost la un cabinet particular?Nu pot sa cred asa ceva!trebuie sa ai grija pe unde mergi.Vezi ca ti-am scris un PM.
Andicu cu ce vii in Timisoara? poate ne vedem totusi marti, te sun oricum.
Crinutza,Pussi,
Liana 30, te pup, esti o scumpa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Buna Adelia
Nu cunosc detalii despre clinica din Budapesta, dar daca accesezi site-ul clinicii Kaali-Budapesta, poate ai ceva informatii utile, telefoane, se poate incerca.
Succes!!

Mirabela 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Mirabela, eu si al meu sot venim cu masina noastra. Asa ca maine ne asteapta un drum d evreo 800 km pana la Timisoara .Sper sa fie vremea frumoasa. Pai vorbim atunci marti.M-as bucura sa poti si tu veni. Noi ne-am gandit s aplecam pe la 10, 10.30 cel tarziu, sa avem timp sa ajungem si sa si apucam sa schimbam bani. Programarea e la 13.30, ora lor.
Adelia, ma gandesc ca se procedeaza cum am facut noi ptr Szeged. De pe site-ul lor iei nr de telefon de la clinica din Budapesta si suni sau dai un email. Sper sa fie la fel de prompti ca cei din Szeged.
Crinuta si eu te !

Eu sunt in pregatiri de drum azi, dar inainte facem o plimbare cu catelul si finutul prin parc. Eu ma tot rog sa nu-mi vina uratii pana maine sau cel mai bine, pana marti (de fapt marti ar trebui, dar se mai grabesc cateodata), ca poate am noroc si-mi da AC dr de la prima consultatie, ca analizele sunt bune toate. Am vazut ca unora dintre voi v-a dat anticonceptionalele din a2a sau a3a zi de CM, si asta sper si eu...ca as incepe imediat sa le iau!
Va pe toate!




Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:

mersic frumos!
O sa incerc sa intru pe site-ul lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Andreea, BAFTA!!!
Drum bun!
Te astept .....si eu cu nerabdare , sa te intorci cu vesti bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Andicu nu ti-ai instalat msn-ul? Daca nu mai vorbim pana pleci, sa stii ca iti doresc succes si sa incepi tratamentul cat mai repede.

poze

Mergi la inceput