MAMICI si GRAVIDUTE de ITALIA (35)

MAMICI si GRAVIDUTE de ITALIA (35) | Autor: mamiciitalia

Link direct la acest mesaj

grupul nostru...usor, usor ne adunam...


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18,19,20,21,22,23,
24,25,26,27,28,29,30,31,32, 33,34

MAMICI DE ITALIA + i tesorini

Dana7mi- Alessandro
Serj- Sergio + Ambra
Mamii - Alexandru
Piccaflor - Matteo
Katiapam-Giulia
Micio - Eduard
Cristina85ss -Giulia
Roxali - Sonia+ Enrico
Ginger00A.Mihai+C.Grigoriu
Slimatei- Stefania
Alinutza-David+Toma
Daraban-Delia
Alex-Aleksander
Monalac-Antonio
Simonicutza-Tobia
Eryteea-Ingrid
Berarpiri-Ambra
Raluk-Anais Iasmina
Andreicorina-Nicolas
Danangie-Alessio Michelle
Ella81it-

Bidonsky-Andrei
Adinaleguti--Teodor+Cosmin



GRAVIDUTZE DE ITALIA




Camicreata-Sebastian
Cherieactiv
Georgyiuly
Bionda

... SI PRIETENE DRAGI

LilianaFi
Diana-g

Adresa noastra comuna e-mail este: mamicideitalia@yahoo.it
pt. parola si alte informatii trimite PM AICI



CUM SE SCHIMBA UN CAPITOL - indicatii pretioase
Te loghezi cu userul comun ... e de preferat sa ai 2 pag. deschise la odisee in acelasi timp. Una la odisee in general, iar cealalta la prima pag. din cap. care urmeaza sa fie schimbat. Pe cea de la odisee te duci la subiect nou ... ii dai titlul (nr. succesiv), iar pe cea de la cap. precedent te duci la "editeaza raspuns", copiezi primul mesaj (ala cu capitolele) cu copy/paste pe pag. noului capitol... iar ca sa adaugi la insiruirea aia de capitole (1, 2, 3 ...) scrii [ url="" ]nr. capitolului vechi[ /url ] fara pauze intre [] am scris asa ca sa se vada formula, iar intre "" se pune link-ul primei pagini de la cap. pe care il schimbam. Si gata !!! Capitolul nou este facut ... Aaaa si te duci pe ultima pag. a cap. vechi sa anunti ca s-a deschis capitol nou ... aceeasi formula de mai sus, numai ca intre "" pui link-ul cu prima pag. a noului capitol si intre ][ scrii ... capitol nou nr..... sau ce vrei tu, important e sa se inteleaga ca faci trimitere spre noul capitol.

*SARBATORITII ANULUI*

*IANUARIE*
-17/01/1985-CRISTINA
-18/01/2007-NICOLAS (ANDREICORINA)
-19/01/2006-EDUARD (MICIO)
-19/01/1984-BERARPIRI
-20/01/2007-TOMA (ALINUTZA)
-26/01/2000-ENRICO (ROXALI)

*FEBRUARIE*
-08/02/1977-DANANGIE
-21/02/1986-MAMII

*MARTIE*
-06/03/1981-ELLA
-11/03/2007-DELIA (DARABAN)
-20/03/1974-ALEX
-23/03/2008- ANAIS IASMINA(RALUK)


*APRILIE*
-02/04/1976-GINGER

*MAI*
-11/05/2004-David (ALINUTZA)
-22/05/1978-SIMONICUTZA
-26/05/1981-DARABAN
-28/05/1977-KATIAPAM

*IUNIE*
-7/06/2008-Alessio Michelle(DANANGIE)
-20/06/2007-GIULIA (KATIAPAM)
-25/06/1982-BIDONSKY
-29/06/2008-ANDREI(BIDONSKY)


*IULIE*
-02/07/1971-ROXALI
-13/07/2007-ALEXANDRU (MAMII)

*AUGUST*
-06/08/2006-ALESSANDRO (DANA7MI)
-14/08/2007-ALEKSANDER (ALEX)

*SEPTEMBRIE*
-02/09/2007-MATTEO(PICCAFLOR)
-21/09/2007
-GIULIA(CRISTINA)
-30/09/2007-AMBRA (BERARPIRI)

*OCTOMBRIE*
-12/10/1976-MICIO
-22/10/2007-SONIA(ROXALI)

