MAMICI DE ITALIA (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Stefania, multzam de complimente, eu cam tanti aglaia, ca il aranjez mai mult pe fi'miu . Pai de soseste masina, vino sa vezi zapada, poate ii place si la bebelina si iese afara
Noapte buna la mamici si pitici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

noapte buna si somnic usor...
am ajuns cu bine acasa...multumim si eu speram ca vine odata cu ea..da' se pare ca avea si ea emotii..caci dupa i-a trecut...cred ca asteapta ziua de luni ...maine ne-a promis tati ca ne poarta la un film si la un peste....

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Neata'
in dimineata asta am vazut si al doilea dintisor
cafeaua e gata

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

bravo giulia

multam'de



mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

ce zice ti de asta....

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Neata!...la noi a ninsssss un pic , dar bucuria celor mici.

Off patimesc ceva bebelusi ptr dintisori, dar dupa sant tare dragalasi cu cate doi ...ptr primi doi a facut si putina febra al meu.

Slimatei tinem pumnii sa fie totul bine.







Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 7ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumesc..ali..da' cine stie ce si cum....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Slimatei-super frumoasa
sa o conduceti cu placere

Roxali
-Giulia maninca si nu are febra numai ca e mereu nervozetta mai ales cind vrea sa doarma

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

multumesc...sincer mie mi se pare mare tare...si cum n-am condus de atatia ani...mi-e cam...dar o sa ma obisnuiesc eu... caci sotza mi-a promis ca-mi cumpara pt. mine una mai mica..da' pana atunci..i-am spus sa-mi cumpere servici ca sa o mentin..dar sincer nu mai pot sa stau acas..stiu ca am sa fiu ocupata cu bb...darmacar ceva asa sa zic ca am si eu banutii mei..... si a zis ca incerca sa-mi faca rost..de unul mic...

mai avem putin...putin...cateva zile...sau cateva ore...?Doamne ajuta! www.flickr.com/photos/13068460@N06/sets/" target="_blank">Stefania X 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katiapam spune:

Slimatei-eu iti zic tie stai linistita ca te inveti dar nu fac la fel si eu ca zic mereu ca ma obisnuiesc chiar daca e mare si am condus-o de putine ori ca totusi e prea mare,mi-am dorit una inalta sa vad strada de sus si imi place mult dar deocamdata calator
nu stiu de ce dar nu prea imi vine sa o conduc si daca tot asa fac e mai rau cu cit trece timpul trece si voglia.......
deci nu fa ca si mine
buon giro si pofta la peste

ticker

GIULIA-20/06/07

mai dire mai

Mergi la inceput