MAMICI DE ITALIA (17)

MAMICI DE ITALIA (17) | Autor: mamiciitalia

Link direct la acest mesaj

grupul nostru...usor, usor ne adunam...


1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,16,


MAMICI DE ITALIA + i tesorini

Dana7mi - Alessandro
Serj - Sergio + Ambra
Mamii - Alexandru-13/iulie/2007
Piccaflor - Matteo-02/septembrie/2007
Katiapam28 mai'77- Giulia-20/iunie/2007
Micio 12 octombrie'76 - Eduard-19/ianuarie/2006
Cristina85ss - Giulia-21/septembrie/2007
Roxali - Sonia-22/octombrie/2007 + Enrico
Petcost-15 decembrie Silvia-10/noiembrie/2007
Ginger00A.Mihai+C.Grigoriu-14/decembrie/2007
slimatei 26 decembrie'81- Stefania 22/decembrie/2007
GRAVIDUTZE DE ITALIA


raluk31 31 decembrie'77- Anais
diana g- Bogdan-Andrei
danangie -

... SI PRIETENE DRAGI

lilianaFi

Adresa noastra comuna e-mail este: mamicideitalia@yahoo.it
pt. parola si alte informatii trimite PM AICI



CUM SE SCHIMBA UN CAPITOL - indicatii pretioase
Te loghezi cu userul comun ... e de preferat sa ai 2 pag. deschise la odisee in acelasi timp. Una la odisee in general, iar cealalta la prima pag. din cap. care urmeaza sa fie schimbat. Pe cea de la odisee te duci la subiect nou ... ii dai titlul (nr. succesiv), iar pe cea de la cap. precedent te duci la "editeaza raspuns", copiezi primul mesaj (ala cu capitolele) cu copy/paste pe pag. noului capitol... iar ca sa adaugi la insiruirea aia de capitole (1, 2, 3 ...) scrii [ url="" ]nr. capitolului vechi[ /url ] fara pauze intre [] am scris asa ca sa se vada formula, iar intre "" se pune link-ul primei pagini de la cap. pe care il schimbam. Si gata !!! Capitolul nou este facut ... Aaaa si te duci pe ultima pag. a cap. vechi sa anunti ca s-a deschis capitol nou ... aceeasi formula de mai sus, numai ca intre "" pui link-ul cu prima pag. a noului capitol si intre ][ scrii ... capitol nou nr..... sau ce vrei tu, important e sa se inteleaga ca faci trimitere spre noul capitol.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

quote:
Originally posted by micio
...
Data nasterii: 12 oct...anul nu vi-l spun ca-s tinerica tare si muriti de invidie



si eu vroiam sa-ti fac complimenti......esti o mamicuta super...sa nu mai vorbim de oki...cavalerului..m'au dat pe spate...m-am indragostit...dat mai mult de ani ...cred ca ma oftig de zapada

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

mamii de ce esti asa scumpa la vorbe...
mai spune-ne ceva despre voi...

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

toate fetele !!!!!!!

katia - nu te preocupa, nu-i nimic ca m-ai trecut iar pe lista ... nici nu observasem .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Slimatei-multam de capitol
stiam ca-l faci

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

petro la multi ani fericiti alaturi de cei dragi... multa sanatate si numai bucurii...ma bucur ca ai comfirmat...altfel..nu stiam ce sa cred....de asta nu ti-am facut auguri prima..

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

fetelor urati-mi bafta..mergem sa scoatem bibiul... am niste emotii....mai ceva ca daca ar fi sa nasc...

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

quote:
Originally posted by slimatei

petro la multi ani fericiti alaturi de cei dragi... multa sanatate si numai bucurii...ma bucur ca ai comfirmat...altfel..nu stiam ce sa cred....de asta nu ti-am facut auguri prima..

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2




tutto ok , grazie x gli auguri!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Bafta pt. masinuta ... sa va poarte sanatosi ... nu spun invers sa o purtati sanatosi, ca e cam dificil !!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Slimatei-non ho azzecatto bene......ziceam pe undeva ca nasti inainte si apoi intre timp ce stai in spital sotul i-a masina dar si asa e bine ziceai ca nu vrei sa te intorci pe jos 7 km iti amintesti?
sa aveti noroc de ea,pina la urma ati facut la direct line?

picea mea doarme de la 1111111111111111111 mamma mia cred ca fac planton la noapte

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

site-ul lui Mos Craciun

Mergi la inceput