*NOIEMBRIE*

*DECEMBRIE*
-12/12/2007-TOBIA (SIMONICUTZA)
-14/12/2007-A.MIHAI (GINGER)
-14/12/2007-C.GRIGORIU (GINGER)
-22/12/2007-STEFANIA (SLIMATEI)
-26/12/1981-SLIMATEI
-31/12/1977-RALUK

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:







"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la juma' de an,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamii spune:

grasie grasie grasssssssiiiiie

Mami de Alexandru din 13.07.07

Pov. nasterii

www.flickr.com/photos/25237392@N04/" target="_blank">poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

vad ca intre timp avem fete noi

bine ati venit fetelor!
georgiana, biondasarcina usoara fetelor!


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la juma' de an,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mimi prego
si alta data..

tot n-am reusit sa termin de citit din urma...ca acu' tre sa ma retrag din nou..dar poate zilele aste reusesc sa intru in mana..

va doresc tuturor vacante placute! ...si poate una din zilele aste reusesc sa va spun si eu un pin din aventura noastra.
sau poate intre timp mai apare si o alta neasteptata si mai placuta... unu' spera pana'n ultimul moment

va las ..va pup si numai bine! distractie la maxim!!!




"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la juma' de an,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:



LA MULTI ANI ALEKSANDER! Sa cresti mare sanatos si norocos!
Auguri si pt gemenasi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

La Multi ani alexsa dea D-zeu sa fii un copil sanatos si fff norocos!!!!Vacanta placuta tuturor fetelor care pleaca in concediu!!!

evl p

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bionda spune:

Cum scriu si eu colorat pt ca ii dau pe culoare si nimic aceeasi chestie se intampla si cu formatul textului,sa nu radeti de mine va rog pt ca eu abia descopar tainele internetului!!!

evl p

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Dragi gravidute, poate stiti ca noi am initiat pe forumul aspirantelor o campanie pt sprijinul reproducerii asistate si in prezent suntem la faza de strangere semnaturi prin petitia on line Sustinere pentru reglementarea legala a reproducerii umane asistate medical si introducerea procedurilor inseminare artificiala si fertilizare in vitro in programele nationale de sanatate.
Fac un apel la voi sa ne ajutati, semnand petitia si inaintand link-ul catre ea mai departe in lista voastra de mess, pe mail, etc.
Acesta este link-ul: http://www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html
Va multumim anticipat!


Ioana
animalutele mele iubite

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!
www.petitiononline.com/legemame/petition.html" target="_blank">SEMNEAZA SI TU petitia pentru legea mamelor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Berarpiri spune:

Vreau sa urez si eu ''LA MULTI ANI!" puiutilor care au mai adaugat inca o lunita.Scuzati pentru intarziere.

Noi suntem bine,tot umblam ba pentru acte,ba prin magazine.Ne-am speriat ca nu putem face pasaportul micutei ,dar s-a rezolvat,am avut si eu noroc o data.(nu aveam apostila pe certificatul de casatorie,dar mi-a facut si fara buletinul).

[redslimatei][/red] bine ai revenit!

cand implineste sufletelul nostru un an
poze cu Ambra ;www.onetruemedia.com/shared?p=617ac8b91f0a1a8acaba53&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">puterea dragostei
andreea, de ambra

,,In tot raul e umpic de bine,si in tot binele e si umpic de rau.''

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

Citat:
citat din mesajul lui bionda

Cum scriu si eu colorat pt ca ii dau pe culoare si nimic aceeasi chestie se intampla si cu formatul textului,sa nu radeti de mine va rog pt ca eu abia descopar tainele internetului!!!

evl p
pai tb sa le clickezi(nustiu daca m-am exp. bine) prima cuvintele care le doresti si dupa sa dai culoare..nu-i nimic cu timpul prinzi experienta..

andreea mersi
imi pare rau ca n'a iesit vacanta asa cum mi-am dorit'o dat asta e..e loc si pt. mai bine oricand

merg la nani ca sunt rupta de somn... si non vedo l'ora ..maine ma asteapta o surpriza placuta... sa va spun, sa nu va spundespre ce e vb?
cert este ca o sa aveti dovezi cat mai curand

va pup merg la somn usor mamici puiuti si gravidute



...www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=16" target="_blank">o mireasa cu stil si farmec...sli 1,2 :))
"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la juma' de an,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput