FIV in Ungaria 21

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Kla uite acu zic si eu ca ne stresam degeaba. Stai linistita ca vor venii si la tine rusii.
Pussi iit dau perfecta dreptate, si de ma gindesc mai bine undeva stiam ca nu vor veni la fix, pt ca nu au fost niciodata punctuali rusii, mei.

Acu deja incepe sa fie mucus cu rosu , deci miine pot sa decontez z1, si ca drept uramre pe marti vom fi la Szeged. Sa dea DD sa fie cunoroc. Am vb si cu Ioana, este bine, a surventi ceva modificari la tratament dar miie merge iar la eco. tinem pumnii si pt ea, si pt Andrao care miine face ET, sa dea DD sa fie cu noroc, si peste doua saptamini sa zici ca vei fi mamica.
Abia astept sa ma duc la szeged mai ales ca vom fi si vecine cu Ioana la camera.
FEtelro miine mai intru pe fuga apoi am sa va pupacesc deocamdata va doresc o naopte buna.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pussi am uitat sa iti scriu , eu nu am intrerupt injectiile, le continui si duap zisele dr-tei voi continua si la stimulare.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

PUSSIpoate fetele se joaca d-eaa ascunseleama bucur ca esti mai bine,hai ca mai ai un hop si-ti vei tine in brate bebelinele,

MAGDUTAsa ne dai de veste de la unguri!si ne zici si de IOANA si ANDRAO cum sunt!

mie tot nu mi-a venit nici o pata,am stat toata ziua cu nasucul in chiloteisi degeaba,am facut o baita fierbinte poate vin la noapte.PUSSIinjectiile nu trebuie intrerupte,dar cm trebuie sa vina.nu e ca si cu AC ca dupa ce le lasi vine cm,

acum fug sa ma spal pe manute ca imediat ma impung!noapte buna!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Kla haiiubito nu te mai stresa, ca vor venii, nu uita ca nimic nu e intimplator, uite de ex daca imi venea sa plecam pe weekend nu gaseam loc al pensiune, asa ca e ok ca asa a venit , si rusii au rostul lor pina la urma cu venitul. Bafta miine la dr. Tin pumnii strinsi.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

O saptamana frumoasa si reusita pe toate planurile!!!

Andrao, Bafta la ET si sa ramana puiutii cu tine toata viata!
Pussi, se pare ca doar daca stai linistita vei putea zice AMR 0.
Iar despre mine inca nu am fost in ultima saptamana de concediu . Asa ca inca nici poveste de FIV.
Ioana, iti doresc o productie frumoasa cu rezultat pe masura.
Magduta, tu cum stai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianaFi spune:

Buna dimineata si numai bine tuturor fetelor de aici...va citesc si eu si va tin pumnii chiar daca scriu pe la fiv....pina la urma nu conteaza ca se face:in ungaria,spania...italia...sau in alt loc...e tot fiv....asa ca va doresc din tot sufletul sa aveti multa,multa bafta

...si pentru mami PUSSI si fetite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

LILIANAeu m-am de "unguroaicele"astea!nu de alta dar am fost la un pas sa fac si eu in ungaria,si vreau sa nu le pierd din imagine ca cine stie poate la anul chiar voi ajunge pe acolo:

NU au venit uratii,mai am un pic si merg la nenea dr sa vedem ce zice.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Buna fetelor !
Eu mai am un pic si plecam adica la noapte pe la ora 02:00. Sper sa si venim acasa nu mai repede de trei saptamini si l apurtator cu un bebik. Ce a vrea Bunul Dumnezeu.

Eu va doresc al toate sa aveti mult succe sin continuare, si ep cind vin acasa sa citesc de vesti bune. Pe cit va fi posibil am sa va scriu si de acolo.

Moniland iti doresc mutl succes in continuare
Lilianafi de mutl nu am mai povestit, dar sa dea DD ca sa putem povestii despre aceeas subiect peste citeva saptamini, mult succes is tie
Kla sa ne dai vesti bune si capul sus pt ca trebuie sa fie bine.
Pussi mutl griaj si spune fetitelor sa ramina pian le dai tu unda verde, s-o asculte pe mamica ca e mai bine.
Amulis, Maritof, Andrao si din partea voastra vreu sa citesc numai vesti bune.
Nmirela hai ca d emiine nu mai scapi de noi, plus vine .....papica bunaaaaaaaa
Daria, Cornelianeli, Chiara, Corina, Sandica, Crisis si toate fetele va pup


in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

buna
magduta sper ca ati ajuns cu bine,sa ne tii la curent
o saptamana usoara si multi pupici

"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)


Daisey


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kla78 spune:

MAGDUTAiti urez de acum drum bun si sa dea DD sa iti iasa ok de data asta,cred ca nu mai apuc sa vb azi cu tine ca ma intorc tarziu de la clinica ,e la 300km dus-intoras de unde stau.plus ce mai astept pe acolo.

CORNELIAabia astept sa incepi si tu!

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/kla788/my_photos

Mergi la inceput