Szeged - 6

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Va pup fetelor!
Multumesc de urari!
Crinuta,azi nu garantez ca apuc sa mai intru pe Mess., si saptamana viitoare sunt in concediu. De joi, cand ma intorc de la Timisoara, vorbim.
Ileana, multumesc. Iti spun tot cand ma intorc !




Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

andicu, ai sa reusesti, iti trebuie multa, multa credinta si sa te rogi in fiecare seara si ai sa vezi ca cineva acolo sus te iubeste si iti va asculta rugile; sa nu ma inteleg gresit, nici eu nu sunt o bisericoasa, dar am crezut si m-am rugat.Chiar vorbisem cu 3 preoti sa vina sa-mi faca slujbe in casa, dar din motive de lene m-am lasat pagubasa pana la urma.
De abia astept sa vii inapoi sa ne spui impresiile tale.

mirabella11,imi pare rau, dar nu am primit PM .Mai incerci sa-l trimiti inca o data?

crinuta71 si Liana30

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

andicu multa bafta!!!!! tin pumniii!!!




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Andicu, drum bun, cam lung ce-i drept dar sa speram ca merita. Iti doresc sa gasesti un medic care sa te ajute sa obtii rezultatul dorit.
Tin si eu pumnii ca totul sa mearga bine.
Ai vazut ce repede a trecut timpul?!

Succes!!!
Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

andicu, BAFTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinici spune:

Andicu tinem pumnii si ne gandim la tine sa fie totul cum doresti.
Te pup fata curajoasa cristinici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Adelia nu stiu cum se procedeza la Budapesta dar cunos o fata care a reusit acolo din prima cu gemeni.

Andicu bafta!

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Evenimentele importante
Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Am trecut sa va pupicesc putin pe toate

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

si io sa te pe tine Mi-ka




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lucia munteanu spune:


Dragele mele, va urmaresc pe toate si particip de fapt din umbra la acest forum de vreo 3 ani sau mai mult. Ma pregatesc si eu sa merg la Szeged pe 27 aprilie (eu sunt din Cluj si fac investigatii de peste 6 ani) si imi fac intre timp analizele. Nu ma speriati, cind ziceati ca pleaca dr Zadori in state si pt cit timp? Toata speranta mea si a sotului e in el, am asteptat 1 an de zile ca sa ma hotarasc unde fac FIV-ul, si m-am hotarit cu ajutorul vostru (caci v-am urmarit pas cu pas impresiile) iar acum aflu ca poate pleaca peste putin timp. Ce stiti despre asta? Va multumesc si astept raspuns. lucia

Mergi la inceput